Отзывы о работодателях Коломыя

Стефайно Фекторі

Переробка м’яса. Виробництво ковбасних виробів.

Brabrabra

Магазин Сьогодні brabrabra пропонує широкий вибір жіночої нижньої білизни, що відповідає наймоднішим тенденціям. Основні напрямки — класична колекція, фешн-колекції, колекція безшовної білизни і колекція купальників. Знамениті бренди кращих Європейських виробників, незвичайний інтер’єр, винятковий сервіс — все для прекрасних жінок! Чому ми? Ми унікальні тим, що ми передова Компанія в ритейлі жіночої білизни, яка славиться своєю […]

Веселка

Группа компании: Автосалон, кофейни, АЗС Производство хлебобулочных 12лет на рынке! Высокая оплата! год основания 2004 Город Льовов, ул.Довженка 2

Leoni

ЛЕОНІ розробляє і виготовляє високоякісну продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою для автомобільної промисловості

Болена

Фабрика вікон «Болена» — багатопрофільне підприємство, що успішно функціонує на українському ринку вже понад 20 років. Наша компанія має власне виробництво по виготовленню металопластикових конструкцій та здійснює діяльність як на території України, так і за кордоном.

Al’s barbershop

Барбершоп.

Прикарпаттяобленерго

Основними видами діяльності АТ«Прикарпаттяобленерго» є передача електроенергії електромережами та постачання електроенергії споживачам Івано-Франківської області.