Альфа Сервіс Плюс

Альфа Сервіс Плюс

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Наш автосервіс виконує всі види діагностичних та ремонтних робіт для автомобілів будь-яких моделей та марок. Ми проводимо навіть складні відновлювальні заходи, за які не беруться фахівці інших техцентрів. У нас працюють кваліфіковані майстри з профільною освітою та багаторічним досвідом. Тож для нас немає нічого неможливого!

Отзывы о работе в Альфа Сервіс Плюс, зарплаты

 1. 6 апреля 2024

  ТОВ «РОЗА-Л» (LIMITED LIABILITI COMPANY ROZA-L) Код ЄДРПОУ 39633783 в особі директора -Бабенка Володимира Петровича та власника — Мойсєєнка Тараса Олександровича є злочинною рейдерською організацією, яка шляхом обману та підробки документів, займається самовільним захопленням земельних ділянок.
  Підприємство зареєстроване за юридичною адресою — Київська обл., Обухівський р-н., с. Перше Травня, вул. Гудима, буд. 23.
  Фактично знаходиться за адресою — с. Розаліївка, вул. Кірова 71Б.
  Згідно реєстру судових рішень, підприємство є фігурантом низки справ, а кількість потерпілих від неправомірних дій злочинців щодня зростає.
  Використовуючи різноманітні методи, підприємство активно ухиляється від виконання судових рішень, нехтуючи нормами чинного законодавства

Добавьте зарплату в компании Альфа Сервіс Плюс

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Альфа Сервіс ПлюсПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Альфа Сервіс Плюс?