ARCE contact center

ARCE contact center

ARCE contact center — це міжнародна компанія, працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високотехнологічні послуги підприємствам роздрібної торгівлі, операторам зв’язку, банківським і страховим компаніям, дипломатичним представництвам, маркетинговим агентствам, інтернет магазинам в країнах СНД, Америки та Європи. Більше 500 співробітників компанії щорічно обслуговують близько 15 млн клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Професіоналізм і якість роботи наших співробітників отримали визнання і нагороди від Всесвітньої асоціації контактних центрів ContactCenterWorld. За останні кілька років наша компанія стала переможцем в номінаціях: «Кращий аутсорсинговий партнер», «Кращий керівник Контакт Центру», «Кращий супервізор», «Кращий тренер», «Кращий експерт з якості», «Кращий операційний менеджер», «Кращий агент по сервісу», «Кращий агент по телепродажах», «Краща корпоративна культура».

Отзывы о работе в ARCE contact center, зарплаты

@Ксенія,

Дорога шановна Ксеніє!

1.Положення «Про комерційну таємницю» стосуеться лише діючих працівників + я досі не отримав зарплату том не треба мене лякати матеріальною відповідальністю
    2.Нічого іншого окрім тонн лайна від супервізорів та «старожилів» я і не очікував що на добрих 70% брехня
    3.Чіткого алгоритму фактично не існує абсолютно усі від нього відхиляються в тій чи іншій мірі
    4.Щодо «неадекватної» поведінки здається я вже згадував про емоційний тиск з боку супервізорів
    5.Щодо «дисциплінарних порушеннь» в деякій мірі вони мали місце але завжди є але, є деякі «святі корови» чиїх «дисциплінарних порушеннь» супервізори свідомо не помічають імена теж можу додати
    6.У порівнянні із тим що вони говорили мені повірте я їм ще не «хамив» принаймні нецензурну лексику я не використовував навідмінно від В.Р. та М.С. ну ви напевне зрозуміли про кого я кажу
    7.Моя «емоційна неврівноваженість» була зумовлена виеденням мене з «емоційної рівноваги» вище вказаними особами
    8.Досвід роботи зі мною дійсно міг би стати «Гірким» якби я «винагородив» своїх супервізорів так як вони того заслуговують але я для цього занадто «адекватна людина»
    9.Рецепт «успіху» у цій організації нажаль залежить трохи від інших факторів простотрнба бути чиїмось: другом,братом,кумом,сватом, і можна «шаритись» хоч цілий день а З/П буде собі капати і супервізором рано чи пізно зроблять, але вашу «пораду» я теж візьму до уваги
    10.Я ніколи не зупиняюсь на досягнутому і постійно самовдосконалююсь виправляючи попередні помилки та позитивно ставлюсь до КОНСТРУКТИВНОЇ критики але дякую за пораду хоча я вже бачу що ви не розумієте і не бажаєте зрозуміти цю ситуацію.

2. 14 ноября 2018

Колишній працівник :
    Працювала на проекті водафон в рівному близько одного року. АРСІ це найжахливіше місце де я могла б працювати, нікому не рекомендую. Прийшовши на співбесіду в червні 2017 року, мені понарозказували що там все так добре і класно, що я просто була на сьомому небі від щастя що працюватиму там (я дуууже помилялася). Керівництво не є лояльним до своїх працівників (особливо після того як керівником проекту стала Христина, коли був Олег то ще було нормально), всім абсолютно всеодно на те які потреби мають оператори. штрафи на кожному кроці(одного разу за переліміт перерви в мене було знято майже 1000грн, і нікого не хвилювало те що я була вимушена стояти на перерві бо мені було погано, спитаєте чому не йшла додому? Не пустили навіть в лікарню піти!!!) Вихідний може бути лише один на тиждень, якщо хочеш два вихідних то потрібно по 9годин в день працювати, якщо запізнитесь на роботу — або штраф, або відпрацьовуй за кожні 30 хв запізнення годину! Кар’єрний ріст можливий, але лише в тому випадку якщо ви «за» компанію арсі, якщо ви її захищаєте перед іншими та завжди згідні з керівництвом, там мало хто дивиться на ваші знання та успіхи в роботі -головне щоб ви подобались керівництву! Проект «продажі», я так розумію закрили через те що тренер надавав не правильну інформацію для тих операторів, бо, на скільки мені відомо, коли тренера не було вони чудово справлялися з показниками та цілями. Не одноразово говорила про проблеми компанії на проекті з її на той момент керівником — Олегом (з Христиною говорити вже без толку, вона не слухає нікого) Олег мене вислухав, розказав все, але і так було зрозуміло що те що він мені сказав, просто для того щоб я відлипла від нього зі своєю справедливістю. Купу разів хотіла звільнитися, єдине що мене там тримало це колектив. Колектив це єдиний плюс який там є! Все! Все інше жахливо! До речі, носила я ваш договір до юриста, це внетрішній договір компанії, ніякого офіційного працевлаштування, цей договір лише для того шоб від вас відстали коли якась перевірка. Ви ж навіть трудову книжку не просите щоб зробити там запис!
    Зараз я працюю в іншому колцентрі, відношення тут набагато лояльніше, коли потрібно — відпустять, допоможуть і тд. Проект той ж самий, замовник також. Робіть висновки!
    Я з нетерпінням чекатиму вашої відповіді на моє повідомлення!

Чого рік там працювала якщо там так *ерово ?

3. 6 ноября 2018

Я з нетерпінням чекатиму вашої відповіді на моє повідомлення!

Вітаю.
      Про температуру ви повідомили за 2 год до кінця робочої зміни і вас попросили відпрацювати їх через велике навантаження. Ви могли відкрити лікарняний лист, проте відмовились. Так, як в нас не було офіційного підтвердження, що ви були дійсно хворі, штраф за переліміт був виставлений.
      Ми отримали фідбек від працівників площадки, що ви часто маніпулювали поганим самопочуттям та не виходили на зміну. За весь період роботи в компанії ви лише раз подавались на адміністративну посаду. Наш бізнес-тренер підтримав ваше бажання стати тренером з продажу, тому надав розгорнутий зворотний зв’язок щодо зон, над якими ще потрібно працювати. На жаль, замість роботи над особистісним ростом ви вирішили образитись та замкнутись в собі, про що говорять всі наступні тренінги з продажу. На них ви жодним чином не проявляли ініціативності та зацікавленості. Ще й звинувачуєте в некомпетентності тренера.
      «Кар’єрний ріст можливий, але лише в тому випадку якщо ви «за» компанію арсі, якщо ви її захищаєте перед іншими та завжди згідні з керівництвом…» — в нас є місія і цінності, яких ми дотримуємось. Якщо ви пасивні та негативно налаштовані щодо компанії, то жодна керуюча посада вам не світить, навіть якщо в вас ідеальні знання проекту. Навчіться працювати в команді та бути відкритою до змін та росту.
      Договір цивільно-правового характеру, на основі якого ви надавали послуги по обслуговуванню телефонних дзвінків, регулює Цивільний кодекс, а не Трудовий. Записи до трудових книжок не вносяться, адже мова йде про цивільно-правові відносини. Згідно цього договору здійснюються всі відрахування до фондів, а також сам документ легітимний. В цьому Ви зможете пересвідчитись, якщо понесете договір до юриста, який відрізняє трудовий договір від цивільно-правового.
      Надіюсь, змогла відповісти на всі запитання. Бажаю, щоб ваші старання та робота над собою принесли успіх!

