Kim Medical

Kim Medical

KIM — Це Компанія, метою якої є комплексне забезпечення лікувальних закладів України найкращим медичним обладнанням. Ми пропонуємо новітні технології, які підвищують рівень піклування про пацієнта.
Наша місія полягає у підвищенні якості життя за рахунок впровадження в медичну практику України найновіших досягнень сучасних методик діагностики та лікування.

Отзывы о работе в Kim Medical, зарплаты

1. 10 июля 2024

Дуже вдячний компанії за отриманий досвід та постійне навчання.
    Зп вчасно, крі реальні та зразумілі, бонуси кожен місяць, якщо перевиконав план.
    Співбесіда в декілька етапів, навчання 5 днів сплачує сама компанія, а не ти, Ви може не зразуміли😅

2. 13 июня 2024

Шарашка. Компанії від сили рік як бізнесу. До цього власники просто вдвох як дилери працювали.
    Не дотримуються домовленостей, не виплачують бонуси з продажів, якщо не виконав план (який систематично завищується щомісяця, щоб досягти його виконання було нереально), беруть людей без досвіду, не навчають, не пояснюють нічого. Абсолютно неадекватний KPI — холодні дзвінки/походи по клініках із пропозиціями раптом купити щось за $50 000 — за невиконання штрафи із зп. 5 маркетологів/сммників, які нічого не роблять, нічого не розуміють у маркетингу і просто ведуть сторінку власниці. Вихлопу з них ніякого — клієнтів не надають — шукай сам як хочеш.

3. 2 октября 2023

Запросили на онлайн співбесіду (з ворк.юа).На співбесіді зібрали чоловік шість таких самих «лохів» і давай їздить по вухам які вони круті. Через 15 хвилин «води» виявляється, що обовʼязково треба пройти платні курси (2500 грн)

Добавьте зарплату в компании Kim Medical

Добавить отзыв о работодателе Kim Medical

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Kim Medical?