Вівал

Вівал

Дозвольте надати Вам групу компаній ВІВАЛ, яка надає на ринку України такі послуги:
Постачання спеціальних будівельних матеріалів та технічних рішень для нового будівництва, ремонту бетонних конструкцій, цивільного, комерційного, промислового будівництва (промислові підлоги Vivaltop, герметики VivalFlex, полімерні мембрани Danopol, геотекстиль, спінене полотно, фіксатори для арматури, кріплення);
Технічна підтримка у вивченні початкових умов та стану об’єкта, підбір найбільш відповідного технічного рішення або розробка спеціального рішення під Ваш об’єкт, надання всіх необхідних документів на впроваджувані технології та матеріали, надання зразків матеріалів, проведення демонстраційних та тестових нанесень матеріалів та технологій, допомога у пошуку досвідчених підрядників для виконання робіт, навчання та сертифікація підрядників за застосовуваними технологіями;
Виїзди на будівельні об’єкти, технічний контроль під час виконання робіт, рекомендації щодо догляду для забезпечення довговічного функціонування об’єкта.
Ми пропонуємо Вам роботу в успішній професійній команді, де кожен член команди має гідну мотивацію для саморозвитку.

Отзывы о работе в Вівал, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Вівал

Добавить отзыв о работодателе Вівал

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Вівал?