4. 31 октября 2018

Недоброго дня ! Я із сьогоднішнього дна уже колишній оператор ARCE у хмелницкому (fozzy group) і я на своєму короткому шляху зіткнувся із явним упередженим ставленням з боку керівництва а саме з боку супервізорів В.Рабієвської М.Скоробагатюк та В.Кондратюк а також з боку Н.Сологуб із контролю якості вказані супервізори мене цькували і критикували при першій-ліпшій нагоді за огріхи яких СВІДОМО не помічали у більшості моїх коллег «новачків» наприклад: слово «карточка»(замість карта) або «до побачення» хача за бажання я можу назвати прізвща людей які досі так роблять. не дозволяють вставати на технічну перерву для оформлення звернення а потім сварять за довгі паузи у розмові або тривалий холд і це ще квіточки деякі речі я можу озвучити із вказанням конкретної дати якщо у когось буде бажання слухати а якщо ні тоді буду звертатись до інших інстанцій але це вже інша тема Сологуб у свою чергу це зарозуміла особа (самодур) яка абсолютно не розуміе чим «Теорія» відрізняется від «практики» в цьому контексті вже навіть не буду згадувати конкретику зневажливого ставлення до мене з боку інших працівників (оскільки це вже вторинне) можу лише додати що такі працівники як О.Чекан та А.Левіт досі дозволяють собі такі помилки за які зазвичай звільняють без питаннь навіть «новачків» і це не просто невірно оформлене звернення а переведення кварт сартифікату в ел.вигляд після того як він або частково був використаний або була оформлена повторна відправка у (Fozzyclient) відповідно і на це 0-реакції зате коли я знаходячись під постійним емоційним тиском дозволив собі обмовитись ро це у розмові з кліентом це вже був «кримінал» і окремої уваги вартують не працюючі Пк мишки гарнітура та вічно»Лагаюче» Програмне забезпечення.

Іване Т., вітаю.
      Насамперед попереджуємо, що розголошення інформації партнерів та внутрішньої інформації компанії несе за собою матеріальну відповідальність, передбачену підписаними вами цивільно-правовим договором та положенням «Про комерційну таємницю».
      Ми провели внутрішнє розслідування та отримали фідбек по вашій роботі не лише в вищезазначених працівників, але й в інших супервізорів та колег з проекту. Ви постійно порушували алгоритми розмов, часто під час консультацій підвищували голос та стукали кулаками по столі, створюючи некомфортну атмосферу роботи для колективу. На зауваження реагували бурно та показово доказували, що виправлятись не збираєтесь. Окрім цього в вас були постійні дисциплінарні порушення, на зауваження супервізорів також не реагували і відверто їм хамили. Зважаючи на вашу емоційну неврівноваженість було прийнято колективне рішення про усунення вас від проекту без можливості міграції та рекомендацій щодо прийняття на аналогічну посаду в інші компанії.
      В операторів зі схожими порушеннями, яких ви вказали, вам необхідно повчитись працювати над помилками на результативність та справедливо оцінювати свою роботу. Інакше, на жаль, вам успіху не досягнути.
      Незважаючи на гіркий досвід співпраці з вами, ми все-таки бажаємо вам знайти внутрішній спокій, адекватно реагувати на критику та навчитись працювати з людьми.

5. 19 октября 2018

@Ксенія,

Ага, да, конечно.

6. 21 августа 2018

@Ксенія, Пошта [email protected] не приймає листи. Висновки напрошуються самі собою.

1. 23 августа 2018

Труднощів з поштою не спостерігали, за останні кілька днів ми отримали багато листів. Тому уточніть, будь ласка, з якої пошти, коли та яку кількість листів ви направили на [email protected]?

7. 21 августа 2018

@Ксенія, Разберитесь с ситуацией по кадрам во Львове. Необоснованные увольнения хороших работников продолжаются.

1. 23 августа 2018

Дякуємо за ваше звернення. Уточніть, будь ласка, за яких саме працівників йде мова на скриньку [email protected] і ми розберемося в питанні.

8. 19 июля 2018

Вже місяць як працюю в компанії. Все подобається починаючи з навчання! Дякую М.та О. за позитив в роботі і в допомозі на шляху хорошого працівника, ви найкращі. Вже отримала зароблені гроші і це радує. Можливо, я чогось не знаю, але що мені обіцяли — то те і видали))

9. 1 июля 2018

Працював 7 місяців у Львові на проекті Busfor. З плюсів можу сказати про якісне навчання, бо я глянувши сайт знав 80% самого навчання . Різноплановий колектив — старші і молоді люди працюють разом. Загалом все класно.
    З мінусів — тебе звільняють не розібравшись в причинах. А коли ти зібрав речі кажуть сідати працювати, бо ще не розібрались в причинах. Посміявся з цього і пішов вже сам.

1. 11 июля 2018

Доброго дня! Нам прикро, що виникла незрозуміла ситуація зі звільненням, тому хочемо розібратися. Будь ласка, напишіть нам на [email protected], ваші коментарі допоможуть нам перевірити та виправити недопрацювання в робочих процесах. Будемо чекати вашого листа і надіємось, що непорозуміння будуть вичерпані! Дякуємо, що були з нами!

10. 6 июня 2018

Привіт всім! Працювала я в цій конторі 2 місяці у місті РІВНЕ. Хорошого я нічого не можу розповісти. Нащод зарплати одні штрафи, і то не вчасно виплачують. Людей вони ділять на 2 типа- це старички, які давно працюють, і замість того щоб працювати то цілий день баряться по конторі. Другий тип -це новачки, з яких можна знущатися, Немає як навіть в уборну сходити, не то що поїсти. Деякі супервізори навіть допомагати не хочуть. те що вільний графік, то це брехня, коли вихідний супервізори ставлять тобі робочі години, а ти навіть не знаєш, і після того ти маєш штраф. Брешуть що вас оформляють. Якщо в дуг ви підете на роботу то занесіть документи до іншого юриста- вам просто відкриють на цю шарашкіну контору очі.
    Спершу чим йти туди працювати 100 раз подумайте чи варто витрачати на це час. Я теж колись сиділа і читала коментарі, але пішла, і дуже пожаліла.
    Дякую всім колишнім працівникам що ви відкриваєте людям на цю контору очі.

