Urban Planet

Urban Planet

, , , ,

Історія бренду вуличного одягу Urban Planet почалася в середині 2010 року в Рівному.
Творці бренду були в темі вуличної моди ще з 2007 року. Їм завжди була близька ідея створення якісного вуличного одягу за доступною ціною.
У 2010 році спільно з українськими райтерами (графіті-художниками) було задумано зробити кілька футболок. Підсумком такої задумки став випуск у серпні 2010 перших трьох моделей футболок і толстовок.
Після цього вирішили просувати вуличну моду в маси і випускати якісні речі під брендом Urban Planet (UP). Вже в кінці вересня ринку було представлено 5 моделей шапок орієнтованих на любителів streetwear. А через місяць бренду надали статус Limited.
Що значить статус Limited? Вся продукція випускається під брендом Urban Planet випускається партіями 50−100 одиниць і розповсюджується по всій Україні. Ми впевнені, що наш покупець буде завжди і скрізь виглядати оригінально, адже володарів таких речей дуже мало.
Limited — це статус і оригінальність, коли ти в вуличному одязі від Urban Planet.
У грудні 2010 вийшла перша колекція під статусом Limited — «Night Lights». І з цього часу всі наступні колекції спрямовані на дотримання статусу Limited.
Кожен сезон ми створюємо нові колекції, при цьому прагнемо кардинально відрізнятися від інших і слідувати актуальним тенденціям в світі вуличної моди.
Всі речі відшиваються в Україні, але найчастіше виробничі лінії не готові до поставлених завдань, тому витрачається багато часу і сил, щоб домогтися виняткової якості продукту Urban Planet. Тканини для пошиття речей закуповуються на фабриках преміум-класу в Європі. Ми використовуємо тільки надійну фурнітуру, яка не підведе в самий відповідальний момент. Перед відправкою кожна річ проходить контроль якості. Але навіть якщо клієнтові щось не підійшло або не сподобалося, він може повернути або обміняти товар на протязі 14 днів.
Зараз Urban Planet займається виключно роздрібною торгівлею сучасного одягу.

Отзывы о работе в Urban Planet, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Urban Planet

Добавить отзыв о работодателе Urban Planet

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Urban Planet?