Региональный Охранный Альянс

Отзывы о работе в Региональный Охранный Альянс, зарплаты

1. 18 мая 2016

люди добрі я — тупий троль плотят гроші-я пишу,не плотят- не пишу, як тре за гроші і вам напишу,беру недорого

2. 18 мая 2016

я слабий на всю голову справку маю люди добрі не дивуйте мені

3. 18 мая 2016

на *****них заводах роблять таких дебілів як я і охоронник, нас таких ще там багато………..а мені як добре забашляют буду гавкать як послєдня *ука

4. 17 мая 2016

Марія з Тернополя і охоронник: страшно запитувать, вас таких ….нутих де роблять?

5. 17 мая 2016

Всю маячню пишуть ті,хто знає що тут краще ніж у них. Бо жаба давить,а ми вже зарплату за квітень отримали тим часом. Дивіться не вдавіться слюною…

6. 17 мая 2016

величезне запитання до «»»Валерія Івановича Мединського»»» — у тебе часом нема інших справ??? — як в инетернеті паплюжити людей??? — забери своїх родичів із дурдома та оплати їх лікування = = а сам лягай на їх місце — підлікуйся, а може тобі й допоможе !!!

7. 17 мая 2016

Рашистські кремлеботи Іра та Ира, вітаємо зі створенням сім»ї!) Так на ракостані заведено з Європи глузувати, а самім одна одній передки нюхати.) То ви благодійний фонд створили, то дітей годуєте. Мабуть берете приклад зі свого радиКально-регіОнального гомокерівництва. Брехня звас пре неймовірно, аби платили. Отакі вони захисники (РОА «русская освободительная армия»). http://korr.com.ua/persony/item/4660-boe/4660-boe.html

8. 15 мая 2016

Оскільки у мене досить багато досвіду роботи в різних компаніях, можу з упевненістю сказати, що ця компанія позитивно ставитися до співробітників і виплачує вчасно заробітну плату. Перевагою цієї компанії є величезна перспектива і потенціал. Не дивлячись на всі труднощі і тиск з усіх боків, компанія все одно стрімко і успішно рухається вперед і доводить все справи до кінця.

9. 15 мая 2016

Андрію з Рівного, ти скажи ти пальнутий на всю голову чи так прикидаєшся? Ти як маєшь якісь докази то ****уй в прокуратуру чи сбу, а не пиши тут *ерню всяку,ми працюємо тут двох з чоловіком і завдяки цій роботи наші діти вдіті-взуті і не голодні.Твоїм постам може повірити тільки такий ідіот як ти, нормальні люди в цю маячню не повірят

10. 14 мая 2016

Іра впала з тогож ватного дубу, що і «гость». Тут мова не про те хто кому не дає, а про те як регіональний перевертень (РОА «русская освободительная армия») нашу землю продає.

11. 11 мая 2016

Охоронна фірма, як і всі інші, але гроші платять, спілкуються нормально, не гавкають, перевірками не задовбують, але якщо при перевірці зрозуміли, що пив виганяють зразу (зі знайомим так сталось).
    Що ще не сподобалось, приїхав на вахту 30/15, думав на одному посту буду, а мене за всю вахту три рази перекидували на різні об єкти. Побажання для тих хто буде читати, перед тим як встроїтись сюди задайте їм всі питання.

12. 11 мая 2016

Андрей из Ровно,тебе видно не дает никто потому ты и злой как собака,будь проще и к тебе потянутся люди

13. 11 мая 2016

Цей Ростовський гость вже взагалі орієнтацію втратив, з хворої голови та на здорову. Обьясню тибе на твоем языке — «пустунчик» у меня в штанах, а «шоколадна дірка» это твой сепарский рот! І так буде завжди поки такі як (РОА «русская освободительная армия») і їм подібні регіональні перевертні не зникнуть з нашої землі.

14. 5 мая 2016

Андрію з Рівного, А ти пустунчик,видно любиш це діло,що у кожній назві шоколадну дірку знаходиш

15. 5 мая 2016

Оце так фірма! Прямо якійся Радикально Ональний Альянс)

16. 28 апреля 2016

Іван- троль-провокатор і всі його заманухи трольські

17. 25 апреля 2016

Тепер зрозуміло звідки гроші на Дубаї http://patrioty.org.ua/blogs/skotyniaky-tezh-potrebuiut-perepochynku-stalo-vidomo-kudy-i-z-kym-poletiv-liashko-na-perepochynok-zmi-116500.html
    РОА — «Русская Освободительная Армия» і їм подібні регіональні перевертні, працюють так, що на все вистачає…

18. 24 апреля 2016

да нормальная работа еще и зарплату перед праздниками дали что немаловажно

19. 23 апреля 2016

Я працюю з грудня 14 року,роботою задоволенй,всяке бувало і трохи заторимували зарплату,і по роботі непорозуміння, але все налогодилося гроші перчісляють на карточку ,а по работі всьо буває,іноді і я не правий буваю це життя а так нема чо Бога гнівити

20. 23 апреля 2016

Богдан з Франківська,Вітя зі Львова,Марія з Тернополя — це знатні тролі,найняті шавки фрілансу,хасть хазяїн на хліб гавкнуть а не дасть не гавкнуть!