1. 15 июня 2018

Доброго дня.
      Ми відкриті до спілкування і чекаємо цього від інших. Якщо щось не зрозуміло в процесах — достатньо запитати, щоб отримати відповідь, а не замовчувати, щоб потім анонімно виливати бруд на сайтах і не лише. Чомусь Ви обрали спосіб залишитись ображеним, а не розібратись в ситуації.
      В компанії для операторів є плаваючий, а не вільний графік. Ви не можете приходити на роботу коли заманеться, адже графік складається під прогноз дзвінків (це важлива умова його коригування). Втрати дзвінків несуть за собою невиконання показників перед Замовником, що негативно відбивається на репутації нашої компанії та на доході проекту.
      Використовувати перерву також можете по статистиці. Якщо ж ви цим зловживаєте — звісно, це несе за собою дисциплінарні порушення та можливі стягнення. У кожного працівника є особистий кабінет, де відображається вся статистика щодо відпрацьованих годин, використаної перерви, запізнень і т.д., які автоматизовано тягнуться зі звіту КРІ. Таким чином ми мінімізували втручання людського фактору. Якщо ж вам не зрозуміло, за що отримали штраф — супервізор вам пояснить. В даному випадку Ви пробували вияснити за що отримали штрафні стягнення?
      Всі працівники офіційно працевлаштовані і в нас прозора бухгалтерія. Це підтвердила травнева перевірка інспекторів головного управління держпраці України. Оператор не може бути допущеним до прийому дзвінків без підписання трудового договору, де вказані терміни виплат по ЗП, тому ваші звинувачення безпідставні.
      Стосовно привзятого ставлення адмінперсоналу до певних працівників — тут потрібно більше конкретики для службового розслідування. Якщо факт підтвердиться — будуть прийняті міри. Будь ласка, опишіть більш детально суть скарги на [email protected].

11. 29 мая 2018

Компанія дуже гороша… Працювала там трошки менше року тому але була вимушена звільнитись по стану здоров’я. Але зараз знову приступаю до роботи.
    Що я можу сказати про Арсі
    1.Дружній колектив, Усі готові допомагати одне одному, а навіть якщо є якісь помилки то супервізор завжди пояснює за що і я реально розуміла свої помилки і вчилась на них
    2.Стабільна виплата зп, навіть якщо заробітню плату затримували то на 1-3 дні через свята або вихідні дні, а людям яких не влаштовує зп в Арсі можу сказати так: як стараєшся таку зп і отримуєш.
    3.Зручне робоче місце, незнаю як в кого а в мене на робочому місці завжди вміщались: кружка з кавою або чаєм, блокнот з найнеобхіднішою інформацією, блокнот для малювання
    4.Робота впринципі не важка, головне не брати до серця все що тобі кажуть абоненти, адже люди бувають різні
    5.З мінусів літом в офісі жарко, але це можна зрозуміти таку кількість людей жоден кондиціонер не вивалює. І ще один значний мінус дуже часто ламається обладнання, але це можна легко виправити пересівши на будь яке вільне робоче місце.
    Танічка яка була моїм супервізором, Сашко тренер, Юра який завжди на позитиві і готовий прийти на допомогу ви супер.

12. 16 апреля 2018

Відправцював більше трьох років.
    з Плюсів:
    -На роботу беруть всіх, навіть з вадами мовлення. Хороша робота, якщо нічого не вмієш робити))
    -Дає досить хороший досвід.
    -колектив (за нього і тримався весь цей час)
    -гнучкий графік роботи
    -в основному хороші супервізори

Мінуси:
    -Столів наставили так, що один одному мішає працювати, сидиш як в вулику, розвернутись важко.Стажерів ніде садити…
    -Завжди намагаються докопатись до твоєї роботи і зняти зарплату і фіг ти їм докажеш свою правоту
    -Низька зарплата як за досить важку роботу
    -Керівництву пофіг на твою думку.якщо замовник незадоволений, з тебе зроблять крайнього
    -Карєрний ріст відсутній
    -Розвозка в вечірні зміни їде тільки по встановленому маршруті.
    -Оплата відбуваєтсья на відпрацьовані години, якщо нема роботи, тебе можуть попросити піти погуляти.

13. 16 апреля 2018

таке враження шо підставний відгук.Там далеко не все так добре. якшо 4тис грн для вас зараз велика з/п…

14. 4 апреля 2018

Взагалі раніше і не думала що буду працювати в колл центрі, але коли прийшла на співбесіду все так круто розповіли про умови, що захотіла спробувати. І ви знаєте ні краплю не пошкодувала. наразі вже працюю в ARCE більше 2 років, графік роботи дуже зручний,спершу я мала змогу поєднувати з навчанням а зараз вже працюю на повний робочий день. І заробітня плата взагалі висока,та і виплачують постійно вчасно. Колектив дуже крутий, доволі таки дружний і з кожним можна найти спільну мову. Тому якщо ви прийдете в ARCE працювати не пошкодуєте — це точно.!!!

15. 2 апреля 2018

Раніше коли обирав роботу звичайно ж як усі цікавився компанією в інтернеті відгуки звичайно різні,Але вирішив спробувати сам і зрозуміти тому можу сказати що все круто я студент і поєдную навчання та роботу доречі колектив суперовий серед яких знайшов справжніх друзів.зп не затримують виплачують вчасно робота не важка,цікава тому меньше читайте а спробуйте самі і тоді зробете висновки)

16. 9 марта 2018

Просто издевательство над людьми. Надо обращаться в соответствующие органы за помощь. Полный беспредел.

17. 22 января 2018

Прийшов мій час написати відгук про роботу АРСІ. Працюю трохи більше року і наразі ця робота мене влаштовує. Основне, що можу відзначити:
    1. Стабільна оплата, без затримок, і що було важливо на початках — це її відповідність заявленій на співбесіді.
    Також для мене важливо що компанія сплачує податки — і я вношу свій вклад у підтримку своєї країни.
    2. Колектив, в більшості такі самі студенти як і ти, хоча є кілька колег старшого віку, але в спілкуванні вони як ровесники.
    Керівництво — лояльне до твоїх потреб, але часто просить піти назустріч у формуванні графіку. Таня Шпак, Христина Павлік і Соломія Стриганин — ви круті, і з вами класно працювати.
    3. Чай, кава — які вони не є, але їх наявність вечорами так виручає:)))
    Офіс — посередній, видно що компанія працює не перший рік і все трошки «зносилось»
    4. Сама робота з однієї сторони проста -сидиш говориш — тобі платять. З іншої — вислухати таку кількість клієнтів за день це розрив мозку, і до цього найважче звикнути.
    5. Вайфай на робочому місці відсутній, тільки в кімнаті відпочинку, а так як перерва обмежена не дуже ним і скористаєшся.
    6. Кар‘єрний розвиток можливий тільки для супер амбіційних, які роботу ставлять вище за особисте життя.

Нормальна робота для початківця, в будь якому разі краще аніж у супермаркеті. Та й таке.

18. 5 декабря 2017

Люди не йдіть сюди працювати, майте повагу до себе !

