inProject

inProject

Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія InProject HUB має понад 6 років досвіду супроводу проектів та управління високотехнологічними процесами в Європі та на Близькому Сході. Близько 300 експертів у сферах маркетингу, аналітики, інформаційних і цифрових технологій працюють над ефективним задоволенням вимог великого та середнього бізнесу. Компанія продовжує наймати працівників та розширювати штат. Ознайомтесь з відгуками про компанію та залиште свій.

Отзывы о работе в inProject, зарплаты

 1. 7 февраля 2024

  Півроку працюю копіратером у Inproject hub, і це сильно відрізняється від роботи на біржі, і не лише через вищу ставку. Автори текстів залучені до повного циклу роботи: участь у плануванні, фідбеки на технічні завдання, комунікація з редакторами, контентами. Тепер вже не хочу повертатись на фріланс)

 2. 21 декабря 2023

  Лайк за те, що в Інпроджект немає ієрархії. З таким підходом я спокійно можу звернутись до тімлідів та поговорити про якісь моменти, які не дуже влаштовують. Якісь пропозиції, навчання, впровадження нових методів — запросто. Команда моїх молодшеньких спеціалістів теж дуже талановита і з ними приємно працювати. За те, що я виконую свої таски, а не граюсь у Юлія Цезаря — теж дякую.

 3. 20 ноября 2023

  Задоволений, що в інпроджект цінують час співробітників. От, наприклад, впав якийсь дуже великий проект і я з власної волі працював стільки, скільки потрібно, щоб закрити задачу вчасно. Ніхто не вимагав овертайм, але мою старанність помітили та виписали премію. І так було вже не раз. В InProject не треба ходити і нагадувати про свої досягнення, це відрізняється від того, що я бачив раніше в інших компаніях.

 4. 5 октября 2023

  Вже півроку працюю в Інпроджекті і це найдовше місце, де я затримався. Трохи завищені вимоги, іноді хочеться раніше піти додому, мати більше вихідних, а не працювати по графіку. Добре що є оплачувані вихідні і лікарняні. Поки компанія надає нормальні умови, сподіваюсь що це не справа часу.

 5. 31 марта 2023

  Я так звик працювати віддалено, що у інпро мені не вистачає свободи. Але якщо відверто, то ця свобода порушує дисципліну. Я працюю тут тільки місяць, думаю, це ще період адаптації. Все інше влаштовує, нема на що жалітись.

Добавьте зарплату в компании inProject

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе inProjectПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании inProject?