Українські Козаки

Українські Козаки

ТОВ «УКРАЇНСЬКІ КОЗАКИ» — українська виробничо-торгова Компанія, яку було засновано у 2005 році. Наш основний напрямок — швейне виробництво. Працюємо за трьома напрямками: військова амуніція (тактичний одяг, амуніція), текстиль (одяг і вироби із тканини), шкіра і еко галантерея (сумки, гаманці, аксесуари). З 01.03.2022 ми об’єднали свій досвід і кращих людей, та створили бренд UKRcossacks (Українські козаки) для виробництва військової амуніції, яка одразу і безкоштовно відправляли на фронт. На сьогодні наша Команда складає більше 40 чоловік. Наша місія: забезпечити людей по всьому світу якісною, технологічною продукцією широкого асортименту.

Отзывы о работе в Українські Козаки, зарплаты

1. 20 апреля 2024

Працюю закрійником в цій компанії з 2022 року. Гарне ставлення і зп, комфортні умови роботи, чудовий колектив. Дуже хочу відмітити чудове керівництво Аллу Ш., Андрія С. і Сергія С. Дякую за можливість бути частиною чудової компанії з великою місією. Слава Україні!

2. 16 февраля 2024

Бажаю поділитися своїми враженнями. Працюючи у вашому колективі, я відчуваю себе частиною чогось більшого і важливого. Наша спільна місія — забезпечити людей по всьому світу якісною, технологічною продукцією широкого асортименту, особливо у сфері військової амуніції.

За роки роботи в компанії, я бачу, як вона постійно розвивається та удосконалюється. Об’єднання нашого досвіду та талановитих людей у створенні бренду UKRcossacks було важливим кроком у напрямку виробництва військової амуніції, яка надсилається на фронт безкоштовно. Це вражає мене своєю відданістю та готовністю допомагати тим, хто захищає нашу країну.

Я вдячна за можливість бути частиною цього колективу, де кожен день я відчуваю підтримку та співпрацю. Наша робота не лише прошивати та створювати вироби, але й про створення іміджу сили та надійності, який ми носимо у кожному шві.

3. 5 декабря 2023

Хорошая компания, коллектив. Зарплата вовремя,к сотрудникам отношение нормальное. Условия роботы комфортные, радует что есть бомбоубежище.Рекомендую.

4. 10 ноября 2023

Працюю в Компанії півтора року швачкою, чудова компанія, колектив, хоч і були випадки затримки зарплати, але керівництво завжди відкрито до розмови і покращують умови праці. В цілому задоволена. Бажаю процвітання в такий нелегкий час!

5. 21 сентября 2023

Скільки коштує недопуск інспектора Держпраці по перевірки підприємства? Тупо експлуатують людей за копійчану зарплату,яка не виплачується своєчасно. Розуміючи, що уставний фонд цієї "конторки" всього 1100 грн, то так і платять по факту. Людям ні за що їхати на роботу, годувати дітей, утримувати житло. Обіцяючи золоті гори при працевлаштуванні, безсовісно користуються ситуацією безвиходу для співробітників, яку ж самі штучно і створюють кабальними умовами. На фронті іх продукція і нафік не потрібна,оскільки вироблена понаднормовою і неоплаченою працею жінок,чоловіки яких зараз на "0", а керівництво цієї конторки, до речі призовного віку, в шоколаді. Одним словом: хочете працювати безкоштовно — Вам сюди. Скільки коштує недопуск інспектора Держпраці по перевірки підприємства?

Швея 2

Добавьте зарплату в компании Українські Козаки

Добавить отзыв о работодателе Українські Козаки

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Українські Козаки?