AVD trade

AVD trade

Отзывы о работе в AVD trade, зарплаты

1. 25 декабря 2022

Таких условий работы давно не встречал в своей жизни… мне хватило «три» дня поработать, что бы понять отношение начальства к сотрудникам, и всю остальную кухню этого склада.
    Много чего ребята рассказали, и многое видел своими глазами. У вы, за такую работу в Европе, той же польше платят минимум 23.000 гривен с обедами и адекватными перерывами. А тут как повезет. Ещё и в субботу просят выйти, хотя я только пришел на работу кладовщиком, а тут оказывается ты ещё и грузчик, уборщик, короче мастер на все руки.
    Обходите данную котору, работал в Киеве на складе вроде Шевченко (гражданин РФ на минуточку) там главный у них. + ЗП в конвертах…

2. 22 ноября 2022

@Виталий, поправочка, обедов тут уже давно нет, как и уважения к людям

3. 21 ноября 2022

@Миша, Доброго дня! Компанія АВД Трейд відповідає всім без виключення! Нас зацікавив Ваш відгук, залиште, будь ласка, свої контакти для зв’язку та з’ясування ситуації.

4. 21 ноября 2022

@Немеси́д, Доброго дня! Компанія АВД Трейд відповідає всім без виключення! Нас зацікавив Ваш відгук, залиште, будь ласка, свої контакти для зв’язку та з’ясування ситуації.

5. 19 ноября 2022

Дуже цікава компаній ця АВД Трейд Компані в місті Києві.
    Офіційна зарплата є мінімальною і перераховується на картку, а чорна дається в конверті. Тим паче з посту нижче незрозуміло яка та за що. Пропрацювавши тут деякий час, я це підтверджую.
    Якщо і надалі буду бачити накручені філіалом міста Києва відгуки про компанію, повірте проблем з податковою та іншими органами влади вам забезпечено. Не робіть з людей дурнів.
    Щодо того позитивних відгуків на сайті, якась Ольга два рази (среда, 16 ноября ) хвалить цю компанію, без подробиць, а саме головне в один і той день їй відповідає представник АВД ТРЕЙД КОМПАНІ AVD Trade, це взагалі не підозріло. Слухайте, ви реально смішні люди, якщо в кораблі є велика пробоїна, його вже не врятуєш.

6. 18 ноября 2022

Фиговые условия РАБоты. Нечего добавить, отношение как к животным. Работал кладовщиком, таскал диски от 15 кг обещанной доплаты в конце месяца так и не получил, а получил еще меньше хотя по строкам наоборот была переработка с предыдущим месяцем. Где моя зп?
    Работал в Киеве на складе, на первом и втором этаже.
    Выйти на перекур даже на 10 минут не дают.

7. 18 ноября 2022

@Діма, АВД ТРЕЙД Киев продолжает накручивать позитивные отзывы…
    Ну что могу сказать какое начальство такие и условия. Уважаемые Роман и Саша, поверьте то что вы пишите отзыв о том «Какой бред написан, это всё неправда, я хочу вернуться…», ребят корабль тонет, а в последнюю очередь на дно идет капитан.
    Давайте вы не будете добавлять позитивные отзывы о своей филиале в городе Киеве, поверьте доказательств очень много, фото, видео и кое-что ещё:)

Ах да Дмитрий который написал реально правдивый отзыв, забыл ещё добавить что вы убрали бесплатное кофе и установили автомат с кофе. Хочешь выйти на перерыв с кофе? Заплати деньги за него. Вы же очень заботитесь о своих рабах. Забыл дома еду или хочешь выпить колы, енергетика? Конечно можешь, вы же установили автомат с батончиками, колой, водичой…. но ты должен заплатить за это. Боже какая забота от начальства АВД Трейд, ни обедов, ни бесплатного кофе — ничего для обычного персонала. Вы же их за людей даже не считаете.

Когда приезжают люди с главного офиса (Житомира), вы быстренько всё убираете, должна быть чистота и порядок, вы в наглую вешаете им лапшу на уши как всё хорошо на Киевском складе. А по факту творится хаос. Рыба гниет с головы уважаемые. Поверь жизнь такая штука, что сегодня у тебя есть всё, а завтра уже ничего.

8. 18 ноября 2022

Працюю в цій компанії більше року, наразі знажоджусь там де й не мало синів України. Навіть читати гидко те що описано дмитром вище. Схоже це що писала нереалізована «особистість» без моральних та людських принципів. Надіюсь що ця гидота вже не працюе в вашому колективі бо все ж таки маю намір повернутись.

