Dispatch USA

VN:F [1.9.22_1171]
1.0 из 5 (голосов: 1)
, ,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компания занимается предоставлением диспетчерских услуг в сфере логистики на территории США.

Отзывы о работе в Dispatch USA, зарплаты

  1. 2 ноября 2023

    Сергій неадекватний менеджер цієї «компанії» ніколи не скаже вам правду про умови роботи, постійні затримки зарплати та розмови на рівні братанів з району, не професійне ставлення до співробітників та до своїх обовʼязків та слів. Залюбки вас обматюкає якщо йому так захочеться.

  2. 20 сентября 2023

    Дзвонив з цієї компанії неадекватний Сергій, котрий пропонував роботу рекрутера (для розуміння я маю більше 12ти років досвіду та шукала вакансії набагато вищого рівня, що і намагалася йому пояснити). Постійно перебивав, не давав вставити слова, потім почав грубити і кричати, що мовляв ви просите дуже велику зарплату, в Україні скільки не платять. Коли я сказала, що вирішую більш глобальні завдання аніж рекрутинг — це його ще більше зказило. Випитував як я шукаю людей і які гарантії. Я йому слово — він мені десять. У підсумку на емоціях кинув слухавку. Жах, скільки живу ще так істерично мені роботу не пропонували. Вважаю, що маю попередити всіх, хто збирається туди чи на співбесіду або на роботу. Люди, не зважаючи на ситуацію в країні — цінуйте та бережіть себе, не терпіть моральне насилля з боку роботодавців, не погоджуйтесь працювати за копійки і з неадекватами!
    Всім миру та добра!

Добавьте зарплату в компании Dispatch USA

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Dispatch USAПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Dispatch USA?