Отзывы о работодателях Услуги, разное

Кременчуггаз

«Кременчукгаз» було створено в 1964 році у Кременчуці як виробничо-експлуатаційну контору зрідженого газу згідно з наказом Міністерства житлово-комунального господарства. В той час контора забезпечувала скрапленим газом місто Кременчук та Кременчуцький район.

Ucoffee-machines.com

«ucoffee-machines.com» — Спеціалізований сервісний центр, який займається продажем, сервісним обслуговуванням та ремонтом кавового обладнання. Ми є найбільшим сервісним центром з кавового обладнання в Європі.

Комак Трейд

Група компаній «Чисто» — національний оператор чистоти з 1997 року Група компаній «Чисто» є найбільшим в Україні постачальником обладнання і надання послуг для вирішення завдань з прибирання, мийки та чистки, що виникають в будь-якій галузі. Ми пропонуємо і самостійно реалізуємо: ефективні рішення і передові технології поставку обладнання та витратних матеріалів для створення і підтримки чистоти […]

Iron+Health

Ласкаво запрошуємо до IronHealth — інноваційного колл-центру з роздрібної торгівлі на українському ринку. З непохитною присутністю протягом п’яти років ми прагнемо до постійного зростання та розвитку. Наша місія полягає у наданні високоякісних послуг та підтримки нашим клієнтам через ефективний колл-центр, що відповідає найвищим стандартам якості. Ми прагнемо створювати позитивне враження та забезпечувати нашим клієнтам зручність […]

ЄВРОАЛТРАНСКАРГО

Lingo Education

Lingo Education — це високоякісна школа іноземних мов, яка надає найкращі можливості навчання і розвитку для наших студентів. Ми пропонуємо широкий спектр програм навчання, включаючи онлайн і офлайн формати, щоб забезпечити комфорт і доступність для всіх наших студентів.

ГеоКорп

Наша компания занимается инженерными изысканиями, геологоразведочными работами, созданием топографических планов, картографией, экологическими исследованиями. Всех, кто хочет усердно работать и постигать новые сферы деятельности, будем рады видеть в нашей команде!

Укрлото-Киев

Развлекательные комплексы

Milfey

салон красоты в ЖК Новопечерские Липки премиум класса

Osher Beauty Clinic

Косметологія

Chemical-Service LLC

Багатопрофільна сервісна компанія. Сервісні послуги у нафтогазовій галузі.

Фасад-майстер

Облицовка АЗС алюминием, оформление АЗС, световая реклама

Сервіс Чистоти

Клінінгова компанія «Сервіс Чистоти» — надаємо послуги з 2008 року по Києву та Україні. Створюємо справді європейський сервіс. Ми використовуємо професійну техніку та безпечні для здоров’я засоби для чищення від виробників зі світовим ім’ям. Не стоїмо на місці, навчаємось нового — ростемо самі і разом з нами росте наша команда.

Fresh Corner

Доставка овочів та фруктів по м. Ужгород

IO Clinic

Эстетическая медицина

Оргпарфумс

Наша компания специализируется на распиве оригинальной парфюмерии.

D cosmetology

Студія класичної косметології

Krasotaclinic

Krasota Clinic — це унікальний б’юті-простір в центрі Києва, який об’єднує найсучасніші та найефективніші методики збереження, повернення та розкриття краси обличчя, тіла та волосся. Krasotashop — це найбільший інтернет магазин косметики Lux сегменту.

Elcasa

El Сasa — студія балету та розтяжки. Ми здійснюємо мрії, даруємо стрункі ніжки та красиву поставу.

Epil prof

Мережа салонів лазерної епіляції