Склопакетплюс

Установка дверей (кроме автоматических и вращающихся), окон, дверных и оконных рам из дерева или прочих материалов.

Отзывы о работе в Склопакетплюс, зарплаты

1. 19 мая 2023

@Гость, о, припёрлись работнички конторы минусы ловить. Сравнение вообще не в кассу. Ресторан никому не названивает с текстом «наш мастер скоро будет в вашем районе, может проверить окна и проконсультировать» и месяцами не достаёт своим ср*ным спамом. А потом не впаривает жареную картошку за 600 гривен.
    Фуфло контора. Только над старыми людьми и могут издеваться, потому что молодые пошлют [вырезано] с порога.

2. 9 апреля 2022

Работал…мошенники,разводящие пенсионеров и [вырезано]
    Стыдно так зарабатывать

3. 3 января 2022

@ Ивлина ,
    А в чем аферисты ? Хочешь делаешь , хочешь нет, живи дальше с поломанными окнами пусть дует и образовывается грибок , можешь сделать сам — делай
    За все нужно платить

В ресторане греческий салат тоже стоит 160 грн , а там 50 грамм огурца, томат , болгарский перец и сыр Фета , все это заправляется оливковым маслом , если купить это в магазине стоить будет 30/40 грн , ресторан тоже тоже аферисты? Это и есть сервис — за все нужно платить

4. 14 декабря 2021

@ Гость , в каждой компании нормально, нужны люди которые хотят работать не на ставку(штаны протирать) а на процент , который мотивирует и развивает !!!!

5. 9 декабря 2021

В трудовом договоре оплата труда описана ставка (при отработке 27 рабочих дней) и процент от продаж (если продал на сумму выше 100000),однако это все сказки, денег обещанных не выплачивают, ещё и кормят завтраками,отвратительные [вырезано] ещё постигнет за их обманы, обходите это кобло стороной, а директор Конуренко — так это б*** особой категории, ***!!!!!

6. 13 июня 2021

@ Суддя Дред , 100% -> Киев, ул.Маяковского 6

7. 2 января 2021

Чистої води аферисти!
    В Ютубі про них дуже багато відео, всю Росію уже обманули, тепер перейшли на наших бабусь, ціни не тощо в 10-и разів завищені а 100-і!! Схема проста і давня але працює, на жаль! Звонять на домашній телефон і красиво розказують що іде планова профілактика вікон ПВХ, прийде майстер і безкоштовно зробить, потім на адресу приходить не майстер, а менеджер під видом діагностика. Проводить огляд усіх конструкції і виписує типу несправності, ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ЗАЛЯКУЄ РІЗНИМИ ПОЛОМКАМИ ТА НЕСПРАВНОСТЯМИ, потім робить підрахунок та телефонує в офіс і просить знижку по пільгам, так як знаходиться У ПЕНСІОНЕРІВ ЧИ ІНВАЛІДІВ, на справді знижка це тільки слово, так як накрутка в сотні разів уже присутня!
    Понятна справа виділяють знижку, і ти вітаєш клієнта!!!
    Якщо в них немає всієї суми, то і це не біда, пропонуєш розстрочку, і щоб договір не дай Бог не зірвався одразу приїздить майстер і все швидко робить!!
    Люди попередьте своїх родичів похилого віку, щоб не в якому разі не погоджувались на їхній прихід, якщо прийдуть гроші заберуть 100%
    Там всіх навчають боротися з запереченнями, і роблять це професійно!
    Конуренко Дмитро, Кицало Антон- імена головних аферистів цієї компанії в місті Києв!

