Internews Ukraine

VN:F [1.9.22_1171]
1.0 из 5 (голосов: 1)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» є найбільшою неприбутковою організацією в галузі медіа в Україні.
Місія організації — Утвердження європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа.
Як провідна медіа НДО, Інтерньюз-Україна працює над досягненням цієї мети через втілення низки ініціатив.

Отзывы о работе в Internews Ukraine, зарплаты

  1. 18 июля 2022

    В організації дуже дивний підхід по пошуку працівників. Складається враження що інтерв’ю проводять для галочки.Ймовірно йдеться про грантоїдство,а не про реальну роботу ГО.

    У мене було 3 інтерв’ю по годині кожне,після 1 етапу надіслали анкету з питаннями типу :звідки ви про нас дізнались,які ваші сильні-слабкі сторони, ким себе бачите через 5 років, на яку зарплату претендуєте через 3-5-7 років.
    І на кожному етапі ставили ті самі питання,навіть на технічному інтерв’ю. Після всього рекрутер Віта не дала зворотного зв’язку,а точніше просто зникла.Витративши 3 години життя на зустрічі, де мене як спеціаліста намагались оцінити за списком недолугих анкетних питань,які посади і не стосуються,хотілось би отримати хоч відписку в знак поваги, але ж…
    Не рекомендую витрачати час,якщо ви налаштовані на роботу де можна реалізуватись як спеціаліст та заробляти, а не створювати вигляд бурхливої діяльності.

Добавьте зарплату в компании Internews Ukraine

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Internews UkraineПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Internews Ukraine?