inProject

inProject

inProject надає послуги повного циклу у сфері розробки програмного забезпечення та IT-інфраструктури, пропонує R&D та готові пакетні рішення для різних бізнес-задач.

Отзывы о работе в inProject, зарплаты

1. 16 апреля 2024

Под видом этой ИТ компании прячутся «офисы». Узнала их пару сотрудников, которые когда-то кинули меня и видимо забыли об этом

2. 7 февраля 2024

Півроку працюю копіратером у Inproject hub, і це сильно відрізняється від роботи на біржі, і не лише через вищу ставку. Автори текстів залучені до повного циклу роботи: участь у плануванні, фідбеки на технічні завдання, комунікація з редакторами, контентами. Тепер вже не хочу повертатись на фріланс)

3. 21 декабря 2023

Лайк за те, що в Інпроджект немає ієрархії. З таким підходом я спокійно можу звернутись до тімлідів та поговорити про якісь моменти, які не дуже влаштовують. Якісь пропозиції, навчання, впровадження нових методів — запросто. Команда моїх молодшеньких спеціалістів теж дуже талановита і з ними приємно працювати. За те, що я виконую свої таски, а не граюсь у Юлія Цезаря — теж дякую.

4. 20 ноября 2023

Задоволений, що в інпроджект цінують час співробітників. От, наприклад, впав якийсь дуже великий проект і я з власної волі працював стільки, скільки потрібно, щоб закрити задачу вчасно. Ніхто не вимагав овертайм, але мою старанність помітили та виписали премію. І так було вже не раз. В InProject не треба ходити і нагадувати про свої досягнення, це відрізняється від того, що я бачив раніше в інших компаніях.

5. 5 октября 2023

Вже півроку працюю в Інпроджекті і це найдовше місце, де я затримався. Трохи завищені вимоги, іноді хочеться раніше піти додому, мати більше вихідних, а не працювати по графіку. Добре що є оплачувані вихідні і лікарняні. Поки компанія надає нормальні умови, сподіваюсь що це не справа часу.

6. 31 марта 2023

Я так звик працювати віддалено, що у інпро мені не вистачає свободи. Але якщо відверто, то ця свобода порушує дисципліну. Я працюю тут тільки місяць, думаю, це ще період адаптації. Все інше влаштовує, нема на що жалітись.

Добавьте зарплату в компании inProject

Добавить отзыв о работодателе inProject

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании inProject?