Keentegro

Keentegro

Компанія «Кінтегро» заснована в 2009 році та за цей час стала іноваційною, високоякісною компанією в сфері промислового та цивільного будівництва.
Сферою діяльності компанії є: капітальне будівництво, надання інженерно-технічних послуг, монтажні роботи, введення в експлуатацію високотехнологічного обладнання, сервісне обслуговування, проектні роботи, технічний нагляд, інженерний супровід інвестиційних проектів, комплексна міжнародна логістика.

Отзывы о работе в Keentegro, зарплаты

1. 26 октября 2022

Неадекватні власники, це спотворює роботу всіх підрозділів компанії. Спочатку, з новоприбулими співробітниками поводять себе, як з рідкісним кришталем, потім як з гівном (приблизно через три місяці). Є улюбленці, які тупі як пробки,є робочі/тяглові конячкі, які через війну на Сході випадково попали в цю контору, бо не мали в Києві ані житла, ані роботи. Влансики є адвокатами, так що юристам приготуватись, до "експертного контролю" за кожним кроком юриста. Існують правила: "я начальник ти дурак", "все потрібно зробити на вчора", "зроби з гівна пулю". Дуже жадібні відносно грошей, просто хворобливо жадібні.

Добавьте зарплату в компании Keentegro

Добавить отзыв о работодателе Keentegro

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Keentegro?