Асистент Груп

Асистент Груп

«Асистент Груп» — компанія, що динамічно розвивається. Ми допоможемо мінімізувати витрати і підвищити рентабельність Вашого виробництва за допомогою надання послуг з аутсорсингу персоналу.
Наша робота по підбору персоналу суттєво полегшить Ваші пошуки і заощадить Ваш час. Ми відбираємо лише тих кандидатів, які підходять саме Вам, виходячи з Ваших вимог і побажань.
Наші працівники — це кваліфіковані менеджери з багаторічним досвідом роботи в області підбору кадрів, постійно поповнюють свої знання на професійних семінарах і тренінгах, не просто добре виконують свою роботу, а є справжніми майстрами своєї справи.
АУТСОРСИНГ ПЕРСОНАЛУ
Аутсорсинг — як практика управління все впевненіше займає свої позиції на ринку послуг всього світу. Він використовується практично у всіх сферах бізнесу — від ремонту комп’ютерів до організації масових заходів. Хочете поставити свій бізнес на більш високу якісну щабель зростання?
Аутсорсинг персоналу надає вам можливість зосередитися на головних цілях вашого бізнесу.

Отзывы о работе в Асистент Груп, зарплаты

1. 8 марта 2024

Компанія через яку,за пониженню заробітною платою ти ідеш працювати
    Так вони ще й не виплачують кошти.
    Не звертайтесь доикомпанії

2. 18 декабря 2023

Не компания а бред, я не могу получить свои деньги за смену ужу 3 дня с выходными 5
    Но тут самое интересное, я оказался в ЧС у этой компании для выхода на работу, это бред, они поставили меня в ЧС в день когда я работал но мне про это не сказали
    Я узнал через пару дней когда сам набрал
    Но тут еще забавней, как компания которая берет на работу получая от свой СБ добро на мою работу у них через пару дней в ЧС а на вопрос когда деньги будут, ответ: компания решает

Добавьте зарплату в компании Асистент Груп

Добавить отзыв о работодателе Асистент Груп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Асистент Груп?