КСМ ЮА / Kosmotech

КСМ ЮА / Kosmotech

Компанія Kosmotech український дистриб’ютор таких брендів: A-DATA, Apacer, Baseus, Kingston, Patriot, SanDisk, SiliconPower і офіційний представник: Apple, AMD, Logitech та інші.

Отзывы о работе в КСМ ЮА / Kosmotech, зарплаты

1. 27 февраля 2024

Степан Бандера :
    На Данный момент не советую эту компанию!!!

Т.есть, я так понимаю, что компания зарплату не платит? По сути, это просто торговая компания, но требования, как я понимаю, как в IT компаниях?! Условия работы в вакансиях не указывают, небось надо открывать ФОП и работать с выплатой зарплаты 1 раз в месяц бог знает какого числа следующего месяца после отработанного, но зарплата обычного размера, а не как у разработчиков, чтобы раз в месяц получать.

1. 25 марта 2024

Дуже не зрозумілий коментар і з ще більш не зрозумілими висновками. Напевно той факт, що компанія за рік зросла в людях вдвічі, привертає до себе увагу. Можливо в тому числі і тих, хто не хотів би бачити такого розвитку. Так, як цей ресурс часто читають наші майбутні співробітники, то зазначимо декілька пунктів, що Ви підсвічуєте:
      1. Одним з принципів і цінністю компанії є чесність. Ми відкрито ведемо свою діяльність і дотримуємось домовленостей. Напевно інакше у нас не працювали б люди по 5, 10 і навіть 13 років.
      2. У вакансіях, що ми транслюємо публічно, вказана вся інформація по обов’язкам, можливостям та звісно заробітна плата. Яка оплачується вчасно. На це у компанії всі можливості, щоб жодних затримок не було. В тому числі, у кожного є можливість отримати аванси.
      3. Звісно, для компанії, що розвивається, підбір нових працівників у нас не для «галочки». В Kosmotech, хто дійсно хоче і показує результат, отримує всі можливості для зростання: фінансового, кар’єрного і особистого. Ну а для тих, хто мріє про роботу, де можна робити лише вигляд буремної діяльності, а за це отримувати гідну заробітну плату, то таких вакансій ми не маємо. При цьому рівень ЗП у нас вище середнього по країні.
      Тому щиро просимо всіх анонімів, якщо у вас дійсно є запитання до компанії, готові на них відповісти. Не поширюйте завідомо неправдивої інформації. Звісно нам не приємно читати відверту брехню та наклеп. Певно, що нам є куди зростати. Тому також готові до конструктивної критики чи пропозицій, що може покращити нашу роботу. Це навіть досить суттєво нагороджується.

