Минола Украина

Минола Украина

MINOLA — сучасний міжнародний проект, який стартував із важливого та актуального завдання: забезпечити благополуччя та високий рівень комфорту в житті українців. Відображаючи це завдання, під брендом MINOLA об’єднана команда професійних дизайнерів, технологів, інженерів для досягнення цілей проекту. Вже сьогодні перші результати втілені в товарах з особливою, сучасною філософією.

Компанія MINOLA — лідер продажів України на ринку кухонної вбудованої побутової техніки та комплектуючих. Протягом багатьох років компанія росте та освоює нові ринки та напрямки.

Наш бренд можна відзначити такими перевагами:

Філософія Smart: Мінімалізм. Простота. Економія.
Виправдана функціональність.
Висока якість комплектуючих та співпраця із визнаними світовими виробниками.
Сучасні стильні рішення.
Широкий модельний ряд.
Унікальні пропозиції та диференціація асортименту.
Гарантія та сервіс.
MINOLA — символ добробуту у кожній домівці.

Отзывы о работе в Минола Украина, зарплаты

1. 28 сентября 2023

Риба гниє з голови.
    Всі проблеми цієї компанії йдуть від керівництва. Мають дуже багато ФОПів, та третіх осіб, щоб не платити податки. Minоlа лише частина корпорації(яка ще й судилась тричі).
    Тут цілий букет брендів: Weilor, perfelli, Minola, Aquila, Ricolli, Rifflberg.

Брехня починається з вакансії. Обіцяють конкурентну зарплатню, по факту вона нижча за ринкову. ЗП — чорна у конвертиках. Офіційно працевлаштування лише обіцяють, і то, якщо ти виживеш 2 місяці випробувального терміну.

Розмовляти в цій компанії не звикли. Фідбек по роботі треба випитувати та випрошувати по кілька годин поспіль, необхідні дані та інформацію для якісної роботи спеціаліста, треба шукати по крупинках самостійно. ТЗ — ніхто не дає, роби як знаєш, а потім чекай 100500 правок, та питання «А чому Ви не читаєте наші думки?». Конструктивної критики, тут також не дочекаєшся. Навіть якщо робити банер та текст так само як і за тиждень до тебе, все одно придеруться до роботи, все перепишуть, та скажуть, що це не в стилі бренду.

Позиціювання брендів тут одне: втюхати товар.

Відношення до співробітників, як до бруду під ногами. Кава та чай лише за рахунок працівників. Контроль за роботою на всіх етапах, від написання тексту до часу коли прийшов з обіду. З працівників цінують або тиих хто мовчи робить геть усе, або тих, хто добре підлизується до керівництва. Інших — завжди можна знайти нових на це місце.

Клієнтів що купують товар, та приносять гроші тут також не звикли цінувати. Після розмови з представником, у нормі обматюкати клієнта, за те, що він чогось не розуміє та питає нюанси. Те, як проходить комунікація онлайн також вражає. (додаю фото)

Плюси: Непогане тех.обладнання( комп’ютери, мишки), вчасна видача зарплатні, зручна локація офісу

Мінуси:
    Брехня у вакансіях, випробувальний термін 2 місяці, неофіційне працевлаштування, чорна ЗП, відсутність ТЗ, нескінченна кількість правок, перекладення відповідальності, не розуміння різниці між фотографом, дизайнером, СММ-ником, Контент-менеджером та інтернет-маркетологом, відсутня комунікація з працівником, відсутнє розуміння позиціювання бренду у медіапросторі, робота не за брендбуком, порушення особистих меж, зависокі вимоги до роботи, офісні плюшки: чай/кава, атмосфера, керівництво, суцільна економія на всьому.

Йти сюди влаштовуватись чи ні, вирішувати лише Вам.

2. 28 сентября 2023

Маю негативний досвід співробітництва з Minola. Правду життя: зарплати вчасно але повна — це розкіш, плинність кадрів, відсутність трудових договорів з персоналом, недо-розрахунки, брехня за спиною. Якщо ви здатні вести розмову з людиною, яка вас абсолютно не чує і не сприймає;
    якщо ви здатні виконати завдання, формулювання якого нагадує шизофренію;І забудьте, що у вас є право задавати питання чи висловлювати свою думку, бо у щирій родині Minola це є приводом для звільнення!
    Велика подяка за таку теплу і щиру атмосферу керівництву!)
    Приєднуйтеся!

