ФАРМЛІДЕР

Компанія по продажу товарів медичного призначення.

Отзывы о работе в ФАРМЛІДЕР, зарплаты

1. 21 января 2024

Ви так емоційно описуєте особисте життя Вашого керівника, у Вас були не робочі стосунки, або не було їх розділення?

2. 18 января 2024

Працював водієм. З приводу заробітної плати не було ніяких проблем, керівник платила, як домовлялися. Робота тут не склалася, тому що у Зореслави немає плану роботи, говорить одне, має на увазі інше. Зореславі потрібно бути комірником, але до керівника їй далеко. Завела собі особистого водія Олексія в постійно терлася із ним на складі, кормила його. Пацанчик пригрівся, приїздив на її машині, потім на складі вона його кормила, додому його возила. Називала свого водія комерційним директором, бігала вокруг нього як дурна. Я на цей цирк глянув, такого вже давно не бачив. Взагалі Зореслава людина яку поважати важко. Вона любить принижувати людей. Багато чого можна про неї написати, працювати з нею не раджу.

3. 29 декабря 2023

Пишу цей відгук щоб попередити майбутніх працівників даної компанії. Чесно кажучи компанія ФАРМЛІДЕР — це два працівника: Менеджери і більше нікого. Головний бухгалтер працює віддалено, ніхто його не бачить, взагалі займається тільки звітами, більше ніякої роботи не виконує. При прийомі на роботу мені казали, що буду працювати на посаді менеджера оптової торгівлі або в офісі, або віддалено з п’ятиденним графіком. Враховуючи, що компанія займається оптовою торгівлею медичними витратними матеріалами, продукція специфічна, пообіцяли , що всьому научать. Витримала я 5 місяців, тому що всі умови моєї праці, які ми з директором обговорили, не були дотримані. Взагалі ніколи не пишу відгуків, тому що маю досвід роботи в різних компаніях і людина я не конфліктна. Про що хочу попередити: 1. Заробітня платня фіксується мінімальна. Директор Зореслава Миколаївна мені сказала, що на випробувальний термін буде показувати мінімальну заробітню платню, але це не так. Після двох місяців роботи умови оплати стали мінятися разом із настроєм Зореслави Миколаївни. При чому тебе ніхто не питає, директор просто говорить, що вона так хоче. 2. З приводу навчання — ніякого навчання, немає ніякого плану роботи, все робиться на бумажках, немає ніяких обов’язків, ніхто нічого не говорить. Працюють два менеджери, які роблять роботу за бухгалтера, за менеджера, за логіста, за юриста, ще потрібно було робити документи для тендерів. Ставлення директора до людей жахливе. Не хоче нічого пояснювати, може з тобою не розмовляти (особливо, коли потрібно було зарплату виплатити), може хамити, або дзвонить нашім клієнтам та розказує, які в неї дебіли працюють. 3. Обідньої перерви немає, води немає, холодильника немає, поїсти спокійно неможливо, працювати нормально неможливо. Працівників стравлює друг з другом, говорить на кожного гадості, якісь плітки. Людина дуже непорядна, обманює своїх клієнтів. Мені ставало смішно, що Зореслава вдає із себе успішного директора великої компанії, де дуже багато відділів, а ти працюєш як людина оркестр, без обіду, понаднормово. Задаєш питання, чому ви не платите мені за всю ту роботу , що я виконую — просто не відповідає. Людина просто хвора на всю голову. Я думала, що можливо таке ставлення особисто до мене , але ні. Дуже багато людей приходило при мені і уходило, тому що ніхто сьогодні не хоче працювати з бидлом. Я була після декретної відпустки, тому була вимушена все це терпіти і мені психологічно було дуже важко. Зореслава Миколаївна просто неадекватна людина та непорядна. Непорядна не тільки до працівників, до клієнтів також. Я зрозуміла, що не хочу працювати з такою людиною, в атмосфері неповаги та брехні. Загалом не та робота, де можна чомусь навчитися або себе реалізувати, все дуже примітивне. Дякуючи моїй впевненості в собі, я звільнилася з цієї помийки. Бажаю іншим туди не попасти і не витрачати свій час. З позитивного: мені дуже пощастило познайомитися там з адекватною людиною, яка мені допомогла там протриматись якійсь час.

Добавьте зарплату в компании ФАРМЛІДЕР

Добавить отзыв о работодателе ФАРМЛІДЕР

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ФАРМЛІДЕР?