ВЕК-ЮА

ВЕК-ЮА

VEC-UA – філія каліфорнійської корпорації VEC в Україні. З 2019 року прокладаємо електричні мережі у віртуальному світі будівництва.

Сьогодні VEC це: 6 офісів по світу, з них 3 в Україні; 150 спецілістів, з них 80 в Україні; 250 реалізованих проектів на міжнародному ринку; 30 унікальних скриптів, що автоматизують роботу; 6 BIM сервісів, в яких ми є експертами.

Створюємо проекти для світових лідерів: Meta, Google, Tesla, Amazon, Microsoft; просуваємо українське виробництво та професіоналізм; популяризуємо BIM та віртуальне будівництво в Україні. А також створюємо для своїх співробітників атмосферу, яка стимулює розвиток, бажання створювати нове та реалізовувати найсміливіші ідеї.

Наша команда – ентузіасти, які вірять, що цифрова трансформація будівельної сфери – це великий та значний крок у бік прогресивного та сучасного майбутнього України.

Отзывы о работе в ВЕК-ЮА, зарплаты

1. 9 ноября 2022

@VEC-UA, навіть лайк поставив, грамотно, в позитивному ключі відповідь, все як книжка пише.

Але викрутили в зручну сторону для себе. Тому продовжу допомагати Вам стати краще, раз, судячи з Вашої відповіді, у вас намітились позитивні зміни.
    Перш за все я радий, що мій відгук не пропав дарма, 15хв часу витрачені не дарма, адже Ви 2 роки не знали про цей сайт і дізнались рівно після нього. Значить люди читають, задають незручні питання.
    1. Я нічого негативного в вашому тестовому завданні не бачив і не казав. Це перше тестове, яке я виконав в житті, так як воно грамотно складене і не викликає підозри в кидалові. Єдиний факт — воно велике і я на нього витратив час, а взамін нічого, крім нового досвіду співбесіди. Все інше для того, щоб кандидати розуміли до чого готуватись.
    2. Англійська. Я казав і писав, що тест з англійської не проблема, а от сам факт постійної появи нових умов мені набрид. Ну і питання, як ви до цього працювали, якщо це було нововведенням? Ну так, безперервне вдосконалення, «сустейнбл гроу» і т.д.
    3. Бажання 100% за неповне використання робочого часу? А це вже повна брехня! Стажування іде 8 годин, тобто повноцінний робочий день. Оплата іде погодинна. Як я можу отримувати більше грошей працюючи менше в такому випадку? До того ж перекрутили знову факти — мені запропонували почати з наступного дня (коли я сам зв»язався, щоб уточнити статус стажування НАПЕРЕД, бо звик планувати), хоча домовлялись на початок наступного тижня. Звісно до кінця тижня в мене були плани і я відповів, що вільний з другої половини дня до опівночі. На що була відповідь:»ну тоді давайте ще перенесемо». Значить не так вам вже і потрібні спеціалісти. І на рахунок як оплачується стажування, якщо договір не підписується ви тут промовчали і добре, це вже майбутні кандидати спитають.
    Я маю бути вдячним за ментора?? тобто його час ви і оплатили недоплачуючи 30%? В такому разі, не забувайте, що працюю на своїй техніці, не п»ю офісну каву і т.д. В договорі, звичайно, прописано, що ви надаєте техніку, але щось не віриться, що я в Київ отримаю сучасний комп і два монітори.
    4. Щодо колективу. Я не вважаю, що молодий колектив і веселі фоточки в інсті — це погано, я і сам не старий (31), просто сукупна інформація про компанію і досвід спілкування показує, що мені не місце в цьому колективі. Це не про інженерію до якої я звик.
    5. Про оперування фактами. Повірте, фактів про компанію я дізнався достатньо після того, як почались в ній сумніви: і на цей сайт з відгуками вийшов, і відомості про ТОВ перечитав, і інсту, і навіть знайомих знайомих бувших працівників знайшов, щоб дізнатись більше…все разом ще раз підтвердило, що ця компанія не для мене і мій вибір вірний.
    6. Про протоколи великий компаній посмішили, дякую. Плавали в компаніях побільше і відоміше вашої, знаєм….такої маячні на етапі приходу в компанії не було. До речі, вже сформувалось правило — якщо є сумніви і проблеми на першому етапі — далі немає чого продовжувати, буде лише гірше. Це як театр починається з вішалки…
    7. База в 2к кандидатів — ще один анекдот. Повторюю, я не раз шукав особисто(!) інженерів-проектувальників, так як такі ж «досвідчені» HRи приносили мені всі підряд резюме тих, хто відгукнувся, щоб галочку собі поставити, КPI показати…Просто немає такої кількості проектувальників-електриків 0,4кВ в Україні. Я писав про вибірку кандидатів по 3м пунктам — досвід проектувальника-ЕЛЕКТРИКА від 2 років, ревіт хоча б базовий і середній англійськи (насправді, всі хто може сказати більше чим «Ландон із еее….» пишуть, що в них середній). Скільки їх?? тому і мій висновок, що головне знати ревіт(чи навіть бажання вивчити під обіцянки роботи на США за $) і вам підійдуть навіть студенти, щоб ТУПО перемалювати креслення, робота достатньо рутинна. Слова про величезну базу ще раз підтверджують моє враження про конвеєр та піраміду. Я вже мовчу про те, що з такою базою немає сенсу вже декілька місяців шукати нових.
    8. Непорозуміння в комунікації? Зі всього тексту непорозуміння побачили лише в податках?? Якраз про податки просто була інформація, так як я знаю, що люди без ФОПу взагалі бояться слова «податки» і треба бути готовим. Непорозумінням була вся ця співбесіда для мене. Я радий, що компанія виконує свої фін зобов»язування, я і не казав зворотьного, просто вказав на пункт договору і що можна очікувати свою першу зп довше, чим думалось спочатку.

