Разове

Разове

РАЗОВЕ: КОМПАНІЯ, ЯКА ПРОДАЄ МЕДИЧНІ ВИРОБИ ОДНОРАЗОВОГО ВИКОРИСТАННЯ КРАЩИХ СВІТОВИХ БРЕНДІВ Flexicare, DeltaMed, Ulrich, Fresenius, Maxtec, Airtreq.
Наш фокус — на якості! Тому вся продукція пройшла перевірку з якості та має відповідні документи. Разове віддано пропагує використання тільки одноразового, заради безпеки пацієнтів та медичного персоналу!

Отзывы о работе в Разове, зарплаты

1. 5 марта 2024

Шукала клієнтів на міжнародні перевезення, у вакансії було написано Менеджер ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ діяльності — розмитнення ІМПОРТНОГО товару. Подзвонила, попросила логіста для пропозиції співпраці, сказали, що у них лише внутрішні перевезення. Кажу, що можемо і по Україні, тут же каже, що у них все схвачено і логісти просили не турбувати, бо вже є перевізники, з якими працюють. Брешуть на кожному кроці та ще й на відкатах сидять. ФУ!!!

2. 13 февраля 2024

Очень надменные Светлана чр менеджер и Андрей логист. Не умеют себя вести, никаких берегов нет. Ко всему еще и вранье на каждом шагу. Андрей запутывается в собственном вранье! Это КОШМАР какой-то. Нормальным людям КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ СОВЕТУЮ СЮДА ДАЖЕ НА СОБЕСЕДОВАНИЕ ИДТИ!!!!!!!!!!!!!!!!

Добавьте зарплату в компании Разове

Добавить отзыв о работодателе Разове

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Разове?