BMService

BMService

Компанія надає послуги з проектування, поставки, монтажу та сервісного обслуговування обладнання у наступних сферах:
Холодильне обладнання для супермаркетів, ресторанів, готелей, складів, медичних установ та інших об’єктів різного призначення, площі та конфігурації.
Технологічне та нейтральне обладнання для готелей, ресторанів, кафе, кулінарних цехів, фабрик-кухонь.
Кліматичне та вентиляційне обладнання для складів, торгових, офісних, спортивних центрів, промислових об’єктів різного призначення та конфігурації.
Обладнання для промислового холоду.
Обладнання для переробки с/г сировини та виробництва продуктів харчування.

Отзывы о работе в BMService, зарплаты

1. 25 апреля 2024

@Анастасия,

Доброго дня!

Без особистих даних важко ідентифікувати людину та зрозуміти наміри даного відгуку.

Ми розуміємо, що ринок насичений конкурентами в нашій галузі і ,на жаль, даний спосіб усунення конкурентів в підборі персоналу є звичною тактикою для Вас.
    Наша компанія працює на ринку України з 2011 року і штат компанії тільки зростає.
    Ми поважаємо співробітників і маємо європейський підхід, як до підбору персоналу, так і до внутрішніх HR процесів, які постійно покращуються.
    Ми розуміємо, що Вам важко визнати, той факт, що, перевіривши інформацію про нашу компанію з відкритих джерел, можна побачити зростання доходу, успішні результати тендерів, статистичні дані, де видно ріст продажів та доходів.
    Ми ретельно відбираємо персонал, тому, в нашій команді немає людей, котрі виражають думки так як Ви, ми просто не пропустили б в компанію таку людину, тим паче, що ми спілкуємося українською.
    Співробітники, які завершують співпрацю ідуть з позитивним враженням від компанії і підтримують надалі комунікацію зі своїми колегами.
    Шкода, що Ви вибрали саме такий метод усунення конкурентів.

Спілкуйтесь з нашими HR менеджерами та формуйте особисту думку про компанію!

2. 5 марта 2024

Співбесіду керівник проводив Віктор та hr менеджерка Лілія. Віктор розпитував про колектив, який хочу. Запідозрила конфлікти про і сказала, а він втирав що кращого колективу у нього за все життя не було. Після співбесіди обіцяли повідомити результати їхнього вибору у кінці тижня. На наступний день після співбесіди у мене виникло одне питання по вакансії, яке забула задати на співбесіді, написала Лілії в вайбер на що вона не відповіла. Через декілька годин подзвонила на офісний номер і попросила Лілію, секретар сказала, що вона з Ірчаком зараз проводить онлайн співбесіду і не може підійти. Це було 14 лютого, а 26 лютого вона мені написала, що вона захворіла та не могла мені відповісти і що тільки вийшла з лікарняного, а на посаду менеджера вже взяли іншу людину на стажування. Перевірила сайт роботи — вакансія і досі висіла при чому з оновленою датою. Ось такий гарний колектив: брешуть, не виконують обіцянок, шукають людей на їхнє місце поки людина працює. Страшно уявити які там ще підводні камені. І у них стабільно висить по 7-8 вакансій. Реально стрьомна компанія та колектив

1. 26 апреля 2024

Доброго дня, Аліна Сергієва!
      Нам прикро, що наш рекрутер, надав вам зворотній зв’язок трохи пізніше визначеного терміну. Просимо вибачення за цю ситуацію і зі своєї сторони ми пропрацювали її з рекрутером, щоб уникнути подібних ситуацій.
      Питання, щодо колективу є класичним на співбесіді, для виявлення потреб та мотивації, так як одним людям легше працювати в маленьких колективах, інші надають перевагу великим, одним людям важливі активності, розвиваючі заходи, іншим це не цікаво і всі активності вони будуть уникати, тощо.
      Дійсно коли є негативний особистий досвід, то з урахування його, дане питання могло викликати у Вас підозру, але маючи позитивний досвід, Ви б розцінили це питання, як Ваше бачення свого оточення в колективі.
      Ви є особистість і сприймаєте комунікацію з своєї точки зору, щоб надавати такі різкі коментарі, необхідно опиратися на показники, хоча б з відкритих джерел: дані про доходи компанії, результати участі в тендерах, статистичні дані, які за останні роки динамічно і стабільно зростають, і без професійної та ефективної команди таких результатів не було б можливості досягти.
      Наразі в компанії відкрито 5 вакансій, якщо ви подивитесь уважно, то деякі з них дублюються, бо ми розглядаємо як стажерів, так і кандидатів з досвідом і для ефективності підбору розмежували їх, бо готові співпрацювати з кожним з цих варіантів.
      Нам дійсно, шкода, що Ви не змогли прийняти відмову про співробітництво легко, а вирішили поділитися своїм особистим негативним досвідом, що здобули в інших компаніях.
      Щоб дізнатися реальну і детальну інформацію про нашу компанію, напрями діяльності, атмосферу в колективі переходьте за посиланнями в соц. мережі Instagram, Facebook, Linkedin — BMSERVICE. Спілкуйтесь з нашими HR менеджерами та формуйте особисту думку про компанію!

3. 23 февраля 2024

Текучка кадров большая, условия работы хорошие только для своих, которых и трактором из своих кресел не выковырнешь. Атмосфера в коллективе ядовитая, держат за безмозглых скотов. Но напускают важности на себя — пипец. Такие деловые. Люди убегают, работать некому. Продажи уменьшаются, но даже это их не учит ценить людей. Хотят, чтобы работу делали за двоих-троих за бесплатно. Руководство не кадрово ориентировано.

1. 25 апреля 2024

Доброго дня!
      Шкода, що Ви вибрали саме такий метод усунення конкурентів.

Добавьте зарплату в компании BMService

Добавить отзыв о работодателе BMService

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BMService?