На цьому вистачить, бажаю успіхів в роботі та в пошуку нових кандидатів, надіюсь вони будуть краще підготовлені чим я, завдяки цьому сайту.

2. 6 ноября 2022

@VVM, Доброго дня! Дякуємо Вам за таке розгорнуте звернення до нашої компанії. Ми позиціонуємо себе саме як «компанія», у нас є стандартизований підхід до рекрутингу, тож ми обов’язково пропонуємо всім кандидатам тестове завдання, а також серйозну інтернатуру, бо ми дійсно перевіряємо багато навичок. Як для того, щоб зрозуміти рівень відповідальності та проєктів для кандидата, так і для того, щоб далі будувати персональний план розвитку. Від цього (рівня) і залежить рівень оплати, який при розвитку скілів буде тільки підвищуватися. Те саме стосується й тесту з англійської, без неї, на жаль, почуватися комфортно на проєкті та взаємодіяти з іноземними офісами та клієнтом ніяк не вийде.

Інтернатура й справді оплачується лише 70% від загальної ставки, ми це ніяк не приховуємо, маємо розуміти, що інтернатура передбачає менше навантаження. І не забувайте, що зі свого боку компанія VEC-UA надає ментора, який протягом усієї інтернатури навчає кандидата. Нас дуже здивувало, що Ви хотіли б отримати оплату у 100% за стажування, але не хочете приділяти цій роботі 100% робочого часу.

Що стосується кількості людей на інтернатурі (4-5 у групі), запевняємо, що ми готові брати до роботи кожного, хто приходить на інтернатуру. Це реальний запит компанії на позицію BIM-VDC спеціаліста всіх рівнів та реальна кількість проєктів. Далі вже все залежить від рівня кандидата та бажання розвиватися?? Чи є ті, хто не проходить інтернатуру? Звісно, це люди, які не виконують завдань, не приходять на мітинги, не збираються залучатися на роботі. Рівень наших проєктів не дозволяє нам набирати в штат таких спеціалістів, такого не захотів би жоден менеджер.

Ментори дійсно мають велике навантаження, дякуючи Вашому відгуку ми обов’язково переглянемо наші процеси планування та навантаження, а також роботу HR-ів, ці процеси вже розпочато.

Щодо колективу. Дякуємо, що завітали до наших соціальних мереж. Молоді люди дійсно бувають більш відкриті до зйомок, наприклад, у жартівливих роликах. Але працюють у нас люди різного віку, від дуже молодих спеціалістів (20 років) і до людей з дуже великим стажем (40+ років). Не намагайтесь скласти поверхневе враження, оперуйте фактами, це важливо? Те саме стосується часу співпраці. Ми спеціально робимо відбір більше, ніж 1 етап інтерв’ю, це протоколи великих компаній, а також запорука, що команда залишається з нами надовго. І це працює. Наприклад, за останній рік компанію покинули лише 2 людини.

