Альфа Сервіс Плюс

Альфа Сервіс Плюс

Наш автосервіс виконує всі види діагностичних та ремонтних робіт для автомобілів будь-яких моделей та марок. Ми проводимо навіть складні відновлювальні заходи, за які не беруться фахівці інших техцентрів. У нас працюють кваліфіковані майстри з профільною освітою та багаторічним досвідом. Тож для нас немає нічого неможливого!

Отзывы о работе в Альфа Сервіс Плюс, зарплаты

1. 6 апреля 2024

ТОВ «РОЗА-Л» (LIMITED LIABILITI COMPANY ROZA-L) Код ЄДРПОУ 39633783 в особі директора -Бабенка Володимира Петровича та власника — Мойсєєнка Тараса Олександровича є злочинною рейдерською організацією, яка шляхом обману та підробки документів, займається самовільним захопленням земельних ділянок.
    Підприємство зареєстроване за юридичною адресою — Київська обл., Обухівський р-н., с. Перше Травня, вул. Гудима, буд. 23.
    Фактично знаходиться за адресою — с. Розаліївка, вул. Кірова 71Б.
    Згідно реєстру судових рішень, підприємство є фігурантом низки справ, а кількість потерпілих від неправомірних дій злочинців щодня зростає.
    Використовуючи різноманітні методи, підприємство активно ухиляється від виконання судових рішень, нехтуючи нормами чинного законодавства

Добавьте зарплату в компании Альфа Сервіс Плюс

Добавить отзыв о работодателе Альфа Сервіс Плюс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Альфа Сервіс Плюс?