Отзывы о работодателях Суми

Віста

Мережа будівельних магазинів «Віста» — це одна з найбільших мереж будівельних маркетів у Сумській області, що пропонує покупцеві повний спектр товарів для будівництва, ремонту облаштування інтер’єру, господарювання.

Сумська м’ясна компанія

СУМСЬКА М’ЯСНА КОМПАНІЯ — сучасне підприємство, яке здійснює виробництво м’ясо — ковбасних виробів та делікатесів, а також займатися дистрибуцією охолодженого та замороженого м’яса, м’ясної продукції, напівфабрикатів, м’ясо — ковбасних виробів та м’ясних делікатесів у північно — східній частині України

Агропартнери-2009

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропартнери-2009» було засноване 24 грудня 2009 року в смт Липова Долина Сумської області. За весь час існування наше підприємство постійно розвивалось, охоплюючи нові напрямки діяльності, від невеликого сільськогосподарського підприємства до одного з провідних сільгоспвиробників Липоводолинського району Сумської області.