Солодкий Світ

Солодкий Світ

, , , ,

ТОВ «ДК «Солодкий Світ» дистриб’ютор кондитерських виробів з власним виробництвом та ТМ.

Отзывы о работе в Солодкий Світ, зарплаты

1. 20 февраля 2024

Скажу просто. На***ово. Ні в якому випадку не йдіть сюди працювати!!! Мотивація змінюється по декілька разів на місяць. Плани змінюються по декілька разів на місяць. Ціну палива перераховують на вже потрачене пальне так що ще будете винні. При звільненні зп не віддадуть. Кілометражи нараховують з якихось міфічних віртуальних точок, які кожен день змінюються. Товар гівно. До магазинів приїжджає вже цвіле. Лімітів на повернення не вистачає.

З плюсів: ви завжди можете брати собі торти(що правда цвілі та за власні кошти)

2. 14 февраля 2024

Кто еще работает и хочет уволиться, дам совет, соберите себе зарплату с дебета, так как при увольнении вам не светит ничего!!!!! Реально кидают людей на зарплату топливо и амортизацию!!!!
    Перед тем как сюда ити работать, поспрашивайте в магазинах за эту шарагу и все поймете!!!

3. 12 февраля 2024

Дуже крута компнія «Солодкий світ» після роботи на якій,життя стає все солодше та солодше:).НЕ РЕКОМЕНДУ
    Ю працювати на дану фірму,пуста трата часу,безглузда та бездумна експлуатація власного автомобіля яка не оплачується від слова взагалі.Керівництво не компетентне,не цінує чужий труд та час,не вміє вести бізнес,якщо йдете сюди працювати то знайте що ви прийшли не заробити коштів собі,а щоб на вас нажилась компанія.Навіть у даний тяжкий період в нашій країні дурять людей і не виплачують чесно зароблені кошти ,щоб бути здатним на таке потрібно реально не мати ні краплинки совісті. Ви тільки втратите свій власний час ,кошти і відремонтуєте власне авто за власні гроші,це все що ви отримаєте працюючи тут.Краще ніде не працювати ніж працювати тут,їм цікаво тільки те скільки ви зможете заробити для компанії і звісно ж ще й не розрахувати вас.Вирішив в останнє витратити свій час на цю гидку компанію у вигляді цього відгуку і написати його задля того щоб хтось із людей не потратив свій час на роботу в даній компанії.(Найгірше місце де я працював за все життя)

4. 12 февраля 2024

Не тратьте свій час!!! Тут все тримається на обіцянках, вся протермінована продукція на працівника, всі борги клієнтів, абсолютно все що можна списати з заробітньої плати спишуть. Паливо то взагалі….. по факту виходить 50/50. Все уявно-віртуальне… Такого дна я ще не зустрічав!!!!!!! А саме головне, продукція повний шлак за нереальну ціну. Перед тим як почати працювати дізнайтесь ціну на пару позицій і все стане зрозуміло!!!!!

5. 9 февраля 2024

Не виплачають кошти.Багато обіцяють, всі кошти, що стосується виплат — віртуальніта уявні. Брехливі умови праці. Не рекомендую!

6. 5 января 2024

Дурять на всьому що тільки можна,зарплату не виплачують,нікому не рекомендую цю роботу,тільки хіба що для тих хто не поважає себе та свій труд і готовий вбивати власний автомобіль за просто так,зарплати ви тут не побачите!!!:)

Торговый представитель с авто 1

Добавьте зарплату в компании Солодкий Світ

Добавить отзыв о работодателе Солодкий Світ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Солодкий Світ?