2. 24 марта 2023

@Степан Бандера,

Дякуємо за Вашу думку.
    Багато подібних відгуків (особливо на фоні чорних методів конкурентів) викликають підозрілість через те, що не співпадають з результатами щоквартальних анонімних опитувань eNPS.
    На даний момент індекс становить 90,5%, а це означає, що 90,5 % співробітників рекомендують нашу Компанію як роботодавця, тобто є прихильниками, 9,5 % зайняли нейтральну позицію, і 0,0 % критиків (тобто їх немає), які не рекомендують Компанію як потенційне місце роботи.
    Та це не єдиний метод комунікації і спосіб донесення своєї думки у нашій Компанії:
    1) щомісячні one-to-one зустрічі з керівником відділу, де відкрито обговорюються всі питання;
    2) окремі форми пропозицій по вдосконаленню роботи компанії (анонімні в тому числі);
    3) зустрічі з HR — кожен може звернутись з будь-яким питанням чи ситуацією;
    4) брейншторми, міти і т.д.;
    5) і, нарешті, якщо всі інші можливості вам не підходять — 067 381 81 21 — номер телефону СЕО Kosmotech, якому завжди можна особисто розповісти про вашу ситуацію чи ініціативу. Гарантовано ця розмова залишиться між вами і не нестиме негативного впливу на ваше майбутнє в Kosmotech.
    В Kosmotech ми завжди зацікавлені в тому, щоб досягались цілі як Компанії, так і цілі того чи іншого співробітника, менеджера. Ми дотримуємось принципів справедливості і win-win як в роботі з партнерами, так і всередині команди. І якщо ці принципи порушуються, то завжди є діалог, в процесі якого у кожного є можливість висловити свою думку, і у результаті як правило відновлюється взаємовигідна співпраця. Про це свідчить наша довголітня репутація як партнера, так і роботодавця.
    Тому для нас є несподіваним такий відгук.
    Для нас важливі потреби співробітників. І це стосується не лише безпосередньої роботи, а й здоров’я, навчання, відпочинку, сімейних цінностей. Для того, щоб це працювало, уважно ставимося до підбору людей у Команду, щоб зберегти нашу внутрішню атмосферу.
    У нас не знаходять собі місця «токсичні» люди, заздрісники, крадії, «одвічні жертви», аб’юзери. Тому ми знаходимо в собі сили відпускати таких людей, щоб вони могли знайти роботу, де їх якості будуть більш затребовані.
    В будь-якому випадку, дякуємо за відгук. Ми обов’язково зробимо певні висновки, та використаємо їх для того, щоб стати ще кращими, ніж учора. До речі, ставати кожного дня кращими — це теж один з наших принципів. Рекомендуємо і іншим?

3. 21 марта 2023

Я понимаю вашу цель отмазать компанию, но в этой команде действительно очень много проблем, начальство смотрит на всех с высока, переходит на личности, каждая компания хочет развития, но нужно давать материал для этого, а у вас получается цель с [вырезано] пулю. На собрании всегда негатив, не важно сделал план или нет. По-любому все недоработали. Даже в коллективе все знают что только Катя молодец)) Не спорю, она молодец) Но такого небывало, по крайней мере я не слышал, что с всего коллектива уже сколько лет, все плохие! Может рыба гниёт с головы? Всегда негатив, нервы, с утра собрание пол часа а весь день испорчен! Не советую вообще эту компанию! Возле директора очень много людей которые топят компанию. И к сожалению конечно это начальство. К примеру у ваших конкурентов если у менеджера не получится забрать долг вовремя, то начальник отдела подключается тоже, если у него не получается подключиться выше стоящий и т.д. А здесь просто не выдают месяцами зарплату и ждут когда ты решишь проблему. У конкурентов если клиенты покупают товар уже долгий срок, им дают разные ( говоря вашим языком) плюшки. Это отсрочку больше, цену приятней и т.д. Здесь всё наоборот.
    На Данный момент не советую эту компанию!!!

4. 21 марта 2023

HR Kosmotech :

Світлана :
    Компанія лайно, тебе цькують, якщо ти щось пропонуєш. Зневажають, якщо говориш правду чи захищаєш клієнта. Ставлення до покупців по за очі, як до лайна, впарюють відкрито лайно

Доброго дня!
    Ми раді, що все більше конкурентів приділяють стільки уваги нашій компанії.
    Проте нажаль не всі готові до чесного ведення бізнесу. Що зараз особливо спостерігається в інтернет-просторі у вигляді таких повідомлень. На щастя, всередені часто проводяться анонімні опитування щодо задоволення роботи в компанії і з компанією Kosmotech. І на всі конфліктні випадки чи непорозуміння ми реагуємо досить швидко і завджи знаходимо рішення, яке задовільняє всіх.
    P.S.
    За останні 5 років співробітника з ім’ям Світлана ми так і не знайшли)
    Але дісно старались
    </blockquote@HR Kosmotech,
    Не спорю, она молодец) Но такого небывало, по крайней мере я не слышал, что с всего коллектива уже сколько лет, все плохие! Может рыба гниёт с головы? Всегда негатив, нервы, с утра собрание пол часа а весь день испорчен! Не советую вообще эту компанию! Возле директора очень много людей которые топят компанию. И к сожалению конечно это начальство. Которое по сути сами не могут решить много проблем. К примеру когда в ваших конкурентах у менеджеров не получается выбить долг или решить проблему, то начальник отдела делает всё возможное чтобы помочь решить эту проблему а не просто месяцами не выдают зарплату и ждёт когда ты её решишь. И т.д. Пока в этой компании делать нечего!

