inProject

inProject

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

inProject надає послуги повного циклу у сфері розробки програмного забезпечення та IT-інфраструктури, пропонує R&D та готові пакетні рішення для різних бізнес-задач.

Отзывы о работе в inProject, зарплаты

  1. 20 ноября 2023

    Задоволений, що в інпроджект цінують час співробітників. От, наприклад, впав якийсь дуже великий проект і я з власної волі працював стільки, скільки потрібно, щоб закрити задачу вчасно. Ніхто не вимагав овертайм, але мою старанність помітили та виписали премію. І так було вже не раз. В InProject не треба ходити і нагадувати про свої досягнення, це відрізняється від того, що я бачив раніше в інших компаніях.

  2. 5 октября 2023

    Вже півроку працюю в Інпроджекті і це найдовше місце, де я затримався. Трохи завищені вимоги, іноді хочеться раніше піти додому, мати більше вихідних, а не працювати по графіку. Добре що є оплачувані вихідні і лікарняні. Поки компанія надає нормальні умови, сподіваюсь що це не справа часу.

  3. 31 марта 2023

    Я так звик працювати віддалено, що у інпро мені не вистачає свободи. Але якщо відверто, то ця свобода порушує дисципліну. Я працюю тут тільки місяць, думаю, це ще період адаптації. Все інше влаштовує, нема на що жалітись.

Добавьте зарплату в компании inProject

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе inProjectПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании inProject?