Ника-М, частная школа

Частная школа

Отзывы о работе в Ника-М, частная школа, зарплаты

1. 12 сентября 2023

Так бомбосховище чи укриття?
    Щоб уникнути різночитань, вся інформація взята з офіційних джерел:
    Сторінка фейсбук /nika.m.school/
    10 сентябрь 2022 г.
    На фото нижче «ДИТЯЧИЙ САДОК З БОМБОСХОВИЩЕМ»
    На базі нашої школи працює дитячий садок!
    — приймаємо діток від 4-х років
    — робочий день з 8:30 до 17:30
    — БОМБОСХОВИЩЕ
    25 август 2022 г.
    Наше укриття здатне вмістити до 100 дітей та дорослих.
    Воно схвалене ДСНС до експлуатації, що підтверджено відповідним актом.
    Сайт «Україна. ІСУО — інформаційна система управління освітою» id/23385.
    -2022-2023 навчальний рик : кількість учнів- 175,кількість персоналу- 29, загальна кількість — 204 людини.
    -2023-2024 навчальний рик : кількість учнів- 194,кількість персоналу- 28, загальна кількість — 222 людини (на 1 вересня 2023).
    -Спроможність закладу освіти (учнів): 260
    Адміністрації усього-на-всього потрібно набрати 260 осіб, з яких буде 160 осіб потенційних жертв, без урахування персоналу школи.
    З боку адміністрації закладу є верх лицемірства. З подібним ставленням до безпеки дітей, заклад тільки відштовхує від себе. Водночас, шокує відношення батьків до безпеки своїх дітей.
    Штучно створена картинка зразкового закладу освіти, який насправді не відповідає дійсності.
    Паспорт укриття у адміністрації школи відмовилися надати для ознайомлення. Що заважає закладу розмістити цю інформацію, акт прийняття до експлуатації схвалене ДСНС, на офіційному сайті закладу та на інформаційному стенді у самому приміщенні укриття? Це знялоб усі питання раз і на завжди, та не було жодного непорозуміння.
    Доречі, комусь із батьків розповідали шо це за дивний пристрій автоматичного пожежогасіння в дитячому укритті? І Де те приміщення підвищеної пожежної небезпеки? Який у него класс пожежної небезпеки? Може воно бути разміщенне в дитячому укритті?
    Дивує, чому батьки не ставят незручні запитання. Я просив надати для ознайомлення не секретні документи, а інформацію що стосується безпеки моєї дитини.
    Отака школа повного дня.

2. 20 августа 2023

Розглядали цю школу, дитина йде до 1 класу. Стан класів на 3+, звичайний ремонт звичайної бюджетної школи. Камер немає хіба що у туалетах. Чи настільки кримінальна школа? Доглянута закрита територія. З гарного, мабуть, усе.
    Про викладацький склад відгуки як позитивні, так і не дуже. Ціна за навчання не відповідає реальній вартості. Адміністрація, більше бізнес-вуменс на понтах, ніж співробітниці освітньої установи. Це таке, просто відштовхує одразу.
    Представниця адміністрації школи не знає у чому різниця між БОМБОСХОВИЩЕМ і УКРИТТЯМ. Їм не важливо скільки людей, за нормами, укриття може вмістити. В інформаційній табличці не вказано кількість місць в укритті. На сторінці Facebook організації вказано, що в школі є БОМБОСХОВИЩЕ, а не УКРИТТЯ, для дошкільнят, з кількістю місць у 100 осіб. Паспорт укриття у адміністрації школи відмовилися надати для ознайомлення. Відвідане підвальне приміщення, чесно кажучи, на місткість у 100 осіб не тягне. За кількості персоналу близько 40 осіб, до учнів залишається близько 60 місць. Цифри показово-приблизні. Але зі спілкування з адміністрацією стає зрозуміло, що укриття не розраховане на персонал навчального закладу. Частину учнів, за словами адміністрації, мають розміщуватись у технічному приміщенні — насосної. Якщо не помиляюся, таке взагалі заборонено.
    Як вентиляцію використовують напольні вентилятори. Ви це серйозно, або жартуєте?
    У приміщенні самого укриття знаходиться якийсь робочий щиток пожежної сигналізації, її фото є у них на сторінці Facebook. При цьому там є пульт ручного (примусового) керування ПОЖЕЖОТУШІННЯМ, у загальному доступі. ДІТИ, підходь, натискай, хто хоче?! Чим управляє цей пульт пожежотушіння, співробітниця адміністрації відповісти не схотіла. Наскільки я розумію, у приміщеннях такого типу, де знаходяться діти, не повинно бути нічого схожого, пов’язаного з підвищеною пожежною небезпекою. А якщо в такому приміщенні є ще і якась система безперебійного живлення, тоді це повний треш. За умов, що декілька дверей були зачинені, такого виключати мабуть не треба.
    Кількість учнів цього навчального року у зв’язку з офлайн навчанням буде ще більшим ніж минулого року. Дізнавшись, скільки людей може прийняти укриття, інші питання до адміністрації закладу просто відпадають. Про яку безпеку дитини йдеться. Це не навчальний заклад, а просто черговий «бізнес-проект». Як вони працюють? Гроші вирішують все? За словами адміністрації школи: «Ми робимо все можливе для комфортного перебування дітей у нашій улюбленій школі». Комфортно та безпечно це зовсім різні речі, чи не так?
    Вибір не на користь цього закладу освіти.

