Сумська м’ясна компанія

Сумська м’ясна компанія

СУМСЬКА М’ЯСНА КОМПАНІЯ — сучасне підприємство, яке здійснює виробництво м’ясо — ковбасних виробів та делікатесів, а також займатися дистрибуцією охолодженого та замороженого м’яса, м’ясної продукції, напівфабрикатів, м’ясо — ковбасних виробів та м’ясних делікатесів у північно — східній частині України

Отзывы о работе в Сумська м’ясна компанія, зарплаты

1. 17 февраля 2024

@Наталія, Доброй ночі! підскажіть будь ласка як можно узнати номер головного керівника СМК,НЕ ХОЧУ ЇХАТИ С Полтави до Сум

2. 1 декабря 2023

Добридень! Шановна Юлія, не потрібно мене вводити в оману, щодо містичних якихось кандидатів. Ви не можете закрити посаду Керівника відділу маркетингу вже декілька років, після непрофесійних дій вашого комерційного директора, котрому також шукають заміну через вашого постачальника МХП. Так ось, з вашою компанією відмовляються укладати договори на постачання та везуть усю продукцію з Харькова, а те що Салтівський м’ясокомбінат дуже швидко розвинув свою фірмову мережу на самих прохідних місцях у місті — так це також вам "привітання". Але, я можу допомогти компанії залишитися серед гравців свого сегменту та зберегти персоналу робочі місця. Я б навіть пропонувала свою кандидатуру на Комерційного керівника, але в мене не має такого Сумського блата, зате є крутий бекграунд, як для невеличкого містечка Суми, та дуже розвинені професійні компетенції. Невже нема змоги платити 50 тис. грн. зарплатні, адже вилка така стоїть до опису вакансії?)

Добавьте зарплату в компании Сумська м'ясна компанія

Добавить отзыв о работодателе Сумська м’ясна компанія

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Сумська м’ясна компанія?