Дім Вокалу

Дім Вокалу

Перша академія вокальної майстерності для дорослих з проведенням групових занять. До нас приходять за атмосферою, новими емоціями, розкутістю та розкриттям свого голосу через вокал. Через наші заняття пройшло більше 1000 учнів.
Зараз ми активно розвиваємось. Наша Ціль на 2023 рік: відкрити 5 нових академій по всій Україні.

Отзывы о работе в Дім Вокалу, зарплаты

1. 13 декабря 2023

Можу залишити свій відгук про цю школу у Києві. Я точно знаю, що засновник проекту Дім Вокалу, Дмитро Мирненко, шахрай і аферистю Він назбирав грошей у травні 2023 року за курс вокалу, що мав проходити 3 місяця, з серпня по жовтень 2023 року. Відбулося 1 заняття і потім Дмитро повідомив що «поки що занять не буде». Так тривало місяць. Люди почали звертатися щодо повернення коштів. Спочатку Дмитро ігнорував, потім роздавав обіцянки. В кінці кінців сказав що грошей немає і коли зможе повернути — не знає. Постраждало 14 людей (в тому числі я), та 1 викладач. Це ті , про яких я знаю. Потім я узнала, що свою акторську школу він теж закрив і теж не повернув людям гроші. А тим часом Дмитро створив свій блог в інстаграмі dmitrymyrnenko та навчає «бізнесу» — тобто як правильно розводити людей на гроші для проекту, який потім згортається. Наразі ми готуємо позов на Дмитра. Ним зацікавилася поліція та Держспоживслужба.

Добавьте зарплату в компании Дім Вокалу

Добавить отзыв о работодателе Дім Вокалу

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Дім Вокалу?