3. 10 августа 2023

Випадково стала свідком перегляду та обговорення програми Микити Міхалкова «БесогонТВ» між директоркой школи та її співробітницею. Літо, всі свої, батьки учнів рідко заходять без попередження. Зі слів директорки школи «Микита Михалков РОЗКРИВАЄ ВСЮ ПРАВДУ ПРО УКРАЇНСЬКИЙ САТАНІЗМ і т.п. і т.і. ». «Маю право на особисту думку» — її реакція на моє зауваження мене шокувала. Директорка установи обурилася, що має російський паспорт і вона пів життя прожила у Росії.
    Питання в порожнечу. Як людина з відверто проросійською позицією, є прихильницею і послідовницею Микити Міхалкова з його БЕСОГОНОМ, прихильником “русского мира” у країні, що воює, може обіймати посаду ДИРЕКТОРА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ? Питання до Міністерства Освіти та засновників установи. Хоча розумію, ставити подібні запитання засновникам установи безглуздо, вони краще знають своїх працівників.
    Український суд заарештував російського режисера Микиту Міхалкова за підозрою в зазіханні на суверенітет країни. Поки що заочно.
    Директорка школи, Лазарєва – вчителька початкових класів, відповідальна з навчально-виховної роботи у закладі освіти. ЧОМУ В ЦІЙ ШКОЛІ НАВЧАТЬ НАШИХ ДІТЕЙ?
    Навіть не треба шукати зовнішнього ворога.
    Дно пробите.

4. 22 июля 2023

Навесні 2022 року керівництво школи «ПОПРОСИЛО» більшу частину співробітників (вчителів, тех. персоналу) написати заяви про звільнення з формулюванням «Прошу звільнити мене з займаної посади за власним бажанням з 1 березня 2022 року у зв’язку з воєнним станом». Після офіційного звільнення вчителі продовжували працювати, тільки у борг. До початку навчального 2022-2023 року співробітники працювали в кредит. Заробітну плату обіцяли виплатити коли у школи настануть кращі часи. Ми вам все виплатимо, потім, якщо буде фінансова можливість. Дехто так і звільнявся без виплати зарплати.
    Як школа закінчувала навчальний 2022р., мабуть, питання до Міністерства освіти.
    У заявах про прийняття на роботу вказано суму заробітної плати (мінімалка). Решта — обумовлені виплати, доплати на розсуд керівництва. Гарантовано можете отримати лише суму, прописану в заяві про прийняття на роботу.
    В установі склалася система «свій-чужий», із яскраво вираженим сімейним підрядом.
    Фінансовий директор, з певною періодичністю проводить виховні роботи з викладацьким складом, віч-на-віч. Відчитують по роботі як молодих вчителів, так і вчителів з великим викладацьким досвідом та науковими ступенями. Доводячи співробітників до істерик та нервових зривів. Людина без педагогічної освіти та мінімального почуття такту. Засновники закладу, безперечно, високоморальні та освічені люди, спостерігають за такими розмовами як за необхідними елементами згуртування колективу та ефективної роботи працівників.
    У всіх навчальних приміщеннях встановлені камери відеоспостереження із записом звуку. Хто мае повний доступ до архіву відеоспостереження, ще те велике питання. Питання щодо захисту персональних даних? Використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди? Для неповнолітнього згоду на фото- чи відеозйомку мають надавати батьки?
    Був випадок збору із співробітників та батьків учнів благодійних внесків на допомогу переселенцям на банківську картку. Із сумнівним звітом про витрачені гроші. Хоча школа має власний рахунок «Благодійний Фонд Ніка-М».

5. 9 июня 2023

До уваги підрядників ЗОШ «НІКА-М».
    Будьте обережні при виборі замовників робіт .
    Вам розповідатимуть, що це «СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ», лихоліття, мало грошей. НА ХВИЛИНКУ, ПОВНІСТЮ КОМЕРЦІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ.
    До початку робіт попросять таку знижку, що ви ледве вийдіте у нуль. Наприкінці виконання робіт, обов’язково, попросять знижку ще раз. Отримати кошти за додаткові роботи, якщо вони ніде не прописані, практично нереально. Укладайте договір, з докладним описом виконуваної роботи. Не виконуйте жодних додаткових робіт без укладання додаткових угод.
    Якщо вас запросили виконати якісь роботи, це просто означає що не знайшли ще дешевшу робочу силу.
    За яку оплату ви не погодитеся виконати роботу, вимагатимуть – як із висококласних фахівців.
    Якщо вирішите виконувати роботи без договору, то маєте розуміти, що отримати гроші за виконану роботу в повному обсязі, зводитиметься до нуля.
    Якщо у вас є можливість виконати роботи в іншого замовника, навіть не ризикуйте своїм часом та заробітком в цій організації.
    Вдруге працювати до них ніхто не приходить.
    У наш непростий час підходьте до вибору замовника обмірковано та обережно.

Учитель 1

Добавьте зарплату в компании Ника-М, частная школа

Добавить отзыв о работодателе Ника-М, частная школа

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ника-М, частная школа?