19. 17 ноября 2017

Я работаю в КЦ в Хмельницком. Единственное что могу сказать -все зависит от вас. Лично я,работая по 8-9 часов в день с одной или двумя ночными зарабатываю в среднем5000грн. Если у нас есть штрафы то супервизоры объясняют за что.
    По поводу супервизоров то они реально супер. Более лояльных и адекватных людей я ещё не видела!Реально!
    Маша постоянно помогает ,к ней можна подзвонить в любое время суток и она не откажет в помощи,Вика и Инна тоже классные! Помогают постоянно!
    Короче говоря мне нравится! А мелкие проблемы которые возникаю в роботе теряются в общей картине)

20. 14 ноября 2017

В Арсі я працювала більше року ,зараз находжусь у дикретній відпустці ,але планую одразу ж повернутись сумую за колективом 
    З найсильніших сторін можу сказати це можливість обирати зручний графік роботи, ЗП залежить від якості роботи ,якщо старатися то можливо виходити на непогану суми перевірено особисто мною. Кол центр дав мені досвід досконало спілкуватися ,як і українською так і російською мовами, познайомитись з багатьма колегами ,які вже стали надійними друзями. Щодо колективу переважно молодь ,життєрадісні,готові завжди підказати необхідну інформацію . Ніяких конфліктів чи інтрижок в мене не виникало за час моєї роботи. Щодо комфорту в офісі комфортно ,офіс просторий,зручний для роботи. Тому Рекомендую працювати саме в цьому колл центрі

21. 7 ноября 2017

Працювала в ARCE 6 місяців на Посольстві США у Львові , колектив був чудовий всі привітні , коли була на пасиві теж усі виявилися класними , постійно допомагали , розказували деякі нюанси роботи. Згодом усі здружилися , насправді дуже багато залишилося спогадів пов’язаних з ARCE. Супервізор: Аня, Ніна , Саша і Ліза дуже класні постійно допомагали і вказували на помилки, а деколи їх і виправляли. Стосовно заробітньої плати вона не була великою , але якщо довше посидіти то можна було заробити.Правда розчарувала зарплата з самого початку . Про вихідні було незвично , адже деколи доводилося працювати у свята.
    Щодо замовника — жахлива хамовита людина, бажаю йому лікуватися у психіатричній лікарні, йому взагалі не можна мати справу з людьми. Що стосується обіду — у кожного оператора була 1 година відпочинку , яку можна було розділити по 30 хвилин , але бувало так , що постійна черга і деколи не реально було стати на обід , або ж багато стоїть на перерві і теж ти повинен працювати . Це обурювало. Щодо клієнтів-це окрема мова були нормальні виховані люди , але здебільшого телефонували диваки і схибнуті на голову люди, яким місце там само ,де і замовнику.
    Переважно залишились гарні спогади від ARCE не враховуючи однієї неприємної ситуації (але це вже особисте).

22. 4 ноября 2017

Друзі, вже більше 4 місяці як працюю в компанії у м. Рівне. І справді відразу було не легко звикнути до режиму роботи, постійного спілкування з людьми, та й досвіду подібного взагалі не було. Але й це не означає, що робота погана. Всьому навчили, все показали, та й в процесі роботи, коли в чомусь є сумнів — колеги завжди допоможуть. Не розумію чому вам є постійно «штрафи», за свої місяці роботи не отримала ще ні одного. Дівчата-супервізори — то найлояльніші люди)) Хто з Рівного, зрозуміють про що я)
    Зарплата, народ — то, напевно, як працюєте, так і маєте, але те що ви отримуєте і за що — поцікавтеся у свого супервізора (допрацювання,понаднормово години, вечірній час, карта якості) все вам покажуть і розкажуть, а стабільність виплати — найголовніше. Комфортно, тепло, чисто, весело, стабільно — ось моє враження.

23. 1 ноября 2017

работала в Хмельницком больше года…
    Штрафы повсюду… не говоришь как робот , на те Штраф , говоришь как робот на те ещё больший штраф, твои колеги пошли жрать на полчаса а у тебя извините за выражение месячные и вот вот ты будешь вся в крови…. по*ер сиди и жди … иначе что? Правильно иначе штраф…подойти к супервизору и спросить что то по проекту нереально они же курицы тупые, нифига не выкупают, Маша стерва тупая не понятно что она делает в кресле супервизора , Инна так себе ещё норм хоть иногда входит в положение и может прикрыть… у вас день рождения и планы были ? Хах забудь ты будешь на работе …Машу это не ***т у неё статистика
    Новый год? Планы ? Рождество? Опять-таки планы? Неееееет ты будешь на работе потому что у маши статистика! Нормально пообедать тебе не дадут тоже…. вот реально что что а штрафы я никогда не понимала как оним их вообще ставят… тупо Маше скучно и она сидит ***шит штрафы. Вы хотите купаться в штрафах? Пожалуйста вам именно в Арси на заричанской!

1. 10 ноября 2017

Дуже шкода що ви вже не працюєте разом з нами. Для того щоб забезпечити комфорт кожному співробітнику і уникнути суб’єктивного ставлення були створені канали прямого зв’язку з керівництвом, куди будь-який співробітник може написати звернення, після чого проводиться внутрішнє розслідування та приймаються відповідні рішення. Штрафи за «просто так» неможливо отримати, цей процес автоматизований. Їх виставляють згідно статистики КПІ, де видно коли був факт логіну/вилогіну, кількість витраченої перерви (технічної та персональної) та їх тривалість. Обмеження по перерві якраз встановлені для того, щоб кожен оператор міг використовувати свою перерву не на шкоду іншим операторам групи. Всю цю інформацію ви могли неодноразово чути на вступному занятті, від колег чи супервізора. Наприкінці хочемо додати, що ми відкриті до комунікації та вирішення будь-яких складнощів і якщо у вас є питання, які потребують вирішення — чекаємо ваше звернення на адресу [email protected].

24. 5 октября 2017

Працювала там протягом 6-ти місяців. Спочатку все було добре, привітний колектив, чудові керівники, умови праці. Але зогодом побачила все, чого й очікувала. Щоб отримати нормальну заробітню плату, портібно працювати по 10-12 год/день, що морально важко, та й з тієї зарплати у вас віднімуть більше, ніж ви того очікуєте.Оскільки там існує сис-ма штрафів, які просто мінусують вам зарплату.
    Тому, добре подумайте перед тим, як йти туди!!!

25. 15 сентября 2017

ПроРАБотал два месяца в ARCE на проекте популярного оператора сотовой связи. Здание обустроенно неплохо, есть туалеты, душ, раздевалка, комната отдыха, столовая, развоз по домам на такси (в раннее и позднее времена суток). Несмотря на все эти плюсы впечатления не то, чтобы негативные… Просто сухая констатация факта: когда столкнулся со сложной ситуацией, связанной с оплатой жилья во Львове, передо мной стал выбор: либо просить руководство заплатитить мне за работу раньше положенного срока, либо уезжать со Львова, дабы не жить на улице. Насчёт зарплаты слушать меня или произвести выплату не захотел никто. Когда предупредил о своём вынужденном увольнении, мне сразу сказали, что платить мне в таком случае никто не будет, я должен отработать две недели. И да, зарплата оказалась гораздо ниже обещанной на собеседовании и даже ниже зарплаты дворника при работе 9-10 часов в день. Никого не виню, они поступили по закону (не считая того, что платят максимум минималку по Украине — 3000 грн. Єдине, за що можу подякувати — сильно розвинув навички спілкування українською мовою. Але, як то кажуть, всього найкращого, до побачення.

1. 20 октября 2017

Доброго дня!
      У наших КЦ поки немає душових, тому з’явився сумнів що відгук саме про ARCE contact center. І в нашій компанії якщо виникають потреби отримати виплату наперед — достатньо звернутися до керівника сектору, такі питання швидко вирішуються.

