Royal Techno Group

Крупная торговая компания «Royal Techno Group» — поставщик товаров для ремонта и сантехники.

Отзывы о работе в Royal Techno Group, зарплаты

1. 26 января 2024

Доброго дня, пишу відгук про компанію яка використовує ніївних (як і я ) людей як безоплатну робочу силу, на сайті Robota.ua була вакансія Ui/Ux дизайнера на яку я подав заявку, заявку бистро приняли, зробив тестове (максимально легке), зі мною списалась Діана, направила мене до Марії де потім мені після деталей передзвонив Олександр, можливо в вашому випадку це модже бути вже друге ім’я, але впізнати цих люедй можна по тому як вони використовують іт термінологію, максимально неумісно, максимально багато води, ніякої конкретики, на співбесіді буде все дуже гарно і дуже привабливо, офер пропонують після тижню випробовувального періоду. Відпрацювавши тиждень на офер не розраховуйте (його не буде взагалі), в моєму випадку була домовленість про офер по закінченню частини проекту, +- це було місяць, на проект підлючались різні люди, що давало мені якісь ілюзійні гарантії, що це таки не кидалово, але коли ви виконаєте все, про що домовлялись і почнете говорити про те що пора вже щось робити з офером і оплатою вас поставлять перед ультиматумом де або ти працюєш длалі за безоплатно, або получи половину зарплатні і більше там не працюєш, я вибрав 2-й варіант де як ви розумієте і закінчилось все, ніяких грошей ніяких оферів в цій компанії ви не получите бо цієї компанії немає
    Поганий досвід це тоже досвід, але краще прислухайте відгуків про цю компанію і не будьте такими наівними як я

2. 2 июня 2023

Не вздумайте с ними связываться. Предложили стажировку с оплатой в 400$. 2 недели на них потратила. В итоге когда попросила рассчитаться за стажировку, заблокировали везде.

3. 23 февраля 2023

Виконав тестове завдання даної компанії. Далі запропонували «стажування» терміном на тиждень-два.
    Дають тобі ще одне завдання після виконання якого тобі кажуть, що треба бути виконати ЩЕ одне завдання у команді. А потім виявляється, що завдання те буде не командне і взагалі роби його сам ще й безкоштовно. І все це розтягується на місяць. Звичайно після кожного етапу тобі обіцяють, що оффер не за горами і тобі все оплатять, у чому я звісно сумніваюсь. На всі питання тобі відповідаюсь, що «компанії потрібен кваліфікований спеціаліст». Сам діалог можуть видалити в будь-який момент, аргументуючи це «випадковістю». Інформацію про компанію знайти неможливо, а сам рекрутер надати її не може.
    Схоже, що ця компанія набирає людей просто для безкоштовної роботи і оффер ви там не отримаєте.

4. 16 февраля 2023

Запропонували пройти тестове завдання, і якщо ок то запросять на випробовувальний термін 2 тижні, який вони можуть не оплатити якщо захотять ("якщо будуть помилки" "бо нам потрібні компетентні співробітники").
    А нам потрібні адекватні роботодавці, що не порушують закон і виплачують зп ха-ха. Чомусь рекрутер видалала переписку після моїх довгих пояснень, що в Україні вже нема кріпацького права і дармова праця незаконна ???

Добавьте зарплату в компании Royal Techno Group

Добавить отзыв о работодателе Royal Techno Group

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Royal Techno Group?