Смарт Телеком Сервіс

Отзывы о работе в Смарт Телеком Сервіс, зарплаты

1. 11 июня 2021

Негативні відгуки від недобросовісних людей, Івана знаю особисто багато років, і з впевненістю можу сказати що він зовсім не такий як його описують. В свій час співпрацював з Волею яка платила мізер за виконані роботи, відповідно і техніки багато не отримували, а зважаючи на те що останні постійно халтурили, продавали обладнання Волі, порушували всі можливі і не можливі регламенти то зп їх могло бути і в мінусі. Зараз фірма працює сама на себе і люди в ній отримують гідну зп без затримок.

2. 20 февраля 2020

@Гость, а нагадати? можна навіть кілька раз) згадує, перевірено)

3. 3 октября 2019

@Гость, Одного разу Ткачук Іван був винен мені гроші, які він не виплатив мені разом із зарплатою(200 грн.). І ось на моє прохання розрахуватися зі мною повністю, він відповів наступне: «Зарез, я сходжу на каву, розміняю гроші і тобі віддам». І після цих слів, просто кудись зник. Ех, забув напевно.)))

А у Івана все що стосується розрахунку, чомусь забувається.

4. 27 сентября 2019

5. 24 сентября 2019

Не рекомендую СТС, а саме із-за директора (Ткачук Іван).
    Брехло. Сказав, пообіцяв і відразу забув. Колектив можливо і хороший, але з таким директором…

6. 13 мая 2019

@Гость, Коли працюєш весь місяць на Ткачука Івана і в останній день він оголошує, що з Воля — Кабель він вже більше не працюватиме, якось не добре виходить, про те це найменша з проблем, а найбільша та, що Іван досі не виплатив зарплату. Працюючи на Смарт Телеком Сервіс Ви ніколи не отримєте зп вчасно.

7. 3 апреля 2019

П.С. Приходите работать в СТС! Улыбаться Вам будут точно! )))
    А куда приходить? Вы же всех кинули и свернули фирму=)

Компанія діє. Є наймані працівники. Спачуються усі податки. Виконуються роботи. Звідки інфо про звертання?

8. 17 февраля 2019

П.С. Приходите работать в СТС! Улыбаться Вам будут точно! )))
    А куда приходить? Вы же всех кинули и свернули фирму=)

9. 26 июня 2018

1) «Три продажи» — Вы же не делаете их бесплатно, а получаете деньги, иногда даже больше чем за подключение, которые нужно делать более часа. А продажу можно сделать за 5 минут. Работодатель ставит Вам мотивацию для повышения уровня ВАШЕЙ ЗП!
    2) «10% штрафа» — впервые слышу, работаю в СТС от самого начала, возможно Вы не в СТС работали?
    3) «250 грн» — это штраф за ВАШИ ошибки и у Вас есть шанс эти ошибки исправить! Регулярно об этих ошибках роботодатель говорит и просит исправить. Естественно, если Вы эти просьбы игнорите, так что делать? Санкции нужны для дисциплины, причем их придумывает не директор СТС, а его Заказчик.
    4) «Стукачи», а как без них, они есть повсюду))) Без них скучно)))
    5) «12 часов» работаете не каждый рабочий день, возможно это только первые или последние дни месяца, когда наплыв заявок большой. Имеете «плавающие» выходные, а если Вас просят выйти в Ваш выходной, так это же не бесплатно? Правда? Я вообще удивляюсь нашему народу — плачут, что денег нет, но работать никто не хочет! Нонсенс!
    6) «Работодатель вежлив», и как по мне это самая хорошая черта в наше время. Сейчас трудно такого найти!

10. 14 июня 2018

@Гость, Згоден, здебільшого тут наклеп, причини низької зп на стс — сі відомі всім, проте ніхто не хоче нічого робити для отримання більш вишчої зарплатні, рахуючи що їм зобов’язані. Відкриєте свій бізнес і зрозумієте, що не все так просто.

11. 21 мая 2018

Первым делом — вы обязаны помимо подключений еще и искать новых абонентов. Не сделали 3 продажи -10% зп. Далее так называемые «возвраты» (ошибка в документах, плохие/отсутствие ксерокопий). 1 возврат -250грн.
    Коллектив как змеиное гнездо, где каждый готов друг друга сожрать; пол персонала стукачей.
    Смены по 12 часов, звонки по выходным с «просьбой» выйти на работу.
    Рабовладельцу свойственно набирать слабовольных, зашуганых людей и опрокидывать их на деньги, при этом вежливо улыбаясь объяснять причины. ))

Скажите, а когда Вы работали? А то что то я не могу понять, то ли я слабовольнозашуганый человек который готов был сожрать половину «стукачей» или я не в то время работал?
    Ни 10%, ни кидков на деньги у меня не было.

12. 13 мая 2018

Смены по 12 часов, звонки по выходным с «просьбой» выйти на работу.

