Dispatch USA

, ,

Компания занимается предоставлением диспетчерских услуг в сфере логистики на территории США.

Отзывы о работе в Dispatch USA, зарплаты

1. 3 февраля 2024

Насправді, у кожному колективі є свої нюанси і часами стається так, що люди гарячкують та залишають негативні відгуки, які виставляють людину в негарному стані. Знаючт Сергія майже 5 рокі, працюючи з ним разом та просто спілкуючись поза роботою, можу сказати, звааючт на відгуки попередніх людей, не відповідає дійсності. Якщо Сергій відреагував некоректно, з ваших слів та був галасним і можливо трохи перетнув межу професійного ставлення, то напевно тільки тому, що ваші вимоги були не співвідносні з вашими навичками. Часами тут буває так, що колектив, дійсно, спілкується як з вулиці, я цу не підтримую, такого не має бути, але деякі речі вже дуже важко змінити, доречі це не заважає йому працювати в коллективі, де його поважають та цінують. Чомусь, такі відгуки залишають тільки ті, хто захотів отримати грощі не докладаючи зусиль. Тут є правило: — спочатку треба попрацювати, трохи навіть по-пахати, щоб потів вже можна будо збирати плоди своїх старань. Ті, хто тут довго працює, а таких куди більше, ніж люди, які залишили ці відгуки, вони знають, що це золоте правило і воно працює.

Щодо зарплатні, то затримки бували, так, але це завжди залежало від 3-ої сторони, оскільки система банкінгу завжди перебуває під реформами та завжди потребує нових питань до вирішення. В цьому колективі ставляться по-людськи до таких речей. Ти не можеш впливати на речі, на які ти не можеш впливати, особливо, коли це на законодавчому рівні та ще і всередині іншої країни, та всі розумні і легче завжди забруднити ім’я людини, ніж трохи увімкнути мозок, правда?

Щодо 12-ти річного досвіду, то тут коротко відповім. Якщо він (Сергій) такий неадекватний братан з двору, то ви, як професіонал своєї справи, могли би з легкістю йому заговорити язика, та розказати все так, що він і не зміг би слова вставити. А, якщо ви нічого не змогли видати, ніж цей дурнуватий допис тут, то хочу вам сказати, що ви не тим займаєтесь.

Так, у нас в країні складна ситуація і кожен має поважати себе і своє оточеня, особливо, коли ви працюєте у великому багатонаціональному колективі. Кожна адекватна людина робить помилки і кожна людина вільна робити, що хоче, але заради справедливості та спільних успіхів, треба старатись і працювати разом, робити один одного кращіми, а не писати відгуки, які не відповідають дійсності.

2. 2 февраля 2024

Працюю в цій компанії вже 3 роки і з Сергієм працюю вже стільки же, все завжди подобалося. Відношення навпаки лояльне, усім дають шанс розкритися, на відміну від інших компаній.
    А Сергій якщо робить зауваження, то тільки справедливо і по факту. Найчастіше зауваження отримують ті, хто не виконує свої обов’язки та кому неодноразово повторюється зауваження.

3. 2 ноября 2023

Сергій неадекватний менеджер цієї «компанії» ніколи не скаже вам правду про умови роботи, постійні затримки зарплати та розмови на рівні братанів з району, не професійне ставлення до співробітників та до своїх обовʼязків та слів. Залюбки вас обматюкає якщо йому так захочеться.

4. 20 сентября 2023

Дзвонив з цієї компанії неадекватний Сергій, котрий пропонував роботу рекрутера (для розуміння я маю більше 12ти років досвіду та шукала вакансії набагато вищого рівня, що і намагалася йому пояснити). Постійно перебивав, не давав вставити слова, потім почав грубити і кричати, що мовляв ви просите дуже велику зарплату, в Україні скільки не платять. Коли я сказала, що вирішую більш глобальні завдання аніж рекрутинг — це його ще більше зказило. Випитував як я шукаю людей і які гарантії. Я йому слово — він мені десять. У підсумку на емоціях кинув слухавку. Жах, скільки живу ще так істерично мені роботу не пропонували. Вважаю, що маю попередити всіх, хто збирається туди чи на співбесіду або на роботу. Люди, не зважаючи на ситуацію в країні — цінуйте та бережіть себе, не терпіть моральне насилля з боку роботодавців, не погоджуйтесь працювати за копійки і з неадекватами!
    Всім миру та добра!

Добавьте зарплату в компании Dispatch USA

Добавить отзыв о работодателе Dispatch USA

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Dispatch USA?