Дуже дякуємо, що Ви поділилися своїм досвідом рекрутингу, він цікавий. Але в нас над цим працює ціла команда досвідчених спеціалістів, яка не за один рік роботи вже має базу кандидатів у більш ніж 2000 людей по всій Україні… Тож думаємо наші ситуації трохи різні та ми дійсно маємо різні показники, різні підхрануки.

Говорити про те, що компанія не піде на зустріч у складній ситуації не варто, доки Ви не пережили щось таке на практиці, тож ми різко ставимося до такого упередженого ставлення. Також повідомимо, що сталося непорозуміння в комунікації, насправді податки допомагає компенсувати компанія, повністю та вчасно виконує свої фінансові забов’язання. Нас не дивує, що на час війни ми набираємо команду, ми надаємо багато робочих місць, які потрібні зараз в Україні та задовольняємо фінансові потреби кандидатів, якщо вони відповідають рівню знань, звісно що.

Загалом, ми ще раз дякуємо Вам за відгук. Ми справді вдячні, адже змогли знайти проблемні місця та почали над ними працювати. Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Ми бажаємо Вам знайти крутезне місце та комфортну роботу!? Завжди будемо готові до нової спроби, нового досвіду, поспілкуватися з Вами ще детальніше. Залишаємо наші двері відкритими??

3. 26 октября 2022

@Orlando, Вітаємо! Дякуємо за відгук! Єгор більше не співпрацює з компанією VEC-UA та немає жодного стосунку до бренду VEC. Нам вдалося вчасно помітити проблеми та кардинально змінити компанію за останній рік. Напишіть нам, якщо для Вас актуальна позиція ВІМ-VDC спеціаліста у новому форматі та новій команді?

4. 26 октября 2022

@Данил, @Данил, Дякуємо Вам за відгук! Шкода, що ми побачили його лише зараз, із 2020 року в компанії багато чого змінилося, в тому числі стандарти, процеси, підходи, менеджмент команда. Залишайте нам свої контакти, поспілкуйтеся з оновленим HR департаментом, менаторами та лідами. Впевнені, що у нас вийде ще кращий досвід навіть крізь час!??

5. 19 октября 2022

Так як контора впусту витратила мій час, а також показала неповагу та заділа почуття самолюбства, вважаю, що маю повне моральне право додати «невеликий» коментар про мій досвід. Можливо буде корисним, так як реально людей постійно набирають і мені важко зрозуміти, що там за такі об»єми робіт.

Мій досвід наступний:
    1. Моє резюме знайшли на сайті і запропонували провести співбесіду, після співбесіди видають тестове завдання в ревіті та термін 2 тижні. Завдання безоплатне. Завдання немаленьке, на повноцінних 4 дні попрацювати, якщо ви знаєте добре ревіт, якщо ні — то довше, завдання не комерційне, у всіх кандидатів однакове, просто на перевірку навиків.
    2. Виконане тестове завдання — це лише допуск до стажування на 2 тижні, не до влаштування на роботу!
    3. Зверніть увагу, коли домовляєтесь про зп, то ці два тижні оплачуються лише 70% від домовленої зп. До речі, пора вже звернути увагу, що всю інформацію видають по трохи, як на рибалці, показують наживку і…. накидують нові умови. Наприклад, ми домовилися про зп, меншу чим я просив початково (7$/год, замість 8$, яку я озвучив), а потім кажуть, що стажування оплачується 70% від домовленої. І звичайно ж обіцяють мені підняти зп аж до 8$, якщо я проявлю себе в ревіті та англійскій мові через пів року.
    4. Оформлення відбувається лише після стажування, тобто воно не гарантує, що ви будете працювати потім. Оформлення на ФОП, якщо у вас нема (в мене є, що теж важливо буде нижче), його вам оформлять і будуть вести звітність (примітивна повністю, любий осилить за 15 хв в ютубі). Звичайно вам пообіцяють плюшки (страховку, спортзал і т.д.). Можливо так і є, але в шаблоні договору цього не прописано.
    5. Повертаємося до п.2. Після виконаного тестового завдання назначаємо початок стажування через 2 тижні (до речі, запитайте як вам його платять, можливо просто на карту, раз договір підписують лише після). Початок на 10.10.22. 5.10.22 мені повідомляють, що, нажаль, не можуть почати його і просять перенести на 24.10.22. Причина — в них велике завантаження, «ментори» (від самого слова здригаюсь, але хіпстерська термінологія безжальна і вже кругом) зайняті, у них «дедлайни» горять по проектам (це вже невеликий натяк на проблеми з горизонтом планування, тому що про горючі ср@ки згадують в самому кінці, типовий синдром студента, все в останній день. Хоча це не дивно, подивишись їх інстаграм — коллектив в основному — ще вчорашні студенти).
    6. Приймаємо ж звичайно нові умови і налаштовуємся на нову дату 24.10.2022. 18.10 вже самостійно зв»язуюсь з «конторою» і дізнаюсь, що є два варіанта — починати вже завтра, або ще через тиждень. І знову нова умова — потрібно ще пройти тест англійської. з «тічером» (це прямо цитата, чим слово вчитель не підходить, не знаю, а велика кількість англіцизмів в розмові по причині і без — для мене вже не дзвіночок, а ДЗВІН). Звичайно ж, нова умова з»явилась зовсім недавно і мені ще не встигли про неї розказати. Особисто для мене — це не проблема, рівень англійської — вище середнього, про що я повідомив, але це ще одна причина сумнівів в «конторі».
    7. Так, причина переносу зрозуміла — москалі розбомбили підстанції і у Львові не було світла, «ментори» не могли почати працювати. Але ж я теж не з Польщі їм пишу, а з Києва і я маю увійти в їх положення, маю зрозуміти, а от навпаки — ні.

