Фишер-Мукачево

Фишер-Мукачево

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Россия
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Підприємство УАП ТОВ «Фішер-Мукачево» створено в 1995 році на базі капіталу двох співзасновників — Акціонерного товариства закритого типу «Лижна фабрика «Тиса» та австрійської фірми «Фішер ГМБХ» м. Рід. Розташовано в місті Мукачево Закарпатської області і займає територію 14,03 га. Працюючих на підприємстві 700 чоловік.
Як виробники лижної продукції, завод «Фішер-Мукачево» є найбільшим у Європі. Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів. Левова частка гірських і бігових лиж, представлена ​​на ринку маркою Fischer, виготовляється саме в Мукачеві.
Продукція фірми Fischer займає лідируючу позицію в світі за кількістю продажів. Що стосується бігових лиж, то в цьому секторі ми утримуємо першість протягом десятиліть. Також ми виробляємо ключки для хокею на льоду, якими грають провідні команди різних країн. Цей вид продукції у нас постійно модифікується і якісно розвивається.
Реалізується ж наша продукція в 43 країнах світу.

Отзывы о работе в Фишер-Мукачево, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Фишер-Мукачево

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Фишер-МукачевоПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Фишер-Мукачево?