Контінентал Фармерз Груп

Контінентал Фармерз Груп

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

«Контінентал Фармерз Груп» — сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західноукраїнському регіоні, залучаючи в свою команду найкращих професіоналів галузі і застосовуючи і своїй діяльності передові практики агровиробництва, новітні технології та сучасну техніку.
Сьогодні «Контінентал Фармерз Груп» — це об’єднаний агрохолдинг, який із 2019 року працює як єдиний бізнес, утворений у результаті злиття двох потужних агрокомпаній — лідерів вітчизняного сільгоспсектору — «Мрія Агрохолдинг» (з 1992 року) та CFG (Continental Farmers Group) (з 2006 року).
Обидва холдинги об’єднали в один не тільки надійні інвестиції, які спрямовує в українську економіку спільний міжнародний інвестор SALIC UK Ltd, а й прозахідні цінності у веденні бізнесу. Вони залишаються незмінними орієнтирами в діяльності об’єднаної Компанії «Контінентал Фармерз Груп» і допомагають здобувати лідерські позиції в українському агробізнесі.

Отзывы о работе в Контінентал Фармерз Груп, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Контінентал Фармерз Груп

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Контінентал Фармерз ГрупПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Контінентал Фармерз Груп?