Феникс

Фенікс — ми віримо, що наші речі існують для того, щоб робити життя мобільніше, приємніше і щасливішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто продаємо техніку, електроніку, смартфони або гаджети, ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань. У вас немає часу ходити по магазинах у пошуках підходящої побутової техніки та електроніки? Інтернет-магазин Фенікс пропонує клієнтам великий асортимент цифрових девайсів і приладів для будинку. У нас ви зможете замовити товар в два кліка. Вся техніка, представлена в каталозі, супроводжується описом і технічними характеристиками. Ми пропонуємо клієнтам багато переваг: Надання гарантії. Всі товари нашого магазину сертифіковані і відрізняються високою якістю. Консультація фахівців. Наші менеджери допомагають підібрати побутову техніку, яка підходить за всіма параметрами. Швидка доставка. Після оформлення замовлення доставляються протягом 2-5 днів.

Отзывы о работе в Феникс, зарплаты

1. 11 октября 2023

магазин "Феникс" связался с этой конторой, заказал ноутбук, прислали ноутбук, по стечению обстоятельств , забрал мой товарищ. При осмотре, оказалось что ноутбук Б/У, ноутбук был в коробке от Комфи(БЫЛ КУПЛЕН ГОД НАЗАД), без гарантии и чека от магазина Феникс.При проверке ноута оказалось что его использовали -было закаченно 4 тб информации и износ батареи 20 процентов. Менеджер Евгений, подтвердил что ноутбук не мой(есть вся переписка и скрины), чтоб не заморачиваться, решил оставить эту модель,Евгений обещал гарантию от магазина и возврат 1000 грн, но вопрос так и не решился. Прислали гарантию( просто лист без печати), возврата 1000 грн так и не было.НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ С ЭТОЙ ФИРМОЙ ЕСЛИ НЕ ХОТИЕТ ПОТРАТИТЬ ВРЕМЯ И КУПИТЬ БУ ТОВАР. PS как оказалось у фирмы этой постоянные проблемы с полицией. Заявление в полицию по факту мошенничества также было написано мной.

Добавьте зарплату в компании Феникс

Добавить отзыв о работодателе Феникс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Феникс?