Склопакетплюс

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Установка дверей (кроме автоматических и вращающихся), окон, дверных и оконных рам из дерева или прочих материалов.

Отзывы о работе в Склопакетплюс, зарплаты

  1. 16 октября 2020

    Стеклопакет плюс (https://steklopaketplus.com.ua/)
    Склопакетплюс, ТОВ, офіс: Київ, проспект Валерія Лобановського, 119х (БЦ Деміївський). (https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/43479263/) – все стане зрозуміліше.
    Рекрутер Анна Радионава · +380931104635 (з вакансії, відкрите джерело, якщо що) професійно заінтригує вакансією й запросить на зустріч з керівником. Далі все по класиці.
    Ще на «співбесіді», якщо цей потік, як Тіенс чи ЄКГ, можна назвати співбесідою, не міг збагнути в чому саме «розводка». Так, умови 10000грн. й мінімальний план 100000грн., за який ви лише ставку отримаєте, з суми вище 100тис.грн. 10-12%% з різниці не зразу відлякує, хоч особливого ентузіазму теж немає, як для тих, хто не в темі. Обіцяний дохід від 20тис.грн. виглядає утопічним, така собі «морковка» для «віслючків». Проїзд ніхто не компенсуватиме, хоч рекрутер це обіцяє. Вас бомбитимуть відомими Європейськими брендами, на матеріалах яких вони ніби працюють, але на сайті про це нічого, лише про білоруську якість, що де-факто є роздутим міфом й профіль REHAU. Збивати з пантелику набитий людьми офіс й всі реально щось роблять. В живій черзі сидять шукачі й дивуються цьому потоку. Рецепшеоністка заспокоює, це в них раптове розширення штату. Масштабування по українські, темна сторона нашої культури. Як виявилось – нахабно бреше, це ще толерантно. Впевнений, що це частина бізнес-моделі. Феномен українського патріотизму криється в тотальному обмані ближнього. Вас утилітарно використає роботодавець, а щоб він заробив й ви окупили своє «жалованіє», маєте з подвійною наснагою «намахувати» кінцевого споживача, нав’язуючи йому товар й сервіс. Часто люди постійно купують підробки, відновлені речі й знають про це, але ж «дєшевлє» й потім ліплять це своїм клієнтам. Це яскраво на ринку автозапчастин й сервісу СТО видно. Далі першої співбесіди не йтиму, хоч очікувано о 20:00 набрали й підтвердили, що підхожу. Ця фішка з пізніми дзвінками підтвердженнями результатів є класичною фішкою шахраїв. На співбесіді гарно розкажуть про «косміческіє кораблі, бороздящіє простори…» й «кисільні береги з молочними ріками». За вас лише формально спитають. Ще одна фішка класичних шахраїв. Тут маю зауважити, що юридично це не шахрайство. Такі як є господарські відносини побудовані на довір’ї й безграмотності населення. Деякі переконують, що це для нашого ринку норм й це кругом й всюди бізнес на обмані ближнього. Не вірте, є й нормальні роботодавці й бізнес-моделі, але їх дійсно мало. Яке населення, такий й бізнес. Вас технологічно маніпуляціями підведуть до не зовсім порядної схеми ведення бізнесу, обіцяючи «золоті гори». Вже в цьому є обман. Тому кожен сам вирішить, як далеко він готовий зайти на це поле чудес в країні наївних Піноккіо. В відгуках є описи досвіду людей, що зайшли далі. Впевнений, що не обманюють.

Добавьте зарплату в компании Склопакетплюс

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе СклопакетплюсПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Склопакетплюс?