SmallPrice

SmallPrice

SmallPrice — це мережа інтернет-магазинів з великим асортиментом WOW-товарів за спроможними цінами. У магазинах представлені товари з Китаю. Перший інтернет-магазин був запущений в 2018 році. В інтернет-магазних можна знайти товари для дому на всі випадки життя. Кожного дня обсулуговуважмо понад 500 клієнтів.

Отзывы о работе в SmallPrice, зарплаты

1. 28 февраля 2024

Смешно читать эти отзывы которые сами себе за один день понавыписывали. Выводы делайте сами. Очередная шарашкина контора с товаром типа ширпотреб и назойливым наяриванием людям на телефоны

2. 29 января 2024

Працюю майже пів року. Ідеально підійшла ця робота по графіку, бо і працюєш і маєш час на особисті справи, а найголовніше, хоч графік пишемо на перед, можна домовитись і помінятись, коли треба. Дуже гарне відношення керівництва, ну і звісно виплати кожен тиждень, при чому достойні) маю з чим порівняти, досвід майже 6 років і тут дійсно хочеться працювати, а не змушувати себе!

3. 29 января 2024

Робота в SmallPrice мені подобається у всіх відношеннях: починиаючи з керівництва, супервайзерів, які йдуть на зустріч і завжди допоможуть підтягнути продажі і показники, закінчуючи графіком роботи, який ми формуємо на два тижні вперед. Особисто мені дуже зручно працювати вдома, не витрачаючи гроші на обіди і проїзди. Працювати легко, всьому навчають, потрібна інформація завжди під рукою. Заробітня плата особливо радує, тим більше, що вона залежить повністю від мене — можна завжди збільшити продажі, вдосконалити свої навички і вийти на підробіток. Виплати кожен тиждень, що теж дуже зручно. Якщо людина цілеспрямована, хоче заробляти, і готова навчатись — вона буде мати успіх в компанії SmallPrice, всі умови для цього створені керівництвом.

4. 29 января 2024

Работаю третий месяц,коллектив отличный,навыкам продаж обучают.График и смены можно выбирать по удобству.Зарплата достойная и не маловажно-выплата своевременная.

Добавьте зарплату в компании SmallPrice

Добавить отзыв о работодателе SmallPrice

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании SmallPrice?