Бетон Мікс

Бетон Мікс

ТОВ «Бетон Мікс» було засновано у 2012 році та за досить короткий час завоювало довіру замовників та вийшло в лідери серед виробників товарного бетону в Західному регіоні завдяки стабільно високій якості. Адже дозування компонентів бетонної суміші відбувається згідно з рецептурами в автоматичному режимі та контролюється комп’ютеризовано, що виключає вплив людського фактора на кінцевий продукт та забезпечує стабільну якість продукції.
З 2017 року наші виробничі потужності поповнились ще одним бетонозмішувальним вузлом, було придбано додатковий парк автомобілів та бетононасосів.
На сьогодні наші виробничі потужності розміщені в:
м. Калуш;
м. Івано-Франківськ (Черніїв).
В нашому арсеналі є бетононасоси всіх типів та великий парк автомобільних міксерів, що дає змогу не тільки забезпечити безперервну подачу бетону, а й виконати проєкти будь-якого рівня складності.
Серед доволі складних проєктів, що є успішно реалізованими нашою професійною та вмотивованою командою однодумців є вітрові електростанції, гідроелектростанції, мости, очисні споруди, спортивні комплекси, басейни, складні промислові фундаменти. Також в нашому багажі досвіду є допомога в реалізації зручних та функціональних приватних будинків, комплексів клубного типу, заміських садиб.
Ключовими формулами успіху компанії є експертний підхід та індивідуальні рішення для замовників.
В першу чергу для нас є важливими інтереси партнерів, тому всі хто звертались до нас, стали нашими постійними клієнтами. В будь-який момент можна бути впевненому в нашому професіоналізмі та просто людському розумінні.
Нам довіряють!

Отзывы о работе в Бетон Мікс, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Бетон Мікс

Добавить отзыв о работодателе Бетон Мікс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бетон Мікс?