Хестория Украина-Плюс

Хестория Украина-Плюс

Юридические и бухгалтерские услуги. Бизнес консалтинг.

Отзывы о работе в Хестория Украина-Плюс, зарплаты

1. 30 ноября 2021

1) Подивилася відгуки та хочу також залишити свій, суб’єктивний та особистий. Компанія перспективна, з дружнім колективом, який завжди радий допомогти, підказати та порадити те, що ти ще не знаєш або не розумієш. Завжди привітні, дружелюбні, є власні традиції та приємні дрібнички, такі як свіжі фрукти чи шоколадний день. Так, звісно в компанії потрібно працювати і виконувати свою роботу, але ж так і всюди))). Керівник завжди радий допомогти, підкаже чи зорієнтує, і не вимагає через міру. Також завжди підтримує підвищення кваліфікації та бажання розбиратися в своєму напрямку краще. Стосовно нормованого дня та оплати праці – все вчасно, без нюансів та якихось непорозумінь, про які пишуть. Крім того, в цей нелегкий час, коли то хворієш, то карантин і так далі – керівництво робить усе можливе, щоб працювати було зручно і комфортно усім. Насправді, компанія – як велика дружня сім’я, і дуже здивована тим, що пишуть. Мабуть потрібні також сервіси для відгуків і компаній про працівників, так як попадаються і досить цікаві особистості. А для тих, хто підшуковує роботу та вирішили ознайомитися з відгуками – підготуйте запитання та поспілкуйтеся на співбесіді з керівником та HR-компанії, поспілкуйтеся з майбутніми колегами. Тоді ви отримаєте реальні враження та оцінку, а не лише незрозумілі відгуки від людей, яких я навіть не знаю, тому що реально у нас в компанії не працювали з такими іменами.

2. 19 ноября 2021

Не понимаю, откуда столько негативных отзывов, потому что работаю в компании давно и хочу тоже оставить отзыв, субъективное мнение. Да, возможны где то недоразумения, да – есть много работы, потому что все нужно делать – грамотно и профессионально. Коллеги – мы же консалтинговая фирма, мы должны быть профессионалами в своей отрасли, ведь мы предоставляем услуги клиентам, компаниям, которые должны быть уверены в том, что мы сделаем все правильно!
    И! Дай Бог вам таких же руководителей в других компаниях – которые пойдут вам на встречу, подскажут где нужно исправить или что изменить, подстрахуют и пойдут на уступки из-за болезни, интересного положения или других причин. А еще будут закрывать глаза на неточности – если это не касается работы с клиентами. Поэтому странно читать то, что пишут и как все преподноситься, не заказные ли они?

Добавьте зарплату в компании Хестория Украина-Плюс

Добавить отзыв о работодателе Хестория Украина-Плюс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Хестория Украина-Плюс?