26. 2 сентября 2017

Щоб ви там не писали ті кого надули чи ще щось це ваша вина ви були не уважні не варто боятись роботи в житті треба все попробуватитакщо вирішуйте самі

27. 28 июля 2017

Ребята, а почему вы сюда пишете свои жалобы на условия работы и оплаты? Это пустые слова. К тому же у этой компании явно сидит «попка», которая пытается нивелировать жалобы, выставляя бывших бедных работников этой компании неблагодарными дурачками. Пора становится цивилизованными людьми. Хотя бы попытайтесь добиться справедливости, особенно те, кто уже уволился. Вас просят написать заявление задним числом? — Не пишите! Кто и что вам сделает? ОТпускные не дадут? Больничные? Друге выплаты? — Так их вам и так не дадут. Не будьте наивными. Испортят трудовую непонятными записями? — так она сейчас никому не нужна — весь ваш стаж и налоговые выплаты проходят по ИНН через налоговую и пр., если вы, конечно, были устроены официально))) И уж, если вы очно уволились или собираетесь увольняться — то просто напишите жалобу вот сюда: http://dpu.gov.ua/default.aspx (желательно прикрепить аккуратно сделанные на мобильный телефон записи разговоров о том, что вам в отпуске отказали и т.п.)ю И все!!! Не бойтесь отстаивать свои права. И даже, если у вас лично не получится добиться справедливости, то по крайней мере по отношению к следующим «жертвам-операторам», компания буден вынужденна начать относиться хоть как-то по человечески. Поверьте, визиит инспектора — ДОРОГОГО СТОИТ!!!

28. 11 июля 2017

Никому не советую! Штрафов понапридумывали таких, что вообще смысла нет работать. Супервизоры сами не понимают зачем они там сидят, большая часть не ориентируется в своих проектах. График ставят так как надо супервизору а не тебе. Постоянно подсаживают учить новеньких и за это платят тренерам а не оператору. График ставят даже если в этот день у тебя экзамен и то что ты предупредил заранее не имеет значения. Так же выходной всего 1 и без разницы какие смены ты отработал. Стараются намахать на деньги всеми способами.

1. 1 августа 2017

Шановні відвідувачі сайту!
      Неодноразово стикаємось з відгуками, які повторюються по тематиці звернення. Раніше ми надавали відповіді стосовно правил компанії та прописаних умов цивільно-правового договору. Інформацію ви можете прочитати нижче та отримати потрібні відповіді на свої запити. Яким чином можна отримати вихідні, в яких випадках можуть бути 2 плаваючі вихідні в тиждень, як оплачуються активи/пасиви на проектах — це дані, про які вам, впевнена, неодноразово говорили в компанії. Тому в разі виникнення непорозумінь та/або претензій, пропонуємо звертатися у встановленому законодавством України порядку. Ми надішлемо вам офіційну відповідь по місцю прописки.

29. 29 мая 2017

@Ксенія, вихідні не оплачуюються !!!!!!

1. 31 мая 2017

Все вірно, в тексті опечатка, правильно: «При звичайній робочій зміні 9 год/вдень і більше — Ви отримуєте 2 плаваючі вихідні в тиждень». Дякую!

30. 19 мая 2017

Люди пожалійте себе та свій час, нерви та не йдіть туди працювати і в Аделіну теж, це одна шарашкіна контора.
    Це звичайний конвеєр — ви приходите туди працювати, з часом розумієте куди ви потрапили, отримуєте при цьому копійки і йдете звідси, замість вас приходять нові «лохи» і так по колу. Їм це вигідно, бо вони таким чином мають дешеву рабсилу а іноді і безкоштовну, бо є моменти коли вам можуть не заплатити (я свого часу за два тижні навчання і два тижні роботи отримав аж 100 грн бо там є нюанс що якщо ти звільняєшся то твоя зарплата за 2 тижні згорає).
    Єдині плюси, які там є і я їх отримав свого часу для себе — це можливість спробувати для себе роботу у кол-центрі і зрозуміти чи це ваше + підтягнути російську мову якщо вона у вас слабенька, там є якраз на кому потренуватися. І якщо вам після цих експериментів буде робота оператора по душі то йдіть у якусь нормальну контору працювати, правда будь обережні бо і в інших кол-центрах багато недоліків, правда менше ніж у ARCE та Аделіні. Всім добра:)))))))

1. 31 мая 2017

Іване, у 2015р ARCE contact center вийшов з групи компаній Adelina Сall Center та почав надавати послуги під власним брендом. З цього моменту ми жодного відношення до компанії Аделіна не маємо. В нашій компанії оплата праці погодинна, ставку озвучують на співбесіді та під час навчання на проект.
      Хочемо звернути Вашу увагу що без конкретики ми не можемо вирішити Ваше фінансове питання. Компанія розглядає виключно такі звернення, що складені відповідно до вимог чинного законодавства (КЗпП, якщо особу було зараховано у штат, Цивільного та Цивільного процесуального кодексів України, якщо із особою було укладено цивільно-правовий договір) та надсилає офіційну відповідь за адресою місцязнаходження особи. За весь час існування компанії жодне звернення не було залишене без належної відповіді та реагування.Тому в разі виникнення непорозумінь та/або претензій, пропонуємо звертатися у встановленому законодавством України порядку.

31. 14 мая 2017

@Гость, цілком погоджусь з цим відгуком, сама там працювала

32. 9 мая 2017

Шукаючи роботу я не розглядала для себе роботу в колл-центрі. Так як шукала по спеціальності. Але прийшовши на співбесіду мене зацікавили виріша спробувати адже це новий досвід роботи,який в майбутньому пригодиться.В Арсі працюю вже більше року і не жалкую про свій вибір.Робота приносить задоволення, адже працюю в молодому колективі,дружньому,керівники привітні завжди підтримають у будь якій ситуації. Комфортні умови праці,компанія забезпечує всім необхідним для роботи .Також проводяться різноманітні заходи,які роблять роботу в офісі ще кращою.Графік роботи складаю самостійно кожного тижня наперед,враховуючи вихідні можна встигати навчатись і працювати що є для мене важливим.По з/п претензій взагалі ніяких не маю Виплачується вчасно ще ні разу не затримали.Тому не вагайтесь приходьте працювати в надійну компанію та заробляйте кошти.