21. 22 апреля 2016

Перейшов за ссилками які надав Віктор, і дійсно, ця _дота почала свою діяльнйсть як раз після анексії Криму.
    В той час більшість регіоналів перефарбувалося. Так їм зручніше комвої фінансувати. Ось і в цьому випадку, один з засновників — регіонал Давиденко,
    зараз чудово пристроївся в радикалах https://elections./kandidat/30193rbc.ua/ukr тай не дивно, Мосійчук продемонстрував як вони питання вирішують.
    Доти і буде бардак, поки серед нас ці крем_ле***ди!

22. 22 апреля 2016

Навіщо мусолити цю тему.Ви вже ,як наші політичні діячі,відводите очі людей в інший бік.Ті вулиці та міста перейменовують,а ви все назви переводите.Займіться нарешті всі ділом.

23. 22 апреля 2016

Нормальна компанія. Зарплату платят вчасно а гидоти пишуть алкаші всякі. Їм бухати на вахті забороняють,штрафують звільняють за це ось вони і бісяться. Хто хоче працювати, той працює. А просто так гроші ніде не платять. Так що вічно не задоволеним писакам, які бруд ллють, ніяке місце роботи не підійде.

24. 21 апреля 2016

Марія, не бери дурного в голову а вонючого до рота

25. 21 апреля 2016

Наш ватний «Гость» явно десь з під Ростова. Відчувається проблеми з перекладом, наша мова для нього чужа.

26. 20 апреля 2016

Андрій,непотрібно тут блищати інтелектом тому що розшифровка а аббревіатура дві різні речі ти думаєшь всі дурні один ти розумний?і кожний її читає в міру своїх розумових здібностей,правда Марія із файного міста Тернополь?

27. 20 апреля 2016

Працюю давно, роботою задоволений. Чуткам і наклепам не вірю! Керівництво суворе але справедливе. Ще нікого просто так не покарали і не звільнили

28. 20 апреля 2016

Писанина «Гостя» дуже схожа на стандартну риторику «настамнєтов». Докази вони весь час вимагають, а коли отримують то не визнають.
    А як на мене, то назва «русская освободительная армия» сама за себе все доводе! РОА = вата!

29. 20 апреля 2016

Як на мене, то те що пише Віктор правда. Особливо насторожує розшифровка назви РОА русская освободительная армия

30. 19 апреля 2016

ти самий звичайний троль який заробляє таким брудом собі на хлєбушек з маслом

31. 19 апреля 2016

що за маячня? Вітя ти чого людей вважаєш за ідіотів? бери свої факти і ..дуй в СБУ, в Києві, ссилки ліві кидаєш, що вони доводять, де зв’язок? конкретно доведи зв’язок з сепаратистами, і що така культова дата 13.05.15? голову лікуй і читай уважно мій коммент, що не благодійний фонд заснував Альянс а навпаки Альянс організував благодійний фонд

32. 19 апреля 2016

Попередній кремлебот намагається залякати мене, натякаючи на те, що у них є зв»зки в СБУ.
    Запевняю, не всі співробітники СБУ ткі продажні як ті, що кришують вас в Кіровограді.
    Aле це вже справи УВБ СБУ в Кіровоградській області. Що до фактів то далеко ходити не треба.
    Ось данні з відкритих джерел https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39167373 з яких чітко видно
    що до заснування цього підприємства мають відношення абсолютно конкретні фізичні особиби, а не якісь там благодійні фонди.
    Крім того на власному сайтті вони надають копію ліцензії на основі якої здійснюють діяльність http://www.region-ohorona.com.ua/
    зверніть увагу на дату видачі (13 05 2014). Далі робіть висновки — хто тут бреше?

33. 18 апреля 2016

@Віктор, Львів,Вітя, якщо ти такий впевнений в тому що пишешь і маєшь якісь докази то надай їх, а то дійсно пишиш тут якусь *ерню без доказів,на паркані написано .. а там дрова.скоріш всього сидиш і строчишь ці гідотні перли з перепою ти ж троль вже видно добре натасканий,грошенятка відробляєшь,давай багато не пий а то твій мініатюрний мозок може не видержати і закіпіти

34. 17 апреля 2016

@Віктор, Львів, Виктор,ты воздух не порть не по делу,аргументируй,если есть факты сообщи на горячую линию СБУ, проверят инфу и их и тебя и накажут негодяев,а здесь сидеть по клавишам стучать много ума не надо

35. 16 апреля 2016

Звичайна сепарська реакція. Як тільки бачуть правду відразу зграя кремлеботів починає поливати брудом та відбріхуватися.

