Експерт, інтернет магазин

Експерт, інтернет магазин

Інтернет-магазин техніки та аксесуарів Експерт (Івашина Олександр, Івашина Богдан)
В українському інтернет-магазині Експерт ви знайдете широкий вибір побутової техніки, смартфонів TECNO, XIAOMI, REDMI, APPLE, а також потужні PowerBank й аксесуари, які допоможуть полегшити повсякденне життя. Ми — мережа магазинів по Україні, яка складається з 26 офлайн-магазинів, а також онлайн-майданчика з наявним товаром, який ви можете замовити з доставкою по всій Україні.

Отзывы о работе в Експерт, інтернет магазин, зарплаты

1. 20 июня 2023

Обходьте це місце десятою дорогою… Влаштовувалася продавцем, так це якийсь цирк… зп маленька, ставка мізерна (а обсяг обов’язків і ризиків просто вражаючий),постійно текучка, з чату хтось видаляється, хтось додається, брендований одяг за свій рахунок!!! графік якийсь дивний, кажуть що магазин не має зачинятися — якщо хтось іде у відпустку, працюєте, хтось звільнився, працюєте, хтось захворів працюєте, бувало так що я працювала більше тижня по 10 годин!!! "офісні" відносяться до продавців наче до скота, постійно тільки і чутно за плани, особливо по київстар, товар який потрібен не привозять, доставки товару під замовлення нормальної немає.. та ще купа усього, таке враження що більшість всього там робиться через одне місце.. радію що більше там не працюю, сподіваюсь комусь цей відгук допоможе уникнути моїх помилок

Добавьте зарплату в компании Експерт, інтернет магазин

Добавить отзыв о работодателе Експерт, інтернет магазин

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Експерт, інтернет магазин?