BN Digital

bn digital is a full-service partner for digital solutions. We craft innovative UX & UI designs for enterprise-grade digital products. We care deeply about improving users’ lives through better communication and interaction.

Отзывы о работе в BN Digital, зарплаты

1. 21 февраля 2024

Компанія bn digital вкладає величезні зусилля у те, щоб дійсно розуміти своїх клієнтів і цінувати своїх працівників. Незважаючи на швидкий зріст від невеликої команди до майже 70 осіб, компанії вдалося зберегти почуття близькості, використовуючи потенціал усіх зацікавлених сторін. Тут немає натяку на бажання стати надто корпоративним або задовольнитися середністю. Це було моєю мрією протягом багатьох років, і по приєднанню до компанії мої якості були прийняті з великим розумінням, дозволяючи мені вільно втілювати свої ідеї. Компанія випромінює експертизу, постійно досягаючи сильних результатів, при цьому підтримуючи позитивну атмосферу.

2. 21 февраля 2024

Плюси
    Чудова компанія з багатьма можливостями, кваліфікованим керівництвом і достойною компенсацією.
    Мінуси
    Під час роботи там я не виявив жодних.

3. 1 ноября 2022

Керівництво ігнорує принципово та ігнорують будь-які питання з будь-якої теми. Просто читають та не відповідають. Це виглядає дико. Керівники щось на кшталт недоступних простим смертним небожителів. Запитати у когось щось чи попросити допомогти – тут не варіант, контролю над вашою роботою та рекомендацій щодо її покращення – нуль, працюєте на самоті над проектом + PM. Проекти з фріланс бірж. За відчуттями ви працюєте скоріш на фріланс біржу безпосередньо, ніж на компанію. А за фактом – на фріланс біржу через посередників. Sick Leave можно брати лише якщо є лікарняний від лікаря.
    З полюсів: графік роботи гнучкий, кожну відпрацьовану годину не підраховують, таймерів, тощо, не ставлять, у вихідні працювати не змушують. Беруть без проблем людей без досвіду, однак підвищувати ЗП тут не дуже прийнято, буде такий запит – швидше звільнять і візьмуть нову людину без досвіду задешево, бо ринковим зп тут не відповідають.

4. 7 мая 2022

— Проекты с фриланс бирж, руководство не дружит с адекватностью, менеджеры и тимлиды вчерашние джуны, постоянно сливают людей, кумовство и доносы, большая текучка, зарплаты ниже рыночных, овертаймы, аутстаф модель.

+ Достаточно гибкий график, для "своих" есть несколько проектов с хорошим условиями и ЗП.

Добавьте зарплату в компании BN Digital

Добавить отзыв о работодателе BN Digital

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BN Digital?