36. 15 апреля 2016

Виктор,или как тебя там,вот это шаркнуло тебя и белку сгони с плеча пока она тебе мозги не вышкребла

37. 14 апреля 2016

Віктор хто тебе випустив ти шо там таке куриш? Я там працюю з кінця 2014 року і шоб ти знало у***ніще Альянс створив багодійний фонд і гуманітарку возить на схід, а тебе випустили з дурдома матню провітрити а ти прийшов і гадишь тут повертайся дурбелик назад скоро тихий час в лікарні

38. 9 апреля 2016

Ця фирма — черговий сепарський стьоб! Справжня її назва — «Русская освободительная армия».
    Створена на початку 2014 року (відразу після окупації Криму) на російські гроші, колишнім регіоналом з Кіровограда.
    Співпрацюючи з данною структурою — Ви як мінімум підтримуєте окупацію Криму та Донбасу.

39. 27 февраля 2016

я стою в Львовской области,у нас нормальный региональный жаловаться грех,незнаю как там в на других регионах говорю только за свой,попроситесь на другой регион сами и тогда можно будет сравнить

40. 16 февраля 2016

Ирина Анатольевна Яворская :
    Коллектив, ЗП, нормальное руководство. Меня много чему научил Альянс и я очень ему за это благодарна. Спасибо ребятам с которыми доводилось работать. очень многие стали родными людьми ,а сама работа вторым домом.

коллектив может и норм и ЗП, но нормальное руководство это сильно сказано. вот Сущенко Ю.Ф. или региональный Олег Михалыч… **** Олег Михалыч маты гнет как сапожник. Вот это вы говорите норм руководство???…

41. 29 декабря 2015

Я ЗДЕСЬ УЖЕ ГДЕТО С МАРТА,РАБОТА МНЕ НРАВИТЬСЯ,ВСЕХ С НАСТУПАЮЩИМ НОЫМ ГОДОМ,ПУСТЬ НАМ ВСЕМ УЛЫБНЕТСЯ УДАЧКА!

42. 24 декабря 2015

МОЖНО РАБОТАТЬ,ГРОШІ ПЛАТЯТ,ТРОХИ СТРОГУВАТО АЛЕ Ж НІДЕ ПЛАТЯТЬ БАБЛО ЗА КРАСІВІЕ ГЛАЗА

43. 12 ноября 2015

после травмы тяжолый физический труд мне проивопоказан,сдесь конечно тоже работа не из легких но для меня идеальный вариант

44. 12 ноября 2015

Прийшла без досвіду роботи сюди працювать,тому що довго не могла знайти роботу, а йти в магазин працювать на одні нестачі, або на базарі обвішувати людей не хотілося.Спочатку було дуже важко(принаймні мені) але всьо розказали,показали і навчили. Дуже вдячна моєму начальнику охорони який для того щоб я чомусь навчилася приділяв мені більше уваги, тепер мені не боязно працювати геть на самому найскладнішому обєкті я впораюся зі всіма труднощами.

45. 11 ноября 2015

46. 8 ноября 2015

Хорошая, а главное стабильная компания. Зарплата выплачивается вовремя, есть поощрения сотрудников, карьерный рост, колектив хороший,очень строгий ,но справедливый НОО, более менее щадящая СБ,можно работать

47. 6 ноября 2015

сам строитель но на зиму когда работы нет зимую в охране, в прошлую зиму в Альянсе был и сейчас уже вахту отстоял,нормальная смена и нач охраны,приезжало начальство сверху тоже нормальное особо мозг не клюют только по работе

48. 5 ноября 2015

работала с Каролевичем,классный начальник охраны хоть и очень строгий и очень не любил *ополизов

49. 5 ноября 2015

я работал там в том году,заелся по мелочи с Каролевичем и сам ушел…жалел

50. 5 ноября 2015

Робота нравится,зарплату платят вовремя да и относятся нормально а как к быдлу

1. 12 июня 2017

Переселенка на Тернопільщени потрапила у рабство «регіонального охранного альянсу» (відео) https://nnovosti.info/stories/pereselenka_na_ternopilschini_potrapila_u_rabstvo_video-5006.html

2. 13 июня 2016

Компания хорошая. Но в ней надо работать, а не прохлождаться. Вот поетому многим и не нравиться.

Добавьте зарплату в компании Региональный Охранный Альянс

Добавить отзыв о работодателе Региональный Охранный Альянс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Региональный Охранный Альянс?