8. 28 декабря 2020

МОШЕННИКИ И РАЗВОД, которые прозванивают по домашним номерам, говоря, что наш специалист будет в вашем районе, чтобы проверить качество установленных окон. Ведутся на это только пенсионеры, и именно им этот «специалист» навязывает ремонт за нереальную цену. Заставляют подписывать договоры. Хотите обворовывать тех, кто живёт на копеечную пенсию? Вам сюда!
    Операторы все сидят на холодных звонках. Некоторые едва два слова связать могут. Как будто в штате какие-то задержавшиеся в развитии школьницы. По одним и тем же номерам набирают раз по 20. Организация на нуле, даже собственную базу вести не в состоянии. Все негативные отзывы про это контору — чистая правда.

9. 14 декабря 2020

Стеклопакет плюс (https://steklopaketplus.com.ua/)
    Склопакетплюс, ТОВ, офіс: Київ, проспект Валерія Лобановського, 119х (БЦ Деміївський). (https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/43479263/) – все стане зрозуміліше.
    Рекрутер Анна Радионава · +380931104635 (з вакансії, відкрите джерело, якщо що) професійно заінтригує вакансією й запросить на зустріч з керівником. Далі все по класиці.
    Ще на «співбесіді», якщо цей потік, як Тіенс чи ЄКГ, можна назвати співбесідою, не міг збагнути в чому саме «розводка». Так, умови 10000грн. й мінімальний план 100000грн., за який ви лише ставку отримаєте, з суми вище 100тис.грн. 10-12%% з різниці не зразу відлякує, хоч особливого ентузіазму теж немає, як для тих, хто не в темі. Обіцяний дохід від 20тис.грн. виглядає утопічним, така собі «морковка» для «віслючків». Проїзд ніхто не компенсуватиме, хоч рекрутер це обіцяє. Вас бомбитимуть відомими Європейськими брендами, на матеріалах яких вони ніби працюють, але на сайті про це нічого, лише про білоруську якість, що де-факто є роздутим міфом й профіль REHAU. Збивати з пантелику набитий людьми офіс й всі реально щось роблять. В живій черзі сидять шукачі й дивуються цьому потоку. Рецепшеоністка заспокоює, це в них раптове розширення штату. Масштабування по українські, темна сторона нашої культури. Як виявилось – нахабно бреше, це ще толерантно. Впевнений, що це частина бізнес-моделі. Феномен українського патріотизму криється в тотальному обмані ближнього. Вас утилітарно використає роботодавець, а щоб він заробив й ви окупили своє «жалованіє», маєте з подвійною наснагою «намахувати» кінцевого споживача, нав’язуючи йому товар й сервіс. Часто люди постійно купують підробки, відновлені речі й знають про це, але ж «дєшевлє» й потім ліплять це своїм клієнтам. Це яскраво на ринку автозапчастин й сервісу СТО видно. Далі першої співбесіди не йтиму, хоч очікувано о 20:00 набрали й підтвердили, що підхожу. Ця фішка з пізніми дзвінками підтвердженнями результатів є класичною фішкою шахраїв. На співбесіді гарно розкажуть про «косміческіє кораблі, бороздящіє простори…» й «кисільні береги з молочними ріками». За вас лише формально спитають. Ще одна фішка класичних шахраїв. Тут маю зауважити, що юридично це не шахрайство. Такі як є господарські відносини побудовані на довір’ї й безграмотності населення. Деякі переконують, що це для нашого ринку норм й це кругом й всюди бізнес на обмані ближнього. Не вірте, є й нормальні роботодавці й бізнес-моделі, але їх дійсно мало. Яке населення, такий й бізнес. Вас технологічно маніпуляціями підведуть до не зовсім порядної схеми ведення бізнесу, обіцяючи «золоті гори». Вже в цьому є обман. Тому кожен сам вирішить, як далеко він готовий зайти на це поле чудес в країні наївних Піноккіо. В відгуках є описи досвіду людей, що зайшли далі. Впевнений, що не обманюють.

Подтверждаю, одна и та же дичь для всех.

10. 16 октября 2020

Стеклопакет плюс (https://steklopaketplus.com.ua/)

Добавьте зарплату в компании Склопакетплюс

Добавить отзыв о работодателе Склопакетплюс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Склопакетплюс?