Prokrasa

Prokrasa

comment Отзывы: 6
location_on
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату 🔔  Подписаться
verified_user
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія PROKRASA — провідний постачальник найкращих світових виробників професійної косметики, інструментів, аксесуарів та обладнання для салонів краси та працівників Beauty індустрії.

Отзывы о работе в Prokrasa, зарплаты, вакансии

  1. HRD компанії Prokrasa.
    17 Июн 2026

    Оскількі у відгуку містяться оцінки роботи компанії та керівництва, надаємо свою позицію щодо порушених у відгуку питань.

    Шкода, що автор не представився, адже відкритий діалог завжди є більш конструктивним і ми поважаємо право кожного співробітника на власну оцінку отриманого досвіду. Ми підтримуємо відкриту комунікацію та партнерські відносини в команді. Якщо у співробітника виникають питання чи пропозиції, він завжди має можливість обговорити їх із керівником або власниками бізнесу.

    У компанії дійсно високі вимоги до результатів роботи, оскільки від ефективності кожного співробітника залежить розвиток бізнесу, стабільність робочих місць та своєчасне виконання зобов’язань перед командою.

    Ми не оцінюємо професіоналізм людини лише за переліком попередніх роботодавців чи гучними назвами компаній у резюме. Для нас важливі реальні результати, відповідальність, здатність працювати в команді та досягати поставлених цілей.

    У компанії діє система регулярної оцінки персоналу, яка включає аналіз виконання функціональних обов’язків та комерційних показників. Саме тому довгостроково працюють співробітники, які демонструють стабільний результат і поділяють підходи компанії до роботи.

    Щодо припинення трудових відносин, компанія діє виключно в межах чинного законодавства України. Звільнення в день звернення можливе за бажанням працівника відповідно до ст. 38 КЗпП України або за угодою сторін відповідно до п. 1 ст. 36 КЗпП України.

  2. Гость
    18 Май 2026

    Категорично не рекомендую компанію Prokrasa: токсична атмосфера та самодурство керівництва.
    Головна проблема цієї компанії — абсолютно некомпетентне керівництво, яке одночасно є власниками бізнесу. Це вкрай токсичні та неврівноважені люди. Сильні спеціалісти тут довго не затримуються, оскільки доводити щось керівництву — марна справа. Вас просто не почують. «Приживаються» в колективі лише ті, хто готовий постійно підтакувати, заглядати в очі та займатися лестощами.Чим і займаються керівник відділу закупівель та кадрів, щоб втримати свої позиції в компанії.
    Звільнити можуть буквально одним днем, і це реальна практика. Для власників абсолютно неважливо, який у вас досвід, кваліфікація та в яких відомих компаніях ви працювали раніше. Якщо ви стали неугодні — вас миттєво приберуть.
    Атмосфера в офісі жахлива та лицемірна. Поза очі абсолютно всі критикують і обговорюють власників, а в обличчя — фальшиво посміхаються, аби втриматися на робочому місці.
    Якщо ви поважаєте себе, цінуєте свої нерви та хочете професійно розвиватися — обходьте це місце десятою дорогою.

  3. Гость
    7 Май 2026

    Як співробітник зі стажем, хочу поділитися своєю думкою, тут цінують результат. Компанія йде назустріч тим, хто хоче працювати. У нас чудові умови роботи і я щиро рекомендую це місце тим, хто шукає стабільність і нормальне відношення.

  4. Гость
    30 Апр 2026

    Дуже не приємна компанія, тебе можуть звільнити одним днем, не попередивши завчасно.Обходіть стороною цих власників.

  5. Гость
    18 Июн 2025

    Це не робота а виживання.Всі один про одного і на одного триндять атмосфера просто жах.Керівництво по настроєві, сьогодні ти норм,завтра ти крайній. Хочеш вижить мовчи і підлаштовуйся. Скажеш будеш винен почнуть морально добивати.В країні війна,обстріли, тривоги а тут питають чого не посміхаєшся.Вчитись нема коли, інфи валом.Саме головна в персоналі сказала вчи під час шахедів все одно ж не спиш ще й улибалася при цьому.Я була в шоці. На співбесіді одне а по факту жесть. Ніхто не задоволений роботою та всі мовчать бо бояться. З плюсів тільки що ЗП вчасно але часто така маленька що плакати хочеться.І знову ти сам винен що мало.Чесно це найгірше місце де доводилось працювати.Морально дуже важко

    1. Валерія Пустовая
      10 Июл 2025

      Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро шкода, що у Вас залишилися настільки негативні враження про роботу в нашій компанії.

      Ми з повагою ставимося до будь-яких думок, навіть якщо вони анонімні та емоційні, однак нам складно коментувати ситуації без конкретики чи можливості розібратись у деталях.

      Наша компанія працює в складний для країни час, і ми справді віримо, що зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного — не лише діями, а й людським ставленням, добрим словом чи посмішкою. Це ніколи не було обов’язком, радше проявом культури взаємної підтримки, яку ми цінуємо.

      Також хочемо наголосити, що наша система навчання побудована з метою допомогти кожному співробітнику стати кращим бьюті-консультантом. Навчання — це ресурс, а не тягар. Водночас ми завжди враховуємо навантаження та намагаємось не обтяжувати команду надмірною кількістю інформації. Знання допомогають краще орієнтуватись у роботі й впевненіше виконувати особистий план, відповідно й отримувати кращу зарплатню.

      Щодо керівництва: ми відкриті до діалогу. У кожного є можливість звернутись безпосередньо до керівників — особисто, телефоном або в месенджерах. Ми за конструктив і діалог, а не за мовчання чи страх.

      Ми вдячні за кожен зворотний зв’язок і сподіваємось, що навіть негативні коментарі допоможуть ставати кращими — але лише якщо вони ґрунтуються на реальних фактах і подаються відповідально.
      Бажаємо вам знайти те місце, де вам буде справді комфортно.

      З повагою,
      Команда Prokrasa

Все зарплаты добавляются анонимно

Добавьте зарплату в компании Prokrasa

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв Оцените работодателя Prokrasa: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Оставить отзыв