3. 12 апреля 2023

Була на співбесіді,надавати зворотній зв’язок тут не прийнято.

1. 15 мая 2023

Вдячні вам за відгук про нашу компанію! Ми прагнемо надавати зворотній зв»язок всім нашим кандидатам і нам дуже прикро, що ви його не отримали. Приносимо найщиріші вибачення та зробимо роботу над помилками. З повагою, Юлія HR ТОВ Мінола Україна

4. 21 января 2023

Пропрацювала у компанії понад 3 роки в і можу сказати тільки одне — це крута та стабільна компанія, звільнилася тільки через особисті специфічні причини.
    За цей період все було чудово: жодних проблем з робочими кейсами, жодних затримок ЗП і т.д.

5. 9 декабря 2022

@Соискатель,
    Доброго дня! Ми вдячні за ваш відгук!
    Нам дуже прикро, що наша компанія справила на вас не найкраще враження. Дійсно, в офісі час від часу знаходяться коробки — це зразки нашої нової продукції, але вони присутні не на постійній основі — лище під час огляду нових зразків :) Ми завжди намагаємось надавати зворотній звязок всім кандидатам, але через перебої із світлом та звязком в останній час можливо виникла ситуація коли деякі наші кандидати його не отримали. Ми щиро просимо вибачення за це! З найкращими побажаннями, Юлія HR ТОВ Мінола Україна

6. 14 ноября 2022

Был на собеседовании в этой компании. Офис показался тесным, завалено все коробками.Обратной связи в этой компании не дают, хотя обещали. Производит впечатление шараги в которой нет четкого распределения обязанностей.

7. 8 февраля 2022

Работала в компании с апреля 21 по январь 22 года.
    Остались только положительные впечатления.
    Руководство адекватное.
    Коллектив хороший.
    Офис в центре.
    Зп без задержек.

8. 15 января 2022

Спасибо всем за поддержку и опыт, разнообразные задачи и веселые моменты.?

Хочу пожелать крепкого здоровья, успехов на работе, стабильности и процветания компании. Что бы каждый день был особенным и приносил победы и успех.?

Отдельно хочу поблагодарить отдел маркетинга и пожелать большого креативного прогресса, вагон идей и их реализаций.✨? А так же много подписчиков, активности и хороших отзывов!?

9. 24 декабря 2021

Я проработала в компании всего пол года, по семейным обстоятельствам пришлось уехать. Но это были хорошие шесть месяцев! Хочу отметить дружественную атмосферу: и коллектив и руководство адекватные люди. Много интересных задач, не приходилось скучать на рабочем месте.

10. 19 января 2021

Очень хорошая компания, работала с удовольствием. Приятный коллектив — залог успеха, именно про коллектив Минолы так можно сказать. График работы удобный, ЗП стабильная без задержек. Удобное место расположения для меня. Отличный руководитель!

11. 11 ноября 2020

Работала в компании «Minola» два с половиной года на должности графического дизайнера (центральный офис). Уволилась из-за большого количества задач по созданию инструкций, т.к. дизайнеру всегда хочется делать что-то творческое, а не редактировать текста.
    • Коллектив – 10/10. Все сотрудники просто супер и в офисе всегда дружеская атмосфера. Работники со склада и бухгалтерии тоже best of the best;
    • Начальство – 10/10. Руководство адекватное и профессиональное;
    • Офис – 7/10. Неудобное местоположение главного офиса, но внутри всё оборудовано для комфортной работы. Правда, есть шанс того, что у вас будет не самый скоростной компьютер;
    • Зарплата – средняя.
    В общем и целом, рекомендую компанию «Minola» для трудоустройства! Возможно, мы с вами даже увидимся, когда я приду в гости ❤

12. 9 ноября 2020

Нормальная компания с хорошим коллективом и адекватным руководством. ЗП не задерживают, в отпуск отпускают, кофе и печеньки в офисе есть :) Работать можно!

SMM specialist 1

Добавьте зарплату в компании Минола Украина

Добавить отзыв о работодателе Минола Украина

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Минола Украина?