БТУ-Центр

БТУ-Центр

Компанія «БТУ-Центр» — український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства. Серед наших продуктів – лінійки для захисту та живлення рослин, оздоровлення ґрунтів, біопрепарати для тваринництва та ін.

Отзывы о работе в БТУ-Центр, зарплаты

1. 31 августа 2023

Фірма сімейного підряду, куди не плюнь, скрізь родичі або друзі родичів, звичайному смертному тут не місце, або ти родич або ти лижеш сраку (в більшості). Відношення як до рабів, якщо щось не подобається, вказують на двері. Керівництво бездарне та некомпетентне, в основному хами та бидло.

2. 11 июля 2023

Менеджменту там зовсім немає. Управлінці -просто друзі ген.директора, які некомпетентні і не вміють організовувати і управляти співробітниками. Не рекомендую цю компанію! Ірина доречі товаришує з «управлінцем» тому так вільно себе почуває!)

3. 25 июня 2023

Компанія совкова. Колектив складається з друзів, родичів, дітей родичів, короче кажучі цілими сімʼями люди працюють))) Якщо ти не чийся родич або не вмієш лизати керівництву, то друже-тобі не повезло!)))))Будеш пахать за свіх. Не рекомендую цю компанію для співпраці. Марна трата часу і здоровʼя.

4. 15 мая 2023

@Гость,так звісно , гарно себе почувають родичі , друзі керівництва. Хоча в компанії є правило не приводити родичів ))) але воно діє для простих смертних

5. 9 марта 2023

Склалось неприємне враження про менеджмент компанії, які не відповідають своїм компетенціям,зразу видно сімейна компанія.Переспектив там 0

6. 23 мая 2022

@Алексей,
    Мабуть з тією ж Іриною спілкувався , після того як сказала що компанія продає на росію — бажання продовжити спілкування відбило. Це взагалі законно співпрацювати з країною яка розв’язала війну ?

7. 24 августа 2021

Спілкувався з менеджером з персоналу Іриною з приводу вакансії агронома , хамовита дівчина, перебивала , хоче зробити вигляд що знає краще мене , обіцяла передзвонити так і не набрала , з таким відношенням я не засмутився . Не рекомендую витрачати свій час на цю компанію

Добавьте зарплату в компании БТУ-Центр

Добавить отзыв о работодателе БТУ-Центр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании БТУ-Центр?