Legit

Legit

LEGIT — сучасний український бренд стильного взуття, сумок та аксесуарів.
Наша мережа налічує 7 магазинів у різних містах і динамічно розвивається.
Серед наших переваг — актуальний дизайн і використання новітніх матеріалів, які відповідають тенденціям світової моди.

Отзывы о работе в Legit, зарплаты

1. 27 февраля 2024

Вирішила і я залишити відгук про цю горе-компанію, аби вберегти людей від брехні та несправедливості. А також у вакансії вказано як все так класно і перспективно, візьмуть студентів, і тд, проте не вказують що робота у них повністю відібʼє бажання та сформує певне негативне бачення у людей, в яких це було перше робоче місце. Вам пообіцяють золоті гори, а отримаєте ви лише втрачену нервову систему. Офіційно ця компанія працівників не оформлює, в документах жодної згадки за цю роботу.. За рахунок цього, вас обдурять у розмірі зп. Виплату за місяць ми отримали вкінці наступного місяця і не у повному розмірі. (на 500грн менше чим порахувала, а деякі працівники на декілька тисяч) Перед тим як отримати свої гроші, вам дадуть розписку на якій вказано «претензій не має», а лише потім дають перерахувати гроші, по іншому ніяк, а якщо шось не ок, то «ви підписали, претензій не маєте». До цього всього, керівництво не зацікавлене в тому щоб ви заробили, оскільки у вихідні дні на роботу виходить 3-4 людини, відповідно і відсоток продажів на кожного зменшується. (Коли в будні не більше 2 осіб) Власник хам, може переходити на особистості, а також постійне погрожування штрафами, хоча наскільки я знаю це незаконно, можливо нестача в зп це і є ті штрафи, але ніхто про це нічого не каже. А також «вище» керівництво буде ТИкати, повна неповага, як на мене, але можливо комусь ок. На роботу приходите в звичайний день за 40 хв до відкриття тц, в певні дні за годину-півтори. Десь щось не так зробив, перед роботою і після роботи перероблювати, притому що магазин працює 12 годин. І за це ніхто не доплачує відповідно. 12 годин ти мусиш стояти і просто стояти, сісти немає як, спиратися не можна, короче попрощайтесь зі здоровою спиною. Довше місяця ніхто там не залишається. Принципово буду проходити даний магазин стороною, оскільки там обдурюють не лише працівників, а щей покупців, запускаючи акцію, а на наступний день піднімаючи ціни.
    З плюсів: хороші дівчата, декілька адекватних та хороших віддалених колег; є прибиральниці (бо за 400грн на 12 годин, щей миття підлоги було би занадто)

2. 23 февраля 2024

Працювала в цій компанії, не рекомендую, якась просто шарашкіна контора, хоча на перший погляд доволі все гарно і перспективно, але насправді працівники не залишаються там більше 1 місяця. Обіцяної зарплати 12000+ немає і близько,отримала зарплату із затримкою без % від продаж.Ще плюс приходиш на годину раніше, бувало і за півтори години до відкриття магазину і це не оплачувалося. Директор хамить працівникам, говорить загадками, на магазині немає адміністратора, тому робиться повний безлад, ніхто нічого не пояснює.
    12 годин стоїш не присівши, просто стоїш, спертися також не можна, одразу штраф.
    Єдине, що мені сподобалося це по-справжньому приємний колектив з яким я працювала.

Добавьте зарплату в компании Legit

Добавить отзыв о работодателе Legit

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Legit?