5. 17 марта 2023

Світлана :

Доброго дня!
    Ми раді, що все більше конкурентів приділяють стільки уваги нашій компанії.
    P.S.
    За останні 5 років співробітника з ім’ям Світлана ми так і не знайшли)
    Але дісно старались

6. 16 марта 2023

7. 9 февраля 2023

Гнилувата конторка з низькими зп. Амбіції такі, ніби працюєш у компанії міжнародного рівня, а офіс на сміттєвому звалищі)) Поперндні відгуки явно на замовлення написані.

8. 30 декабря 2021

У компанії Kosmotech — усі космічно заряджені на роботу, яка дає круті результати!
    Тут є кар’єрний ріст, директор заряджає енергією весь колектив рухатись вперед, Директор, на якого хочеться рівнятись!
    Колектив — то не просто наймані працівники, то Kosmotech Family!
    Якщо шукаєте хорошу компанію, то спробуйте свої можливості саме у Kosmotech!

9. 6 декабря 2021

Компанія, яка турбується про своїх працівників, підтримує їхні ініціативи і надає можливості для росту. Робота, на яку без проблем прокидаєшся навіть у понеділок. Практично ідеально дібраний колектив, в якому приємно працювати, і люди, з якими без проблем комунікуєш.

10. 6 декабря 2021

В компанії дуже круто підібраний колектив, люди амбіційні, цілеспрямовані, підтримують один одного!
    Працюю в Космотех вже 9 місяців, за цей період можу сказати, що компанія — надійна, розвинена корпоративна культура, зп завжди вчасна, хепінес менеджер робить роботу справді Хепі =) і заряджає позитивом. Якщо ти не встиг поснідати, в офісі завжди є якісь вкусняхи, чай та кава. А ще дуже цікаві і круті корпоративи, які ти запам’ятаєш назавжди)

Якщо ти хочеш рости і розвиватись як спеціаліст, тобі точно сюди, а керівництво зі свого боку підтримає. Рада бути частинкою такого крутого колективу та компанії вцілому.

11. 11 ноября 2021

Надійне місце роботи з чудовим колективом, завжди підтримують один одного, допомогають)
    Працюю в компанії рік, і рада, що є частинкою цієї команди. Керівництво просто на вищому рівні, розуміють кожного, дають можливість розвиватися і просто дарують гарний настрій)

12. 5 ноября 2021

Компания — это люди! Мне повезло с коллективом, он — замечательный! Работаю в компании 8-ой месяц. Космотех — надежная, стабильная, в то же время, работая здесь, получаешь кучу возможностей и тут никогда не скучно!
    Руководство идёт навстречу, относится с понимаем, подаёт пример, на него равняешься!

Компания очень человечно относится как к коллективу, так и к партнерам! Рекомендую всем, кому важно развиваться и зарабатывать!

13. 5 ноября 2021

Компания с большими амбициями и перспективной командой. Говорят, что самое крутое место работы — это IT. Но для многих, как и для меня, будет удивление, когда неайтишная фирма забодиться о своих сотрудниках ни чуть ни хуже.

14. 16 сентября 2021

Чудова компанія із людяним директором і активним колективом — зарядженим на політ у космос!

Добавьте зарплату в компании КСМ ЮА / Kosmotech

Добавить отзыв о работодателе КСМ ЮА / Kosmotech

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании КСМ ЮА / Kosmotech?