Internews Ukraine

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» є найбільшою неприбутковою організацією в галузі медіа в Україні.
Місія організації — Утвердження європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа.
Як провідна медіа НДО, Інтерньюз-Україна працює над досягненням цієї мети через втілення низки ініціатив.

Отзывы о работе в Internews Ukraine, зарплаты

1. 17 декабря 2023

Фінансового менеджера таки знайшли, але вже як півроку шукають менеджера європейський проєктів. Відгукніться, якщо хтось пройде! Що там твориться з набором працівників?

2. 14 декабря 2023

Вакансії висять по півроку. Хіба за півроку не можливо знайти кваліфікованого співробітника? Чи їх знаходять, але співробітники звільняються. Не розумію цієї процедури рекрутингу та критеріїв відбору. Опис вакансії дуже загальний і часто не відповідає тому, що проговорюють на співбесіді. Принаймні такі враження від аналітичного відділу. Керівник там звісно «клоун»

3. 30 сентября 2023

@@Гость, а що, не отримавши вакансію рекрутера, ви вирішили спробувати себе у ролі фінансового менеджера?😂

Коли здавалось, що зганьбитись більше вже не можна, Віта написала черговий брехливий відгук

4. 12 сентября 2023

Не знаю, чому такі відгуки, але недавно проходив співбесіду на посаду фінансового менеджера. Я чекаю фідбек, але все розумію, потік людей великий і кандидатів багато. Питання були стосовно роботи, мого досвіду та моїх планів. Адекватне керівництво, рекрутери завжди на зв’язку і фідбек отримував кожного разу після співбесіди. Якщо тут і є погані відгуки, то, думаю, від того, що не отримали роботу. У кожного є своя думка, але мої враження такі. Надіюсь, я скоро стану частиною команди «Інтерньюз-Україна».

5. 29 мая 2023

Як бачите, Віта продовжує кошмарити людей що шукають роботу, публікуючи одні ті сами вакансії щомісяця та з року в рік і не наймаючи нікого.
    Після отриманих відгуків про неправомірні дії організації, Віта пала ще нижче і тепер пише брехливі відгуки про те, що не все так погано.
    Але Віта як і її керівник не тільки підлі, цинічні брехуни, а ще й не дуже розумні створіння, бо інтернет все пам’ятає.
    Докази прикріпляю, Віті понос посилаю

6. 17 мая 2023

Хочу поділитись власним досвідом, нікого виправдовувати не буду. Ця ГО не настільки жахлива, як показують тут відгуки. Я проходила декілька співбесід із різними командами (бо подавалась на різні посади), і лише хочу сказати, що команда команді не рівня. Люди завжди будуть людьми, і це нормально, коли у вас не стається match один із одним. Вакансій публікують багато, тому що сфер, яким займається ГО, дуже багато. Процес рекрутингу займає довго часу, бо ви ще, мабуть, не подавали заявки у великі міжнародні НУО, де це може тривати більше 6 місяців. У мене був позитивний досвід, хоча кінцевої відповіді щодо моєї заявки я ще не знаю. Не дайте відгукам ноунеймів збивати себе з пантелику :)

7. 21 марта 2023

Керівництво і кадровички Інтерньюз дуже непорядні.
    Віта комар сама про себе пише схвальні відгуки.
    Не витрачайте марно час на цю контору з відмивання грошей

8. 16 марта 2023

проходила співбесіду в даній компанії, сказали , що обрали на позицію іншого кандидата, а через чотири дні знову опублікували дану вакансію! КАНДИДАТИ, не витрачайте на цю шарашкіну контору свій час, бо вони лише імітують бурну діяльність для грантодавців та поповнюють власний зарплатний фонд!

9. 3 марта 2023

Доброго дня.
    Вирішила залишити свій відгук стосовно «Інтерньюз-Україна».
    Я проходила співбесіду на позицію Рекрутер ( хоча не пройшла, бо у мене мало досвіду) АЛЕ…
    У мене тільки позитивні враження. З першого етапу співбесіди (зі мною були Віта та Іра) я відчула дійсно зацікавленість до себе. Приємно дивитися та чути, коли тобою захоплюються, цікавляться твоїм досвідом та задають питання і різні ситуації та як би я шукала для них вихід. Все було суто по ділу.Я відчувала себе легко і не було напрягу.
    На другому етапі я зустрілася з керівниками та Вітою, також все пройшло дуже класно. У них дійсно «people over process». Я не помітила як і час пройшов на співбесіді. Зі мною зв’язувалися на всіх етапах, повідомляли чи пройшла я чи ні. Я дійсно рекомендую цю компанію.
    Прикро, що через негативні відгуки деякі люди побояться подати свою кандидатуру. У мене є з чим порівнювати, тому я вирішила написати цей відгук. Так що сміло подаємося в «Інтерньюз-Україна».
    Та на захист Віти хочу сказати. Я не люблю, коли говорять щось погане про людей. Якби я сама не дізналась, яка людина, то не писала б нічого. Тому негативні відгуки я раджу НЕ СПРИЙМАТИ всерйоз. Вона знавець свого діла, все питає по суті, немає ніякої води; дійсно цікавиться твоїм досвідом, чому хочеш змінити професію і т.д.. А той, хто пише маячню, то люди, які не отримали роботу чи щось собі попридумували! Навіть, якщо комусь не перетелефонували, то можна взяти ініціативу на себе. Всі ми люди і всі ми працюємо. Так що я бажаю компанії тільки процвітання, а колективу залишатися такими ж професіоналами свого діла. Я надіюсь, що у мене ще буде можливість поспілкуватися з Вашою командою.

