Енергозберігаючі технології

Енергозберігаючі технології

Енергозберігаючі технології (Саєрон) – лідер на ринку диспетчеризації та автоматизації виробничих процесів в Україні. Ми — компанія з 20-річною присутністю на ринку. Ми — імпортер насосного та електротехнічного обладнання. Ми — провідний виробник шаф керування та розробник АСУ ТП.

Отзывы о работе в Енергозберігаючі технології, зарплаты

1. 4 декабря 2020

НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ЧАС
    Досить дивний підхід до пошуку співробітників. По-перше, цим займається менеджер з персоналу, що працює віддалено у іншому місті. Ну ок, багато хто таке практикує. Дзвонить, довго розповідає про компанію, потім відправляє на пошту список тез про вакансію — без питань, без формулювання, що від тебе хочуть. Просто ти маєш на це якось відреагувати))) Ну і на твоїй відповіді все закінчується. Тобі просто говорять — "передзвоню завтра прокоментую" і все) То ж не раджу взагалі з ними зв’язуватись, вони просто використають Ваші ідеї на користь компанії. Бачила цікавий теж негативний відгук на іншому сайті — погугліть, корисно.
    P.S. доречі самі напевно не розуміють, що хочуть, бо назва вакансії одна, опис функціоналу зовсім для іншої.

Добавьте зарплату в компании Енергозберігаючі технології

Добавить отзыв о работодателе Енергозберігаючі технології

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Енергозберігаючі технології?