BMService

BMService

Компанія надає послуги з проектування, поставки, монтажу та сервісного обслуговування обладнання у наступних сферах:
Холодильне обладнання для супермаркетів, ресторанів, готелей, складів, медичних установ та інших об’єктів різного призначення, площі та конфігурації.
Технологічне та нейтральне обладнання для готелей, ресторанів, кафе, кулінарних цехів, фабрик-кухонь.
Кліматичне та вентиляційне обладнання для складів, торгових, офісних, спортивних центрів, промислових об’єктів різного призначення та конфігурації.
Обладнання для промислового холоду.
Обладнання для переробки с/г сировини та виробництва продуктів харчування.

Отзывы о работе в BMService, зарплаты

1. 5 марта 2024

Співбесіду керівник проводив Віктор та hr менеджерка Лілія. Віктор розпитував про колектив, який хочу. Запідозрила конфлікти про і сказала, а він втирав що кращого колективу у нього за все життя не було. Після співбесіди обіцяли повідомити результати їхнього вибору у кінці тижня. На наступний день після співбесіди у мене виникло одне питання по вакансії, яке забула задати на співбесіді, написала Лілії в вайбер на що вона не відповіла. Через декілька годин подзвонила на офісний номер і попросила Лілію, секретар сказала, що вона з Ірчаком зараз проводить онлайн співбесіду і не може підійти. Це було 14 лютого, а 26 лютого вона мені написала, що вона захворіла та не могла мені відповісти і що тільки вийшла з лікарняного, а на посаду менеджера вже взяли іншу людину на стажування. Перевірила сайт роботи — вакансія і досі висіла при чому з оновленою датою. Ось такий гарний колектив: брешуть, не виконують обіцянок, шукають людей на їхнє місце поки людина працює. Страшно уявити які там ще підводні камені. І у них стабільно висить по 7-8 вакансій. Реально стрьомна компанія та колектив

2. 23 февраля 2024

Текучка кадров большая, условия работы хорошие только для своих, которых и трактором из своих кресел не выковырнешь. Атмосфера в коллективе ядовитая, держат за безмозглых скотов. Но напускают важности на себя — пипец. Такие деловые. Люди убегают, работать некому. Продажи уменьшаются, но даже это их не учит ценить людей. Хотят, чтобы работу делали за двоих-троих за бесплатно. Руководство не кадрово ориентировано.

Добавьте зарплату в компании BMService

Добавить отзыв о работодателе BMService

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BMService?