10. 13 февраля 2023

Очевидно,що про буремну діяльність з пошуку кандиатів,дізнались грантодавці,адже вже йде пошук нового рекрутера в Інтерньюз. Може навіть сама віта скоро стане розчаованою та безробітною.
    Хочу зазаначити,що всі люди дорослі, тому нікого б не дратувала відмова, в якій сказано що обрали іншого кандидата. А коли люди бачать,що вакансії не закриваються і оновлюють систематично, то вони розуміють що над ними просто знущаються, проводячи 3 етепи співбесіди і не плануючи наймати нікого.
    Можливо Інерньюзу б і хотілося пошити всіх у дурні, та гугл все пам’ятає.
    Мені достеменно невідомо чи причина систематичного підбору персоналу в поганому кліматів в організації, чи таким чином намагаються збільшити фонд зарплати збільшуючи зп певним категоріям існуючих працівників,але в обох випадках це не ОК.

P.S.: просто залишу докази тут

Доречі,такого роду поведінка представників Інтерньюз це порушення трудового права і прав людини одночасно, тому можна звертатись в Держпраці і до Омбудсмена з прав людини.
    В умовах ВС це взагалі пробите дно.

@Кандидат, може тому, що ці відгуки зазвичай залишають люди, які не підійшли на посади? Розчаровані та безробітні?

11. 6 февраля 2023

12. 8 декабря 2022

Уже три недели водят за нос. Ни да ни нет,а вакансии все постят во всех сетях. HR-ы Интерньюз,Вы слышали что-то о профессионализме и человечности?
    Не советую тратить время.

13. 17 октября 2022

Я вас всіх вичислю і накажу за то шо поламали нашу наработану схєму по відмиванню грошей! Я тута кар’єру на таких лохах як ви построїла і нікому не пазволю це астановить.

14. 27 сентября 2022

Проходила співбесіду на посаду фінансового менеджера, і хочу поділитись «яскравими» враженнями.
    Такого дебілільного ставлення ще зустрічати не доволилось,під час війни, масового безробіття та скорочення зарплат таку поведінку вважаю знущанням над кандидатами і хочу попередити шукачів роботи та комплаєнс-служби грантодавців.

Рекрутерка віта комар ( або кошмар) мурижила мене дзвінками, повідомленнями в месенджерах, просила заповнити дурнувату анкету. Потім була зустріч з нею, через тиждень була ще зустріч з нею та відбарбершоплентм керівником якогось там юніта у здоровенних навушниках аки в пілота літака.
    «Вельмишановний» керівник так і не зміг пояснити чим той юніт займається і яка людина їм треба, але дуже цікавився чи я не втікала з Києва,чи не боюсь сирен ( видно він боїться за свою солодку дупку),моїми сильними та слабкими сторонами, звідки я дізналась про їхню організацію та що знаю про їх проєкти, чому шукаю нову роботу.
    Віта люб’язно пообіцяла мені повідомити результати до кунця тижня, але ось вже пройшло 2 місяці а віти і слід схолов, а вакансія і досі відкрита.
    Чи можна вважати адекватними і професійними людей які в період війни та масового безробіття діймають в голують порожніми обіцянками людей, які вимушені шукати роботу для забезпечення сім’ї? На мою думку ні. Окрім того що це непрофесійно, антигуманно і просто низько це ще й говорить про низьким рівень керівництва організації, яке не дбає про репутацію. Надіюсь і віта і її недалекий самозакоханий колега розуміють настільки світ тісний і що їм теж колись доведеться опинитись по ту сторону барикад. Ну і директору передаю велииичезний привіт, дивіться не подавіться роздутим ФЗП.

15. 5 сентября 2022

Схоже що вакансії фіктивні, адже фандрейзера і фінансового менеджера шукають уже п’ятий місяць

16. 31 августа 2022

Перед тим як надсилати в Інтерньюз своє резюме, переглянула відгуки про роботодавця ра чатах. Їх не багато, але всі категоричні. Не повірила, подумала недоброзичливці. Відгукнулася. Мене мурижили місяць, після тестового. Дзвонячи кожного місяця з обіцянкою «по вам ще немає рішення, точно буде Ц наступний вівторок!». І так тривало місяць. Зрештою, сказали що закрили вакансію — але сказали лише коли я знову подзвонила запитати чи є по мені рішення. Не компетентні ейчари, непрофесійне керівництво.

17. 18 августа 2022

Аналогичная ситуация и у меня,не советую отправлять сюда CV

18. 18 июля 2022

В організації дуже дивний підхід по пошуку працівників. Складається враження що інтерв’ю проводять для галочки.Ймовірно йдеться про грантоїдство,а не про реальну роботу ГО.

У мене було 3 інтерв’ю по годині кожне,після 1 етапу надіслали анкету з питаннями типу :звідки ви про нас дізнались,які ваші сильні-слабкі сторони, ким себе бачите через 5 років, на яку зарплату претендуєте через 3-5-7 років.
    І на кожному етапі ставили ті самі питання,навіть на технічному інтерв’ю. Після всього рекрутер Віта не дала зворотного зв’язку,а точніше просто зникла.Витративши 3 години життя на зустрічі, де мене як спеціаліста намагались оцінити за списком недолугих анкетних питань,які посади і не стосуються,хотілось би отримати хоч відписку в знак поваги, але ж…
    Не рекомендую витрачати час,якщо ви налаштовані на роботу де можна реалізуватись як спеціаліст та заробляти, а не створювати вигляд бурхливої діяльності.

Добавьте зарплату в компании Internews Ukraine

Добавить отзыв о работодателе Internews Ukraine

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Internews Ukraine?