На даному етапі, я відмовився від спроби почати співпрацювати по наступним причинам:
    1. Постійно нові умови і в першу чергу на перший план виходять потреби «контори», мої — не враховуються, що є першим показником для мене, що «контора» не налаштована до довготривалу співпрацю.
    2. Кожні два тижні група стажерів проходить стажування, нехай в групі по 3-4 людини і одна не проходить стажування. В місяць набирають по 5-6 проектувальників? В мене склалось враження конвеєра.
    3. За весь час мого робочого стажу (майже 12 років, всі по спеціальності), я змінив 4 компанії, на кожному новому місці мене тягнули в компанію, а не навпаки, бо робота була і потрібні спеціалісти. А тут виходить я напрошуюсь ще. На певному кроці це уже питання самоповаги для мене.
    4. В мене є досвід пошуку проектувальників-електриків в двох компаніях, що працював. Щоб знайти хоча б ОДНОГО толкового в Києві у відому в місті компанію, на хорошу зп, потрібно було по 4-6 місяців.
    5. Виходячи з п.2 і 4 в мене велике питання, хто ж стажується кожні 2 тижні? Для цікавості перевірив кількість резюме на роботі.юа. Всього 94 проектувальника-електрика розмістили резюме, з них з позначкою «ревіт» близько — 15, з них з середнім рівнем англійської — 10, з них, хто має досвід реальний хоча б 3 роки — 7. Звичайно ,не всі публікують резюме, помножимо останню цифру в 4-5 рази….Моя думка — що стільки проектувальників-електриків немає в Україні, скільки «контора» стажує, тому враження, що не обов»язково бути електриком, потрібно знати ревіт та англ, так як робота буде — перемальовувати (не можу назвати це проектуванням) креслення 2Д в 3Д.
    6. Рівень ЗП так собі, мабуть розрахунок, що в такий важкий час можна набрати людей на проекти в США по ціні нижче підсобника в американському Маку. Тому і відношення таке ж. Нагадаю, до війни в Києві на 30 тис. грн знайти нормального проектувальника майже неможливо було, всі сиділи на своїх оклади від 20-25тис і мали халтурки, тому не поспішали бігти на зп в 1000$. 7.Так, в «конторі зп фіксується в $, що по курсу НБУ, а також самостійно потрібно платити податок 5% від доходу та ЄСВ щомісячно.
    8. Стажування проводиться з 10.00 до 18.00, тобто вам прийдеться звільнитись з основної роботи, і можливо попасти на переноси термінів, через завантаження «менторів», ну і пам’ятаємо, що закінчення стажування не дорівнює підписання договору. Згідно договору оплата виконується в кінці місяці, згідно акту, не більше чим напротязі 15 днів від закінчення місяця. Тобто, якщо у вас складна ситуація з грошима і ви понадіялись на зп (НЕ ДАЙ БОГ звільнились з попередньої роботи), то можна порахувати самостійно на скільки можна пролетіти. І «контору» це не хвилювало, як в такий час може бути ситуація у майбутнього співробітника, навпаки, майбутній співробітник має увійти в ситуацію «контори».
    8. Так як в мене вже оформлений ФОП, «контора» могла запропонувати підписати договір без стажування попередньо домовившись, що платим по актам, як домовились 5$, а 7$ уже в разі роботи, щоб я розумів, що мене не кидають, хоча і сам договір реально ні до чого б сторони не зобов’язував. Такої пропозиції не було, тому я розумію, що стажерів у них і так достатньо, і не потрібно мені бути одним з них.

