Ей Бі Ем Технолоджі

Ей Бі Ем Технолоджі

VN:F [1.9.22_1171]
5.0 из 5 (голосов: 1)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

ABM Technology — завод з виробництва високоточних виробів в області медицини з біосумісних металів і полімерів, побудований у відповідності зі світовими стандартами. Виготовляються на заводі вироби можуть застосовуватися в щелепно-лицевої, спінальної, кардіоваскулярної імплантології і в нейрохірургії.
Основна суть
Суть нашої діяльності полягає в освоєнні, впровадженні і вдосконаленні технологій розробки та у виробництві високоточних компонентів з медичних металів, які за якістю не поступаються перевіреним аналогам.
Наша місія
Зробити вагомий внесок в розвиток імплантації, досягнувши кращих світових стандартів у практичній імплантології, тим самим привести до створення найбільш прогресивної системи протезування за всю історію.
Поставлені цілі
Незмінною метою компанії є забезпечення українського споживача якісним і безпечним продуктом за доступною ціною, тим самим сприяючи формуванню нової категорії споживачів на вітчизняному ринку імплантології.

Отзывы о работе в Ей Бі Ем Технолоджі, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Ей Бі Ем Технолоджі

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Ей Бі Ем ТехнолоджіПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ей Бі Ем Технолоджі?