OWT, група компаній

OST WEST TECHNOLOGY — це група компаній, що протягом 24 років є надійним постачальником якісних товарів та послуг для промислових та приватних споживачів в Україні та за кордоном. Ми використовуємо новітнє обладнання та спецтехніку, що дозволяє виконувати проекти та завдання будь-якої складності у найкоротші терміни. Нам є чим пишатися, що підтверджують тисячі виконаних робіт та безліч задоволених споживачів.

Отзывы о работе в OWT, група компаній, зарплаты

1. 27 октября 2023

Відсутність санітарних норм відсутність охорони праці, відсутність правил техніки безпеки,техніка-зламки що ледь тримаються купи, по оплаті праці кидалове, обіцяних на Інтернетресурсах зарплат не дочекаєтесь, це типова жидівська замануха, на роботу приймають осіб з нарко, алко залежністю, з різними хворобами, бомів, нормальним людям робити там нічого, зневажливе відношення власника, керівництва, плюсів в цієї компанії не знайдено.

2. 27 октября 2023

Компанія, що використовує людей, компанія, що кидає на гроші, компанія, що не сплачує до бюджету , компанія, що підтримує місцевих корупціонерів, беруть на роботу з різними захворюваннями, після відсидки, наркоманів, алкашів, бомжів, ними легше керувать, компанія що навіть не зареєстрована офіційно, а на підставних осіб,нормальним людям онемаищо робити в цьому гадюшнику.

Добавьте зарплату в компании OWT, група компаній

Добавить отзыв о работодателе OWT, група компаній

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OWT, група компаній?