В якості заключення:
    1. Я завжди тут писав «контора», але по факту я спілкувався лише з однією людиною — ейчаром. Можливо, моя історія — це наслідок некомпетентності лише однієї людини, а можливо і системний показник компанії. Цього вже я не знаю і вже не хочу.
    2. Ми розійшлись на нейтральній ноті, спочатку вирішив залишити двері відкритими, так як мені сказали, що якщо передумаю, то можемо продовжити. Але пересапавши з думкою, прийшов до висновку, що якби в країні тяжко не було — сюди, я повертатися не хочу, а інші кандидати повинні бути підготовлені, якщо додумаються перед погодженням пошукати в інтернеті інформацію про компанію.

От така історія. До речі, хто переживає за «неприємну» фігуру з коментаря Orlando, то не переймайтесь, він там вже не працює, а організував таку ж контору по проектуванню електрики для США, просто цікавий факт)))

6. 17 мая 2021

Зеркально UATeam, только там вы моделите архитектуру структуру и немного ОВ ВК, а тут электрику. Проблемы аналогичные: овертаймы, унижения и все прелести украинского менеджмента в худших проявлениях. Компенсируется этот бардак кофемашиной, настольным теннисом, и прочими ненужными «плюшками» офисной жизни. Успешная компания в поиске дешевой рабочей силы: открылись вначале в Харькове и Днепре, теперь еще у них будет офис в Одессе. Постоянно в поиске сотрудников т.к. проработать в VEC продолжительное время без ущерба для душевного равновесия еще тот квест.
    Кому подойдет: инженерам с низкой самооценкой и подлизам. Остальным желательно пройти мимо.

7. 17 мая 2021

Очередная BIM аутсорс галера.
    Не лучшее место где можно чему либо научиться как инженер/BIM специалист или заработать денег.
    1. Овертаймы и 10 часовой рабочий день. да работа не слишком сложная но после 10 часов у вас все рябит в глазах. В идеале хотят что бы к вас было 200 часов в месяц.
    2. Стартовая зарплата от 4$ в час. Потолок 10$/ Возможно BIM координаторы зарабатывают больше. Для работы на США хоть и аутосорсинга довольно таки мало так как проектировщики работающие на укр. заказчиков получают примерно такие же деньги.
    3. Токсичный коллектив где вас запросто могут подставить + личность Егора Семионычева не вызывает положительных эмоций. Не слишком приятно находится в одном пространстве с человеком у которого одновременно мания величия и куча психологических комплексов. Он не помнит с кем и когда договаривался собеседовать. Увольняет сотрудников просто потому что кто то во время испытательного срока ему не понравился. Вообще отношение отношение у сотрудникам у него крайне личностное. Если вы ему понравитесь то все будет ок. Если нет не рассчитывайте на долгую работу т.к. никакие заслуги вам не помогут. Так что пройти тестовое это еще не показатель.
    Из плюсов: зарплату вам выплатят вовремя, в принципе не плохая техника для работы

8. 25 октября 2020

Все ничего только, блин, тестовое площадью 231,68 как треть от всей площади. Мало того непонятно зачем и якобы этот тест коммерческого значения не имеет. Так что будьте внимательны! После этого морального унижения прошел три теста в других местах и не ОДИН из них не был таким объемным, все в течении дня решили. Все нормальные люди говорят, что ты так же тратишь время как и они (кто может дать тебе работу). Просто злости не хватает!!! Хоть бы позвонили и извинились, но нет решение категорично, профанация да и только, скорей для таких частных случаев у них наигран сценарий, три дядьки сидят и ждут пока звук заработает, какие нахер из вас инженеры?)) Уж точно мне только лучше станет. Truth will mess you up.

