Черномор-Косметикс

Черномор-Косметикс

Черномор-косметикс — обслуживание парикмахерских и салонов красоты, оптовые и розничные продажи профессиональной косметики для волос.
Черномор косметикс является не только компанией с широчайшим ассортиментом косметических средств для волос, но и вашим «ориентиром» в разнообразии современных предложений, новинок, технологий салонных и домашних процедур. При этом отдается предпочтение максимально доверительным, дружеским и информативным отношениям со своими клиентами.
Особое внимание в компании Черномор косметикс уделяется персоналу: каждый специалист обладает высоким уровнем подготовки, владеет полной информацией о любой единице ассортимента и всегда готов дать профессиональную консультацию и необходимый совет.
Компания «Черномор космеикс» — ваш путь к здоровью и красоте волос!

Отзывы о работе в Черномор-Косметикс, зарплаты

1. 21 марта 2024

Рекомендую обходити цю компанію «10ю дорогою».
    Зараз вони в активному пошуку оператора 1С, обіцяють нормальну зарплатню, 25тис грн. Але. Є багато але .
    Після співбесіди вони обіцяють — що візьмуть на роботу, їм саме потрібна людина яку вони навчать під себе, нічого що без досвіду, обіцяють оформлення, щоб вже приходила с паспортом 😅 я ж така наївна — думаю уце класно, йду звільнятися зі старої роботи. Звільнилися.
    Але потім на наступний день вони в смс повідомленні пишуть — вибачте, керівник сказав переглянути інших кандидатів .
    Керівник типу переглянув інших , приходить смс не пройшло й доби, що я їм підходжу .
    Для себе ще думала — це якийсь странний червоний флажок для компанії.
    Запросили мене на стажування.
    Поки стажувалася пів дня, ходили щось там шушукались між собою, переглядалися . По ітогу, — тебе ніхто вчить не буде, не має на це часу, є інші кандидати.
    Ну це якось не по людські.
    Спочатку дали надію, потім 2 рази вони передумали.
    І тепер через цю контору — я взагалі без нічого, без минулої роботи, і без їх .
    Сподіваюсь на карму тут тільки (це ж типу зараз модно
    😅😅😅
    Висновок — обходьте тих не приємних людей, навіть якщо вони одразу будуть кататися приємними. Людського в них не має нічого

Добавьте зарплату в компании Черномор-Косметикс

Добавить отзыв о работодателе Черномор-Косметикс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Черномор-Косметикс?