Keyvolt

Keyvolt — ми займаємося обладнанням високої якості, яке забезпечує стабільне електроживлення!
У нашому інтернет магазині ви можете знайти обладнання «Гібридні інвертори з правильною синусоїдою» та «Акумулятори гелеві» для того, щоб зробити ДБЖ та забезпечити себе стабільним електроживленням у квартирі, офісі чи будинку. Підходить для чутливої техніки: опалювальних котлів, чутливих серверів, насосів, телекомунікаційного обладнання.

Отзывы о работе в Keyvolt, зарплаты

1. 25 сентября 2023

@Віктор, Вітаю, Вікторе.
    Прикро, що Ви так легко готові свою особисту необгрунтовану образу аж так виставляти на всеогляд.

Компанія дійсно молода, всі компанії одного разу приходять в новий для команди напрямок господарської діяльності, роблять помилки та разом вчаться на своїх помилках.

Не соромно не знати, соромно не вчитись!

Не соромно мати малий досвід, соромно презентувати його як щось надзвичайно цінне.

Вікторе, ми бажаємо Вам творчих злетів в новій компанії, з новою командою. Врешті решт, кожен має, на що заслуговує.

2. 17 сентября 2023

"Компанія" одноднівка яка під потреби ринку завезла дешеве обладнання і продає його в 5 раз дорожче. Полізли у великий сонячний бізнес — по ітогу нічого не вийшло. Тупо барижкі.

Добавьте зарплату в компании Keyvolt

Добавить отзыв о работодателе Keyvolt

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Keyvolt?