9. 20 октября 2020

это касательно вопроса о трудоустройстве. Делал проект около 4-х месяцев иногда и до ночи сидел! Из-за морозоустойчисвости проверяющего в вопросе с коробом электрику пришлось пять раз переделывать верного ответа не было дано на этот вопрос. Наводит на мысли о компетенции проверяющего и в конце-концов почему нельзя было предупредить о последнем шансе заранее перед конференцией? Почему нет нормального отела кадров? Если специалист не знает как подключить звук? Почему нельзя было набрать по телефону так звук сделать???!!!!!!!! Банальные тупые отговорки… Наглая лошь, Андрей! Так же как отказали вы откажут и вам. Наконец, пожелали удачи в других компаниях какая, нахер, может быть удача если тестовое выполнено, его приняли? что плохого в том что у меня были вопросы не «как сделать стену», «положить перекрытие» а в обозначениях, которых я не мог найти в инете какая тогда здесь может быть наука, если на этапе проверки игнорировались Конструктивное решение с непонятными красными балками на плане лоджией, которая должна была быть выполнена как витраж? Какую, нахер, внимательность вы проверяли? Удачи быть винтиком в системе!

10. 6 октября 2020

Претензий в рабочем процессе не имею.
    Поддерживали как могли будучи на связи.
    Были лояльны к срокам выполнения.
    Большое спасибо, опыт получил работы на исполнительном уровне.
    Да, заваливал вопросами
    Но делал это исключительно по рабочим моментам
    Банально можно было ограничиться временем приёма вопросов (с хх до хх).
    И предупредить какие вопросы отфильтровать, чтобы не писать лишнего
    Создать простой шаблон для соискателя в таком случае.
    И когда не смог найти инфу в нете про электрику
    — как в басне про волков и зове на помощь.
    А нужно было всего лишь отредактировать семейство
    аппаратуры (розетки, выключатели, Щиты),
    сделав выдавливание квадратного основания как монтажную коробку
    и установить на гранях соединители для короба
    и соединять короб на нижней отметке с аппаратурой на высотной
    до появления в аппаратуре зеленого круга.
    Уже на этом этапе задумался
    о целостности при работе в таком коллективе.
    Пытался совмещать с работой курьером
    Очень тяжело это было.
    Завел отчет ошибок, проб, успехов, неудач, вел время.
    В итоге выполнил проект
    Нашел все свои недочеты
    его приняли
    несмотря на очень большой срок выполнения.
    Несложный, но 13 ли 12 от объема.
    Подвели в самый ответственный момент
    Якобы не было звука в конференции))
    Возможно стояло после
    нажатия иконки микрофона
    нажать на всплывающее окно.
    Как тогда можно связываться
    если работодатель этого не знает?
    Умный тот, кто ничего не делает)
    При этом за день связь была проверена:
    Добавили в конференцию
    по приглашению Брата
    Звук функционировал.
    Проверяли его в день собеседования за 5 минут до подключения.
    Первая конференция без звука.
    Минутой позже проверка конференции с Братом
    Звук функционирует.
    15 минут потери в конференции с работодателем
    И решение —
    это был мой последний шанс)

Будьте внимательны.
    И действительно, к лучшему
    что не взяли с таким способом решения проблем
    Сколько конструкторов проб и ошибок сделали
    чтобы самолеты летели, математики — истины добивались
    физики — базон Хиггса воссоздали в коллайдере
    Кристаллографы — создали новый дизайн материала

Скомпенсировали все неудачи в одном моменте…

Желаю лучшего соискателя компании, ценностей для потребностей будущего и каждого и банально человеческого отношения, которое зависит от вас и ваших логических решений, а не ассоциативной памяти и эмоций.

И вовсе не желал хорошей зарплаты, хоть какого-то места для нормальной работы — не жить материалистом ради собственной выгоды, а идти в будущее и менять мир к лучшему.

Может кому-то отзыв пригодиться…

Инженер 1

Добавьте зарплату в компании ВЕК-ЮА

Добавить отзыв о работодателе ВЕК-ЮА

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ВЕК-ЮА?