Finnmap Latvia

Finnmap Latvia

Проектирование конструкций.

Отзывы о работе в Finnmap Latvia, зарплаты

1. 15 января 2024

Був досвід спілкування з цією компаниією. Обходьте стороною і уважно читайте договір, який вони вам пропонують. Купа підводних каменів в договорі. Також підсовують договір з меншою кількістю сторінок, ніж те, що прописано в самому договорі. Коли задав питання, відстутності сторінок в договорі, роботодавець просто відморозився і зник. Моя порада ще раз обходити стороную цю контору. Основний офіс знаходиться в Латвії.

2. 7 сентября 2023

Обходьте десятою дорогою, воно того не варте. Психічно неадекватне керівництво знищить вашу особистість і доведе до нервового зриву. Сама робота дуже цікава і беззаперечно дає потужний поштовх для розвитку інженера, але менеджмент це все перекреслює.

3. 6 мая 2020

Був досвід роботи в цій компанії. Деякі працівники оформлені офіційно, по договору. Деякі — за неправдивими кодами професій. Податки працівники платили за себе самі, або мали відкрити ФОП. Багато працівників звільнились за короткий час. Менеджмент принижує працівників, змушує бути в роботі 24/7. Намагаються накладати штрафи на робітників (десятки тисяч євро), судитися, або звільняти без пояснень. Працівник сам винен якщо захворів і вимушений вислуховувати лекції на цю тему. Обіцяння великої ЗП не правдиві.

Добавьте зарплату в компании Finnmap Latvia

Добавить отзыв о работодателе Finnmap Latvia

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Finnmap Latvia?