9. 14 ноября 2022

@Дмитро, @Дмитро, Доброго дня! Вдячні Вам за залишений відгук! Перепрошуємо за незручності та ми обов’язково з’ясуємо обставини по Вашому зверненню! Бажаємо гарного дня та дякуємо за співпрацю з нами!

10. 11 ноября 2022

Київський катівня або тюряга від АВД Трейд Компані.
    Прочитай перед тим як іти до них на роботу!
    Працював на складі в місті Києві за адресою провулок Радищева, 1 в компанії ТОВ «АВД ТРЕЙД КОМПАНI» на складі. Що можу сказати, коли тільки влаштувався на роботу то сильних нарікань не було.
    Плюсами було те, що були готові обіди —  хоч і не дуже смачні, зато ситні. Обіди вираховували з зарплати 2.000 гривень на місяць. Звичайно було й таке, що обіди не привозили, але то є рідкість. Звичайно, що краще самому готувати собі смачний обід за такі кошти. Але кого це хвилює?)
    Відмовитись від обіду можна було, але кошти які вираховують зі зарплатні вам ніхто не поверне, краще вже просто викинути. З початку 2022 року обіди кудись ділись,  і вже ніхто не привозить, а саме головне те що директор складу Роман Федорович, нікого про це не сповіщає. А кошти то кудись діваються, самі розумієте куди. Те, що ти будеш розвантажувати фури з палетами від 500кг та витрачати час на різку картону, тобі ніхто нічого недоплатить, не слухай ці обіцянки з доплатою. Гроші з продажу картону, йдуть на піцу та в кишені до верхівки директору та директору складу.
    Директор складу на момент моєї роботи є Роман, людина дуже хитра, коли йому від вас щось треба він буде на коліна ставати і кормити вас обіцянками, але коли ви щось хочете від нього може відшуткуватись і послати на всі чотири сторони. Сам директор філії в Києві, по***ст йому абсолютно начхати на все що робиться на складі, і те що провертають його менеджера з продажів прямо на його очах. За те даному персонажу не начхати на свою коханку (з бухгалтерії) з якою вони крутять свій роман на роботі.
    З 2022 року ставлення до персоналу стало жахливе, розумні люди просто біжать з цієї дурки. Ви не будете знати за, що саме отримуєте заробітню плату, як її нараховують і таке інше. На запитання до директора складу, щодо правильності нарахування зарплати вас пошлють. Або працюй і отримуй те що отримуєш, або пиши заяву на звільнення. З 11.11.2022 ввели штрафи за погану роботу, що таке погана робота тобі теж ніхто не скаже. І те що ти отримаєш в конверті залежить від настрою Романа Федоровича та Сашка Шевченка. Котрі гарно мутять чорну касу не тільки на товарі, але й на вашій зарплаті.
    На складі завжди є потік людей, хтось просто фізично не може бігати по 20 кілометрів кожен день, а хтось просто розуміє що в цій дурці можна лишитись розуму, та згубити свою спину та в цілому здоров’я.
    Одже, якщо любите бути в рабстві, хардкор і незрозумілу зарплату кожен місяць, то вам саме на цей склад в Києві.  Не рекомендую!

11. 21 мая 2021

Компанія класна… Працюю не так багато часу з ними, проблем ще не було…

12. 21 мая 2021

Хороший склад отличное руководство приятный коллектив и вкусные обеды…

13. 21 мая 2021

Відповідальна фірма, смачні обіди, хороший колектив! Звичайно, як і всюди — робота є роботою, треба працювати, але працював в задоволення.

14. 21 мая 2021

Порядні та чесні! Зарплата вчасно й без затримок!

15. 21 мая 2021

Гармония в команде, инициативные руководители, постоянное развитие и рост, как специалиста!!! Это Вас ожидает в компании АВДтрейд!

16. 21 мая 2021

Компания с европейским подходом! Рекомендую 100%!!!!

17. 21 мая 2021

Молодая, но амбициозная компания с успешными собственными проектами + активно развивается клиентское направление, поэтому есть перспективы роста. Хороший коллектив, каждый готов помочь дельным советом, адекватная оплата труда!

18. 12 мая 2021

Отличный работодатель! За пять лет работы в компании ни разу не пожалела, что трудоустроилась именно сюда. Коллектив замечательный, работа интересная, руководство очень хорошо относится.

Добавьте зарплату в компании AVD trade

Добавить отзыв о работодателе AVD trade

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании AVD trade?