Keentegro

Keentegro

Компанія «Кінтегро» заснована в 2009 році та за цей час стала іноваційною, високоякісною компанією в сфері промислового та цивільного будівництва.
Сферою діяльності компанії є: капітальне будівництво, надання інженерно-технічних послуг, монтажні роботи, введення в експлуатацію високотехнологічного обладнання, сервісне обслуговування, проектні роботи, технічний нагляд, інженерний супровід інвестиційних проектів, комплексна міжнародна логістика.

Отзывы о работе в Keentegro, зарплаты

1. 31 января 2024

@Адольф,

Доброго дня, Адольф — Михайло.
    Ситуація яка склалася з комунікацією з Вами була дійсно неприємною. Я написала Вам листа та перепросила за помилку, всі ми люди, і помилки трапляються. Зі своєї сторони запропонувала Вам повторну зустріч. Дуже шкода, що ви не змогли прочитати повідомлення.
    Бажаю Вам успіхів та знайти роботу своєї мрії.

2. 18 января 2024

Позвонили касательно моего резюме, пообщались. Представитель компании Катерина предложила завтра пройти онлайн собеседование на оговоренное время. Я согласился. На следующий день торопился домой с моей настоящей работы на это онлайн собеседование. Пришёл, жду. За 5 минут до собеседования пишу Катерине в вайбер, мол, где же ссылка на зум или мит? В ответ тишина. Через 20 минут она мне пишет, что ждала меня на оговоренное время и я не подключился к конференции онлайн. Я спросил «А где Вы меня ждали?» Она мне сказала, что отправила мне ссылку на почту и прислала скрин, где почта указана с ошибками и понятное дело, что письмо по этой причине и не дошло. Я ей написал, что почта указана не верно и я письмо поэтому не получал от Вас. И как вы думаете что дальше?))) А ни че го!!!)) Ни извинений, ни переноса времени. Это говорит, что у них есть люди, которые или невнимательные и/или хамовитые, не пунктуальные.
    Вам решать, связываться с ними или нет.

P.S.Катенька, тебе привет ;) Будь внимательней в следующий раз и смотри на свои ошибки, когда отсылаешь ссылку на почту (хотя могла и на вайбер прислать ссылку). Ну и будь пожалуйста, корректней. Всё же ты тупанула и не извинилась даже)

3. 26 октября 2022

Неадекватні власники, це спотворює роботу всіх підрозділів компанії. Спочатку, з новоприбулими співробітниками поводять себе, як з рідкісним кришталем, потім як з гівном (приблизно через три місяці). Є улюбленці, які тупі як пробки,є робочі/тяглові конячкі, які через війну на Сході випадково попали в цю контору, бо не мали в Києві ані житла, ані роботи. Влансики є адвокатами, так що юристам приготуватись, до "експертного контролю" за кожним кроком юриста. Існують правила: "я начальник ти дурак", "все потрібно зробити на вчора", "зроби з гівна пулю". Дуже жадібні відносно грошей, просто хворобливо жадібні.

Добавьте зарплату в компании Keentegro

Добавить отзыв о работодателе Keentegro

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Keentegro?