PROVG

PROVG

Компанія PROVG — це візажист у твоїй косметичці. Ми довіряємо свої секрети косметичці щодня. І щодня вона допомагає розкрити нас по-новому»

Отзывы о работе в PROVG, зарплаты

1. 5 декабря 2023

Компанія — яка приймає неофіційно на роботу співробітників. У вакансії вказана одна заробітня платня (15-25К), на співбесіді нічого не обіцяють і під кінець місяця виплачують 8-12К, аргументуючи, що ти нічого не робив і взагалі це "пробний місяць". У компанії немає працівників, які знаходяться там більше кількох місяців: наймають за такою схемою молодих дівчат 19-20 років, тримають місяць-два і працюють далі, шукаючи нових. На одного співробітника вішають тучу задач, що не стосуються прямих обов’язків + усі прибирають офіс замість прибиральниці та кожен має обід 20 ХВИЛИН (усі обідають по черзі по 20 хвилин кожен).

Жодної поваги, бонусів чи премій — не існує. Власниці завжди високої думки про свій "бренд", що вважають за честь, щоб ти там працював і бажано безкоштовно.

До того ж, компанія ДОСІ ПРАЦЮЄ НА РИНКУ СОСІЇ. Які б офіційні заяви не були, вони досі продають свою косметику на найпопулярніших маркетплейсах країни-терориста. Хочете втратити останні нервові клітини — вам туди.

Добавьте зарплату в компании PROVG

Добавить отзыв о работодателе PROVG

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании PROVG?