33. 9 мая 2017

Чесно кажучи, коли йшла на роботу в АРСІ, була впевнена, що це знову якась чергова підстава (дуже часто, під час пошуку роботи, натрапляла на різні обмани). Працюю вже 7-й місяць і люблю свою роботу. Приходжу туди як в свою сім’ю, обожнюю наш колектив!!! Навіть, мій керівник став мені чудовим другом, зажди підтримає порадою та йде на зустріч в будь-яких питаннях, ну і ти, відповідно, стараєшся виконувати свою роботу сумлінно, щоб не розчаровувати. І в результаті у відносинах взаєморозуміння та злагода. Це, мабудь, і є той рівень професіоналізму, коли саме так налагоджена робота та відносини керівника з підлеглими. На рахунок заробітньої плати, звичайно хотілось би більше, проте претензій ніяких не маю і виплачується вчасно — це факт. Моя одногрупниця, яка пішла працювати туди раніше за мене на 2 місяці, вже стала старшим оператором, і я радію її успіху і бажаю їй отримувати задоволення від нової посади! Я теж в майбутньому очікую кар’єрного росту, на прикладі одногрупниці, я тепер впевнена, що це можливо. Насправді, все пізнається в порівнянні. Мені є з чим порівнювати….працювала на багатьох роботах, але в АРСІ знайшла те, що шукала)

34. 5 мая 2017

Працюю в компанії майже 2 роки і якби все було настільки погано то навряд тут би так надовго затрималась. Люди, які пишуть негативні відгуки як правило ледарі, які хочуть отримувати кошти просто так. Робота є робота і до неї потрібно відноситись відповідально, до того ж всі умови для того створені: оплата — погодина, скільки напрацював- стільки отримав, а перепрацював понаднормово то ще і надбавку -грошовий бонус і подарунок, графік гнучкий- зручно поєднувати з навчанням, ще й додому відвезуть хто прац до 23:00, зп видають вчасно. Якщо вибирати серед колл центрів роботу — то лиш Arce.

35. 23 апреля 2017

Якщо коротко…, то компанія гімно;))

1. 25 апреля 2017

В коментарі не вказано інформації, що саме Вам не подобається в компанії. Раджу в майбутньому на офіційних сайтах залишати розгорнуті коментарі. Це дає змогу отримати повну відповідь по вашому запиту, а також допоможе нам вносити потрібні зміни в компанії для покращення умов праці.

36. 22 марта 2017

Арсі — шахрайська фірма російсько-білоруського походження. ПРАЦЮВАТИ ТУДИ НЕ ХОДІТЬ !!! Працівників дурять щодо умов роботи, нарахування заробітної платні, суті проектів. Працювати будете по 9 год. в день 6 днів на тиждень. Штрафувати будуть увесь час і за все !!! Якщо підете не лікарняний, зарплати за відпрацьований час не отримаєте, скажуть, що ГРОШІ ЗГОРІЛИ !!! У приміщенні душно, брудно, у туалеті немає не тільки паперу, а й ВОДИ !!! Інфоблок у комп»ютері написаний дрібними літерами, так що Ви зіпсуєте собі зір. На руки отримате тільки 2500 грн. за досить важку виснажливу роботу.

1. 12 апреля 2017

Ольго, доброго дня!
      Наголошуємо, що компанія ARCE contact center — це МІЖНАРОДНА УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ з філіалами в багатьох європейських країнах та країнах СНД. Умови праці у нас прозорі: на співбесіді повідомляється, що при звичайній робочій зміні 9 год/вдень і більше — Ви отримуєте 2 оплачувані вихідні в тиждень. При меншій зміні — надається один оплачуваний вихідний. Також наголошується на дисциплінарних нормах.
      Кошти за період лікарняного НЕ МОЖУТЬ «згоріти» і виплачуються згідно акту виконаних робіт, якщо Ви принесли лікарняний лист. Для деталізації Ваших нарахувань прохання написати нам на скриньку [email protected] (ПІБ працівника, проект та період, за який цікавить нарахування).
      У офісі працюють кондиціонери, щодня проводиться вологе прибирання. Технічні несправності в сан. вузлі бувають рідко і їх оперативно вирішуємо задля комфорту працівників. Щодо тексту в інфоблоку — цілком реально внести поправки у форму. Достатньо з цією ініціативою звернутись до свого керівника.
      Надіємось, непорозуміння будуть вичерпнуті.
      Дякуємо за відгук, гарного дня!

37. 10 марта 2017

@Ксенія, Ти, ЕЛИЗАВЕТА,»шістка» у начальства. ВСЕ, що там обіцяєте — БРЕХНЯ !!! У арсі зовсім інша політика щодо операторів, яка полягає у тому, що їх ДУРЯТЬ ЯК МОЖУТЬ !!!! зарплату виплачують частково, умови ЖАХЛИВІ !!! Позитивні відгуки про вашу компанію пишуть тільки такі «шістки» як ти.

1. 12 апреля 2017

Шановний відвідувач!
      На сайті можуть залишати і позитивні відгуки, чому б не поділитись враженнями? Це не місце тільки для виливу негативу, а можливість адекватно оцінити компанію та поділитись з іншими своїми думками. Позитивні відгуки залишають реальні люди, які не бояться вказати своє ім’я. Зарплату виплачують повністю (аванс + фінальна виплата). Якщо вийшли непорозуміння щодо виплат — напишіть нам на [email protected] для отримання деталізації нарахувань. Сюди ж Ви можете направити більш конкретний опис тих «жахливих умов» про які йдеться вище. Ми будемо вдячні за зворотний зв’язок. Гарного дня!

38. 30 октября 2016

Працювала в компанії більше року поки була студенткою. Як на мене, працювати там достатньо зручно. Графік є зручним. Так як навчалась, необхідно було бігати на пари і ходити на роботу. Зарплату отримувала 3200+.По факту, якихось складнощів зі змінами не було, так як, ще на співбесіді повідомила, що можу працювати не більше 6 годин. Керівництво позитивне та і лояльне, проблем не виникало. Принципі, це, може тому що переважна більшість раніше теж починали з операторів, і теж були студентами, тому, принципі, ставились з розумінням.
    Колектив там був позитивний та і, взагалі, хороші люди,з деякими далі підтримуємо зв*язки.
    Як для початкового досвіду роботи, що і стало для мене, я не шкодую,що пропрацювала певний час там.

39. 29 октября 2016

Працювала в компанії більше 8 місяців. Все класно, говорити що керівництво погане, офіс не такий, і всі тебе стараються обдурити — це теж саме що брехати. Керівництво супер — разом ходили на шашлики, на дискотеки навіть до тепер коли вже не працюю в колл цетрі до мене дзвонять і запрошують кудись піти разом з групою. Зарплата як на Львів велики я отримувала 3500+, графік класний. Спасибі, що зяли на роботу. Так є свої нюанси але як на будь якій роботі є щось що комусь не подобається, ну і літом трішки жарко.)Якщоб все так погано булоб то не працювалоб там стільки мегапозитивних людей.

40. 27 октября 2016

@Гость, Доброго дня!
    Дякуємо Вам за відгук та давайте розберемо всі питання по порядку:
    1. ТМ-проекти є невід’ємною частиною роботи в нашому КЦ. Ми наголошуємо на цьому при прийомі на роботу в ARCE.
    2. Пояснення стосовно нарахувань можемо надати Вам особисто, для цього напишіть запит на [email protected], вказавши ПІБ оператора, назву проекту та період, за який Ви не згодні з оплатою. Різний рівень ЗП, оплати лікарняного та відпусток, в т.ч. кількість днів, залежить від кількості відпрацьованих годин та карти якості за останніх півроку.
    3. На IdeaBox дійсно можуть писати всі, доступ надано з кожного робочого місця. Також є можливість писати анонімно. Даний випадок скоріш непорозуміння, ніж закономірність. Додатково всім керівникам наголосили на тому, що відгук на IdeaBox ні з ким не погоджується.
    4. Стосовно Степана ситуація не зовсім зрозуміла, так як співробітники компанії не так часто з ним спілкуються: як правило, при прийомі та при звільненні, тому складно прокоментувати без конкретики.
    5. Є певні процедури прийому на адміністративні посади, які дозволяють розвиватись і рухатись тільки завдяки власним якостям, вмінням та знанням, саме тому кар’єрний ріст та підвищення можливі без будь-яких «особливих» стосунків з керівництвом.

