Бі Еф Джи

Бренди «Snite» та «Kulik System» сьогодні — це масштабна українська компанія з власною виробничою базою. Наші фабрики розташовані на 9000 квадратних метрів території, та займаються виготовленням унікальних меблів для віталень, спальних, дитячих кімнат, кухонь, передпокоїв та інших приміщень у вашому будинку, квартирі або офісі. Наш колектив — це спільнота позитивно налаштованих професіоналів, які завжди дбають про свій розвиток і вдосконалення.
Нашим пріоритетом є розробка індивідуальних предметів інтер’єру для кожного клієнта. Втілити в життя це завдання вдалося за рахунок сповідування таких принципів:
закупівля виключно якісних матеріалів від перевірених вітчизняних та європейських постачальників — компаній з Польщі, Німеччини, Італії, Австрії та інших держав;
запрошення в команду майстрів, які хочуть дарувати людям радість і вдосконалюватися, а не просто заробляти гроші;
пильна увага до дизайну меблів, який повинен повністю відповідати побажанням замовника і гармонійно вписуватися в інтер’єр;
комплексне оснащення меблями під ключ — на виході клієнт отримує функціональний і привабливий інтер’єр;
постійне вивчення меблевих трендів і впровадження новинок в асортимент.

Отзывы о работе в Бі Еф Джи, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Бі Еф Джи

Добавить отзыв о работодателе Бі Еф Джи

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Бі Еф Джи?