Ніко спецавто

Ніко спецавто

ТОВ «НІКО СПЕЦАВТО» проектує та виготовляє броньовані цивільні легкові, військові спецавтомобілі для різних потреб.Бронювання автомобілів виконується в суворій відповідності до вимог (стандартів, інструкцій та нормативної документації), які пред’являють державні установи.
Ми відрізняємося винятковими рівнями балістичного та противибухового захисту та зосереджуємося на технологічному прогресі, постійно проводячи дослідження балістичних та противибухових матеріалів.
Детальне знання ринку та доступ до останніх розробок галузі дозволяють нам застосовувати найсучасніші рішення, що дозволяє розробляти максимально легкі компоненти броні з найменшими можливими витратами.
Ми прагнемо забезпечити якість у кожному аспекті нашої діяльності, від загального дизайну наших автомобілів до найдрібніших деталей інтер’єру.
Ви можете бути впевнені, що в автомобілі Niko SpecAuto зроблено все, щоб гарантувати вашу безпеку.
ТОВ «НІКО СПЕЦАВТО» входить до складу групи компаній NIKO www.niko.ua , яка успішно веде свою діяльність в Україні та країнах ЄС вже понад 30 років.
Сьогодні група НІКО є провідним оператором автомобільного рітейлу та дистрибуції. Також група представлена компаніями, які здійснюють свою діяльність в логістичній, аграрній, ІТ, страховій та інших сферах. Основним видом діяльності «Ніко СпецАвто» є виготовлення спеціалізованих авто!

Отзывы о работе в Ніко спецавто, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Ніко спецавто

Добавить отзыв о работодателе Ніко спецавто

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ніко спецавто?