Дуже вдячні за інформацію, адже будь-яка критика допомагає нам ставати кращими!
    З повагою,
    Прес-служба ARCE contact center.

41. 18 октября 2016

Також працювала в колл-центрі у Львові. Працювала і в Аделіні і в ARCE. Колектив супер, графік роботи нормальний, а от повна дурня — це маркетинги, на які примусово заставляли виходити на вихідні. Потім ці розмови ще й прослуховували і штрафували. Відмовитись вийти на маркетинг практично нереально, бо відповідь керівництва була: «Я рада, що в тебе є особисте життя». Нікого не цікавило, що в тебе літом на вихідні є плани, а сміло в п»ятницю переважно після 16:00 заявляли, що треба виходити на маркетинг. До нарахувань працівники доступу не мали, сиди і догадуйся скільки тобі недоплатили. Можна було переглянути їх інколи в супервізорів, якщо в тих є бажання і час. А якщо якась нестиковка, вияснити практично нереально, бо на таку велику кількість у Львівському офісі бухгалтера не передбачено, а для тебе виясняти це з Києвом не буде. Лікарняні і відпускні — це виплата по невідомій схемі, де практично кожен не дораховувався своїх грошей! Були формули, для замилювання очей, а так як нам пояснювали, і так як нам нараховували, це були ЗОВСІМ різні суми і в мінус працівникам. Я лише раз за три роки була на лікарняному, таке враження, що ці гроші компанія забирає собі, а працівнику дає копійки, щоб сильно не сумував. Щодо відпускних: у всіх суми різні виходять, як не рахуй. Перед звільненням хотіла взяти 2 тижні відпустки ( в мене ще було достатньо невикористаних днів), мені заявили, що відпустки у мене вже нема. Не можливо було встати на перерву, одразу викрикали що в нас черга, я змушена приймати дзвінки, нікого не цікавило, що ти вже третю годину вийти з кабінету просиш. Твої потреби в цій компанії всім до лампочки. Керівництво проекту зухвале і нагле! Адекватна людина не ревить за кожну дурницю істерить та бігає як пристрілена. Керівник повинен цінувати своїх підлеглих, а не залітати в кабінет з криком, що в нас КОРОЛІВСЬКІ УМОВИ і на кожного з нас знайдеться заміна! Ще не дозволяється в ARCEА в кабінетах та на коридорі обговорювати будь-що пов»язане із компанією, навіть далеко дотичне. За це «мудрий» керівник грозилася звільненням всіх. Також не дозволяється висловлювати свою думку, одразу погроза звільнення! Є в теорії можливість подати ідею в так звану скриньку «idea box». За це, що наш проект колективно написав прохання, до нас, бризкаючи піною з рота, одразу залетіла керівник проекту із вереском, що ми не маємо права туди писати, не порадивштсь із супервізором.
    Я дуже щаслива, що звільнилась з цієї компанії. Звільняти мене не хотіли, погрожували всякими дурницями, фінальну виплату не доплатили. Коли я сказала прекрасному керівнику, що хочу бачити свої нарахування, на мене глянули як на несповна розуму, сказали, що їх нема і не буде, мушу вдовольнитись тим що є.
    Також офіційно в цій компанії не бажано працювати, бо при перевірці податкової, моя трудова та моїх колег знаходилась у Київського прокурора, потім нас «попросили» написати заяву, що ми ще й претензій не маємо. Ми «заднім числом» писали заяву на звільнення, а потім заяву на прийняття на роботу. Чотири сторінки трудової списані звільненням і прийняттям на роботу, хоча працювали безперервно.
    Тому писати якісь дані щоб щось перевірили — це повна МАЯЧНЯ!!!
    Степан — це окрема особистість, яка себе занадто високо носить, поливає брудом незнайомих людей та дозволяє собі некоректні висловлювання до тих, хто не розділяє його думку. Мабуть, на посадах вище оператора зможуть працювати лише ті, хто добре «підлизує» нашому керівництву, адже своєї думки ти там не можеш висловити.
    Успіху та витримки усім, хто там ще поки прцює)

42. 17 октября 2016

@Леся, Доброго дня! Одним з етапів співбесіди в ARCE contact center є екскурсія по офісу: знайомство з операторським залом, кухнею, кімнатою відпочинку і т.д., що дає можливість потенційному працівнику візуально та емоційно оцінити роботу в кол-центрі. При прийомі на роботу HR-менеджери пояснюють систему оплати праці, умови подання графіку роботи та дисциплінарні норми. Щодо чистоти: на щоденній основі прибиральниці проводять генеральне прибирання усіх приміщень в офісі. Крісла та інший інвентар — річ не вічна. Враховуючи, що в компанії працює понад 400 осіб, не дивно, що трапляються пошкодження, які ремонтуються по мірі поступлення. Окрім цього в компанії працює IDEABox — електронна скринька побажань та пропозицій від співробітників. Будь-хто може залишити свої зауваження/пропозиції, які розглядатимуться керівництвом та в обов’язковому порядку буде надано зворотній зв’язок по запиту. Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо специфіки роботи нашого кол-центру — можете писати на е-мейл [email protected].

43. 17 августа 2016

@Гость, @АНОНІМ, Отримати неповну виплату ЗП можна у випадку дисциплінарних порушень або невідпрацювання 2 тижнів з моменту написання заяви на звільнення. Якщо з Вашої сторони цих порушень не було — ми допоможемо перевірити виплату. Прохання на е-мейл [email protected] відправити ПІБ оператора, назву проекту та період, за який Ви не згодні з оплатою. Ми готові надати розгорну деталізацію нарахувань по Вашій заробітній платі.

44. 13 августа 2016

1) Графік можете не складати, його складуть самостійно десь так в понеділок, максимум в вівторок на наступний тиждень. Свої побажання можете залишити при собі і на вдасні плани чхати.
    2) Кухня це тихий жах. Ні пластикових стаканів, ні цукру, ні чаю, ні кави, ні салфеток. Раз в день шось там покладуть, чого хватає на 5 хв.
    3) Зарплату ще ЖОДНОГО разу не видали вчасно!
    4) Немає свого робочого місця, тобто приходиш і шукаєш де тобі можна сісти. Всі робочі місця брудні, загаджені і розвалюються.
    5) Немає wi-fi.
    6) Система штрафів просто космос, штрафується абсолютно все. На перерву не встанеш, бо штраф, телефон візьмеш в руки — штраф і т.д.
    7) Оплата не більше 20 грн/год, це при виконанні недосяжних показників на 100%, тобто можете розраховувати на 2000-3000 за 6/7 по 9-10 годин (менші зміни вам не дозволять взяти)
    8) Відпустка починає оплачуватись тільки після 1000 відпрацьованих годин, це +- 5 місяців роботи, лікарняний опачується за кожних 400 відпрацьованих годин 1 день лікарняного, тобто відпрацював пів року (1200 годин) і маєш оплачувані три дні лікарняного з тижня в кращому випадку. Відпустку треба бронювати на 3,4 місяці наперід, так що вчіться готувати санки влітку.
    9) Не оцінуйте себе так низько та не тратьте свій час так безглуздо та низькооплачувано)

45. 12 августа 2016

Я працював В ARCE у Львові з 2015 року ,тому що студент ,була необхідність в грошах за інших умов ніколи б туди не пішов .
    По перше коли проходив співбесіду ,яку проводив Степан (це їхній айчар )він поводить себе дуже зухвало ,зі мною на співбесіді були ще люди так от він дозволяє собі підвищити голос на людину але це дрібниці роботи це не стосується
    Коли я почав працювати виявилось що є багато штрафів ,важко стати на перерву ,супервізори одразу кричать знятися з перерви.
    Коли ж я звільнявся мені неоплатили всієї зарплати ,пояснивши що це штраф за це і за це .Довести щось просто нереально .