13. 13 апреля 2018

Працював у Луцьку монтажником, на смарт телеком, можу сказати що це потворна контора!
    З обіцяних 5000 грн що рекламують в об»явах то все не правда, замість цього отримав трохі більше грошей ніж у моеї бабусі пенсія. При цьому працював по 10-12 годин враховуючи вихідні. Якщо хтось надумає туди піти і думає що він там дійсно щось заробить то ти глубоко помиляєтесь!
    Ну а якщо ж вам дійсно хочеться спробувати себе монтажником то краще їдьте у великі міста мегаполіси а в цій шарашкіній конторі ви нічого не заробите!!!

14. 16 марта 2018

Читаю і дивуюся. Всі розказують, який роботодавець поганий, а про себе — жодним словом не обмовляються. Всі такі добрі і пухнасті. Чого не кажете по якій причині Вам затримували з/п???
    Хтось хамив клієнтам, хтось наробив помилок у підзвітних документах, хтось втратив чи продав підзвітне обладнання, хтось підвів під штрафи за невиконання певних показників. Перелік можна продовжити. І про ці всі речі і розміри штрафів знають всі без виключення і ті хто працював, і ті хто зараз працює. Іван — підрядник великої компанії і не встановлює свої правила, а живе за правилами, які йому диктують і змушений накладати ці ж правила на своїх працівників!!! Це бізнес. І дуже жорсткий бізнес. Починайте з себе. Проаналізуйте свою роботу. Я думаю, що є про що подумати. Прийдіть і скажіть в очі, те що кажете тут поза спиною. Але ж зась! Тут простіше. І запамятайте: «Якщо говорять у тебе за спиною — значить ти попереду!»

15. 15 марта 2018

@Гость, колеги, — як виявилося диверсант тут не Андрій, тому беру свої слова назад і прошу вважати попередній комент помилковим.
    Очікуємо на ім’я справжнього автора коменту, у якого не вичтачає хоробрості…

16. 9 марта 2018

ПЄТЯ ПЯТОЧКІН :
    Ткачук Іван Вікторович. з Села Сураж…….
    Кончаний ***…
    НА***УЄ ЛЮДЕЙ І КІДАЄ НА БАБАКИ
    В управлінні компанії нічого розуміє все за нього робить його його права рука ВОВА .
    До працівників ставиться як до рабів.
    гроші виплачує з виликою затримкою. І це в кращому випадку.
    В гіршому: Гроші технікам не виплачує. Хібащо через податкову.
    Моя вам рекомендація ніколи неприходьте на цю фірму бо це повна параша і лохотрон……

Андрій, тебе видало слово паразит «Кончаний», яке ти найчастіше використовував, коли згадував Людмилу з конкуруючої компанії «Хомер». За іронією долі, тепер ви обоє працююте у цій компанії)))) ПЄТЯ ПЯТОЧКІН — це прояв слабодухості!

17. 9 марта 2018

@Гость, його звали не ВАНЯ, а Вітя Ткачук)))
    у нього хоббі таке, це його пост на МС-Зв’язок…

Гость 17 января 2018 Керівник Рівненської філії Андрій Тарасов займаеться шахрайством неофіційним оформленням та невиплатою зарплати. 16.01.2018 подано позов до суду за статею 175, 190 а також були направлені заяви у поліцію і надіслано лист в податкову інспекцію з усіма видео, аудіозиписами, свідків абонентів та речовими доказами. Успіхів тобі андрію!! http://www.vnutri.org/ms-zv-yazok/

18. 8 марта 2018

Ткачук Іван Вікторович. з Села Сураж…….
    Кончаний ***…
    НА***УЄ ЛЮДЕЙ І КІДАЄ НА БАБАКИ
    До працівників ставиться як до рабів.
    гроші виплачує з виликою затримкою. І це в кращому випадку.
    В гіршому: Гроші технікам не виплачує. Хібащо через податкову.

19. 7 марта 2018

Design :
    Якщо комусь цікаво то мені з\п вдалось отримати шляхом звернення до податкової інспекції з речовими доказами хоча сам Ткачук Іван Вікторович намагався шантажувати.))

Ваня, як можна виплатити зп, якщо з тобою не можна ні коли зв’язатись. Чув що аналогічна проблема в тебе зараз і з підрядником Київстар)))

20. 16 декабря 2017

21. 5 декабря 2017

@Сергій, за таке треба вбивати. Ткачук Іван Вікторович з села Сураж плати людям зарплату.

22. 30 ноября 2017

Керівник Ткачук Іван Вікторович з села Сураж.
    Працює у Рівному, вул. Транспортна 12
    Надає послуги у сфері телекомунікації по суті керівник займаеться кідаловом по зарплаті співпрацює з компанією Воля-Кабель за підрядні рооботи робітників йому перераховують гроші але він якщо і виплачює то з такою затримкою що можна вмерти це в кращому випадку. Якщо ж ви звільнились то запийте свою зп холодною водою.

1. 30 ноября 2017

Керівник Ткачук Іван Вікторович з села Сураж.
    Працює у Рівному, вул. Транспортна 12

2. 16 марта 2018

Добавьте зарплату в компании Смарт Телеком Сервіс

Добавить отзыв о работодателе Смарт Телеком Сервіс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Смарт Телеком Сервіс?