Отзывы о работодателях Калуш

СБМ

Будівельно-монтажна організація завод-виробник металевих конструкцій, холоднокатаних профілів, покрівельних матеріалів.

Ґудвеллі Україна

ТзОВ «Ґудвеллі Україна» входить в ТОП 3 найпотужніших свиногосподарств України. Новітні технології та сучасна техніка дозволяють забезпечувати високу якість на всіх етапах виробництва. У нас є 5 основних відділів: тваринництво, рослинництво, будівельний відділ, безпека та адміністрація. Опорою компанії «Goodvalley» є хороші працівники. Це люди, які турбуються про довкілля, тварин, та поважають прозорість ведення бізнесу. Ми […]

Львівхолод

Торгово-виробнича Компанія «Львівхолод», основним видом діяльності якої є розвиток мережі магазинів самообслуговування «Рукавичка», а також гуртова, дрібно-гуртова та роздрібна торгівля продуктами харчування, побутовою хімією, господарськими товарами. «Рукавичка» — українська мережа магазинів самообслуговування, один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України. За кількістю торгових точок посідає 6 місце у всеукраїнському рейтингу мереж. Сьогодні мережа «Рукавичка» […]

Zamel-Ukraine

Компанія ЗАМЕЛ-Україна є представництвом компанії ZAMEL Sp. z o.o., Польща — виробника широкого спектру електротехнічного обладнання: Безпровідні системи управління Автоматика будівель Інтелектуальне світлодіодне освітлення Дзвінки та гонги Кабелі Системи підлогового опалення Домофонні системи Електромонтажні вироби

Євробуд

Компанія «Євробуд» працює на ринку України як виробник пінопласту з 2004 року. Сьогодні ми є одним із лідерів з виробництва пінополістерольних плит в Україні під власною торговельною маркою Eurobud та іншими брендами.

Солодкий Світ

ТОВ «ДК «Солодкий Світ» дистриб’ютор кондитерських виробів з власним виробництвом та ТМ.

Прикарпаттяобленерго

Основними видами діяльності АТ«Прикарпаттяобленерго» є передача електроенергії електромережами та постачання електроенергії споживачам Івано-Франківської області.

Даноша

«Даноша» — українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам та була створена в червні 2004 року в с.Копанки неподалік від міста Калуш (Івано-Франківська обл.)