46. 12 августа 2016

@Гость, Прозоре нарахування зп???хм….якщо ти працюєш у Львові, ти нарахувань не бачиш, бо вони в Києві, де, власне, і бухгалтерія. Відпустка оплачується тільки у тому разі, якщо ти напрацював достатньо годин, щоб тобі її оплатили…отже, з 2-х тижнів тобі можуть оплатити половину (в кращому випадку), те саме і з лікарняним….начальству на тебе начхати, бо, по їхніх словах, немає працівників, яких неможливо замінити…

Хоча, все ще залежить, на який проект потрапиш.

Великий + тільки колективу.

47. 7 июля 2016

Анастасія :
    Працюю в компанії з червня 2015 року. Планувала працювати лише влітку, але затрималась. Коротко опишу мої основні враження:
    1. Прозора, зрозуміла система заробітньої плати ( доречі єдина в моєму досвіді компанія де умови оплати під час співбесіди і під час роботи не відрізнялися)
    2. Зарплату видають вчасно. Завжди.
    3. Оплачується відпустка!Повністю!(що на сьогодні рідко зустрінеш)
    4. Графік ( його називають гнучким, тобто твої побажання враховують, тобі йдуть назустріч, але коли потрібно компанії — назустріч маєш іти ти. Така собі двостороння домовленість)
    5.Часто маєш лише один вихідний на тиждень (звичайно це позитивно відображається на заробітній платі, але відпочивати теж хочеться)
    6. Дуже складно в перший місяць роботи. Величезна кількість інформації. Хотіла звільнятись, але бажання довести, в першу чергу собі, що ти не гірший за тих хто тут працює переважило. Що залишилась, жодного разу не пожалкувала.
    7. Якщо працюєш допізна — є розвозка.
    8. Закритий доступ до WI-FI. Без коментарів.
    9. На кухні не має зеленого чаю. Незначний, але мінус. Я п’ю лише зелений, і маю його купувати сама.
    10. ЧУДОВИЙ КОЛЕКТИВ. Тут також без коментарів
    Як висновок хочу сказати,у даної компанії є свої плюси, є і свої мінуси. Що робота не найпростіша (як спочатку здається), але одна з кращих для початку. Звичайно я не планую тут працювати все життя, але той досвід, який я отримала — дуже цінний для мене.

яка там анкета щоб пройти на ваканціі

48. 4 апреля 2016

Отзыв об контакт-центре ARCE в городе Киев, Диамант-центр. Была открыта вакансия «Оператор колл-центра», ВХОДЯЩАЯ линия. З/П от 4000грн. в месяц + гибкий график + полная или не полная занятость + все блага :) Отправил резюме, на следующий день позвонили и пригласили на собеседование. Айчар такой себе… по 10 бальной шкале на 3. С минусом. Собеседование началось на проходной с заполнения анкеты. Потом пригласили в отдел персонала. По дороге увидел сам колл-центр. Про него чуть дальше. Собеседование и вопросы айчара были самые обычные, самые примитивные, можно идти не готовясь. Айчар не психолог, точно не айчар, только работает на должности айчара)) Задавались вопросы, о которых ответы содержались и в резюме, и в анкете. На начало 2016 года айчаром было заявлено такое: 1) Гибкий график в промежутке времени с 07-00 утра до 23-00 ночи. Не меньше 6 часов в день, не меньше 35 часов в неделю. Больше — сколько угодно. График составляется на неделю в чт-пт. 2) З/П — 1 месяц 15-17 грн/час, 2 мес — 20-22 грн./час. 3) Обучение 3-5 дней,не оплачивается. 1 месяц работы — стажировка оплачиваемая. Я согласился, сказали подумайте еще, мы вас наберем и пригласим на обучение. Набрали, пригласили. Пришел на обучение. Началось самое интересное : Заявленная входящая линия в объявлении, которую подтвердили айчар, у коуча( если этого 20-25 летнего человека можно назвать коучем) неожиданно превратилась в ИСХОДЯЩУЮ с оплатой в 13,50грн./час + график превратился с обещанного в 10-00 — 20-00, смену по прежнему можно ставить в диапазоне, не меньше !40! часов в неделю. Обучение длилось 3 дня, ничему не научили, только похвастались какая у них хорошая честная компания. Дали не полную информацию о том, за что штрафуют( официально штраф за плохую работу в Украине запрещен законодательством) + дали информацию о том, что будет за работа. Про офис: рабочих мест много, они маленькие, все находятся рядом(ну уж очень близко) и не слышно не того, с кем общаешься на линии, а только того, кто говорит рядом. Коллектив молодой, умом особо не думаю что блещет, не дружный, хорошие места только своим, смены нормальные (более оплачиваемые проекты) только своим — информация от сотрудников с которыми успел пообщаться. Итоги. Расположение офиса — 4 Офис — 2 Работа айчара — 1 Работа коуча — 1 Итоговая оценка — 2 Советовать идти в ARCE контакт-центр на работу не могу. Только в исключительной потребности в деньгах. P.S. О зарплате. Работаете по договору подряда первые 6 мес, потом трудовая по желанию. Зарплату получаете в конверте у супервизора. На карту не платят.

49. 21 января 2016

2. Зарплату видають вчасно. Завжди.
    3. Оплачується відпустка!Повністю!(що на сьогодні рідко зустрінеш)
    7. Якщо працюєш допізна — є розвозка.
    8. Закритий доступ до WI-FI. Без коментарів.
    10. ЧУДОВИЙ КОЛЕКТИВ. Тут також без коментарів

50. 29 октября 2015

Работа в приятной и комфортной атмосфере — главный плюс. Здесь тебе всегда рады помочь.
    Компания ориентируется на молодых специалистов, наверное, процентов 80 операторов — студенты. Но при этом, есть чудесная перспектива карьерного роста и развития. Предусмотрены разнообразные тренинги и внутренняя программа для будущих специалистов.
    Отличный коллектив и понимающее руководство, что не мало важно.

1. 10 марта 2017

2. 31 мая 2017

Оператор 1
Оператор call-center 4
Оператор входящей линии 1

Добавьте зарплату в компании ARCE contact center

Добавить отзыв о работодателе ARCE contact center

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ARCE contact center?